тествана алтернатива на Teamviewer ?

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...

Модератор: Moderators

тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот Spoon.Net » 30 Яну 2018, 11:42

здравейте. гадните разработчици :) взеха кофти мерки 1/10 минути в полза на изчакването, което в случая май е прекалено. споделете какво ползвате и имали ли сте проблеми с него : сигурност, стабилност ...
благодаря.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот 2GOOD » 30 Яну 2018, 13:12

Spoon.Net написа:здравейте. гадните разработчици :) взеха кофти мерки 1/10 минути в полза на изчакването, което в случая май е прекалено. споделете какво ползвате и имали ли сте проблеми с него : сигурност, стабилност ...
благодаря.


Чувал съм, че отдалеченият достъп на хром е много добър:
https://chrome.google.com/webstore/deta ... ihenigjmpp
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот gekon12 » 30 Яну 2018, 17:00

Вариянти много може да пробваш ANYDESK или TightVNC като за второто ще трябва да си отвориш порт на рутера към компа на който си го инсталирал , разбира се слагаш некви шантави пароли и си готов.
gekon12
 
Мнения: 47
Регистриран на: 17 Дек 2017, 23:50

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот guBaHe » 31 Яну 2018, 10:01

RealVNC (server) го направиха безплатен за 3 или 5 компютъра (сървъра) за непрофесионална употреба. Ползвам го от години - имам закупени лицензи за старата версия и не мисля да я сменям. Иначе viewer-а им е безплатен (вкл. и мобилното приложение) и можеш да го качваш на колкото си искаш компютъра. Принципа на работа при новите версии е както и на TeamViewer - без да отваряш портове. За професионалната (платената) версия вече има и директна връзка, без да минаваш през сървър, но там се плаща на година вече и май хич не е малко.
Последна промяна guBaHe на 31 Яну 2018, 11:55, променена общо 1 път
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот nik » 31 Яну 2018, 10:12

Използвам Splashtop Personal и Splashtop Business. Безплатната версия е добра, няма дропове и проблеми. Бизнес версията си я плащам-60$ на година на юзър и възможностите са доста повече.
nik
 
Мнения: 22
Регистриран на: 25 Мар 2017, 12:45

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот kondev » 05 Фев 2018, 21:41

+1 за anydesk. Доста по лека и респонсив от teamviewera, имат и мобилно приложение което за мен е важно. Не бях чувал за chrome, ще го пробвам. Благодаря шефе
kondev
 
Мнения: 11
Регистриран на: 10 Окт 2017, 11:37

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот nik » 04 Ное 2018, 22:07

nik написа:Използвам Splashtop Personal и Splashtop Business. Безплатната версия е добра, няма дропове и проблеми. Бизнес версията си я плащам-60$ на година на юзър и възможностите са доста повече.

Добавям "radmin" и "ultraviewer"(наподобява интерфейса на Team Viewer-a).
nik
 
Мнения: 22
Регистриран на: 25 Мар 2017, 12:45

Re: тествана алтернатива на Teamviewer ?

Мнениеот jamesdavidso » 05 Ное 2018, 17:11

Spoon.Net написа:здравейте. гадните разработчици :) взеха кофти мерки 1/10 минути в полза на изчакването, което в случая май е прекалено


Теглих им майните на TeamViewer и съм с AnyDesk. Работи си 24/7, безплатна, бърза и нямам никакви забележки! Хром не ми допадна.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52


Назад към Компютри, Технологии и Програмиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, svetlim, viniamin