AI + Crypto

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...

Модератор: Moderators

Re: AI + Crypto

Мнениеот jamiemirror » 09 Апр 2019, 19:21

Технологията въобще не е задължителен фактор в АИ, повечето хора дори бъркат разни алгоритми за вземане на решения с АИ.
Но в момента се ловят балъци на тая кука.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: AI + Crypto

Мнениеот 2GOOD » 23 Ное 2020, 00:09



GPT-3 интервю с изкуствен интелект :shock:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: AI + Crypto

Мнениеот Zipo™ » 28 Ное 2020, 02:09

2GOOD написа:

GPT-3 интервю с изкуствен интелект :shock:


AI е поредното творение на човек, както колата и самолета. Никой не може да лети като самолет и не може да тича по-бързо от кола, по същата логика никой няма да мисли по-логически от AI. Както с всяка нова технология ще има инциденти, няма как да се разминем без, но основният въпрос е накъде ще поемем когато тези машини започнат да се държат като нас. Ще си зададем въпроса:

Какво всъщност съм аз? И с какво се различавам от това... нещо?

Тогава главоломно сегашните високоплатени професии свързане с мислене ще станат нисколатени, защото AI ще ги autperform-ва хиляди, милиони пъти... а най-високо заплатените професии ще станат тези, които са свързани с най-човешките черти - емоции, чувства, изкуство, и всичко, което ни отдалечава от изкуствения интелект, човечеството всячески ще се бори да не е "там", ще претърпим тотална трансформация за добро. Ще се отправим към духовното, към невидимите светове, към Духът и Душата в нас.
More than ever
Аватар
Zipo™
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Юли 2013, 14:10

Re: AI + Crypto

Мнениеот bruter » 28 Ное 2020, 13:35

[quote="Zipo™"]Тогава главоломно сегашните високоплатени професии свързане с мислене ще станат нисколатени, защото AI ще ги autperform-ва хиляди, милиони пъти...[/quote]

А ти ще се качиш ли на някакво превозно средство чиито софтуер е писан от AI? Старите коли ще станат безценни и аз по-скоро бих подкарал Москвич.
На прос човек мое да му набиеш само един .Ур, акъл нема как да му набиеш
bruter
Bitcoin Fanatic
 
Мнения: 202
Регистриран на: 05 Авг 2013, 13:31

Re: AI + Crypto

Мнениеот jamesdavidso » 28 Ное 2020, 13:56

bruter написа:А ти ще се качиш ли на някакво превозно средство чиито софтуер е писан от AI? Старите коли ще станат безценни и аз по-скоро бих подкарал Москвич.


Много сме далеч от този момент софтуерът да е писан от AI в цялост.
То реално няма да има софтуер, а 5G/6G връзка към централен AI.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: AI + Crypto

Мнениеот Zipo™ » 02 Дек 2020, 00:37

Singularity level-а отдавна е достигнат и в момента сме на ниво събиране и анализиране на информация, Windows, MacOS, Android и iOS отдавна са свързани с тази система, както и голямо количество от интернет трафика минава от там. криптация? и това е bullshit, над 80% от сертификатите са доставени от let's encrypt, а и все пак сертификатите се управляват от операционната система.

bruter написа:А ти ще се качиш ли на някакво превозно средство чиито софтуер е писан от AI? Старите коли ще станат безценни и аз по-скоро бих подкарал Москвич.

Сега е момента да се напусне макс. много зависимостта от икономика, технологии и ресурси, защото корабът вече се пълни с вода и потъва. След като всичко мине на крипто... и Bitcoin-а ще fail-не.
More than ever
Аватар
Zipo™
 
Мнения: 22
Регистриран на: 29 Юли 2013, 14:10

Re: AI + Crypto

Мнениеот shulio » 02 Дек 2020, 10:10

AI не е проблем. Проблем е човека с администраторската парола
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Предишна

Назад към Компютри, Технологии и Програмиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin