Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...

Модератор: Moderators

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот Sando_83 » 29 Сеп 2017, 22:27

blazera написа:супер тема мерси

Абе колега излагаш се с тия смешни постове в всички теми забравени от преди месеци само за да стигнеш до заветните 20 поста за раздел продава попитай 2good да ти даде достъп
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот llcoolj » 22 Мар 2018, 23:44

Sando_83 написа:
blazera написа:супер тема мерси

Абе колега излагаш се с тия смешни постове в всички теми забравени от преди месеци само за да стигнеш до заветните 20 поста за раздел продава попитай 2good да ти даде достъп


Темата наистина е много полезна, за хора, които се занимават с копане на Win 10 и искат да махнат скапаните им ъпдейти!
llcoolj
 
Мнения: 17
Регистриран на: 07 Апр 2014, 21:46

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот johnkill » 23 Мар 2018, 08:02

llcoolj написа:
Sando_83 написа:
blazera написа:супер тема мерси

Абе колега излагаш се с тия смешни постове в всички теми забравени от преди месеци само за да стигнеш до заветните 20 поста за раздел продава попитай 2good да ти даде достъп


Темата наистина е много полезна, за хора, които се занимават с копане на Win 10 и искат да махнат скапаните им ъпдейти!

Само да вметна, че по мое скромно мнение би трябвало да ви стана ясно на повечето, че на win 10 не можеш спреш всичките ъпдейти !!!
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот Herzog » 23 Мар 2018, 09:46

Само да вметна, че по мое скромно мнение би трябвало да ви стана ясно на повечето, че на win 10 не можеш спреш всичките ъпдейти !!!


Пробвай с това:

https://www.oo-software.com/en/shutup10
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот johnkill » 23 Мар 2018, 10:21

Herzog написа:
Само да вметна, че по мое скромно мнение би трябвало да ви стана ясно на повечето, че на win 10 не можеш спреш всичките ъпдейти !!!


Пробвай с това:

https://www.oo-software.com/en/shutup10

Няма какво да пробвам фрий тулчета. Аз съм убеден, че за сега не може да се спре напълно ъпдейта ако не се пипа от хакер на ниво тея дет ги кракват ... :). На всичките ми ригове са спрени ъпдейтите през регистри и т.н. и преди 2 седмици си се ъпдейтнаха като пичове всички ригове. Че и не повярвах в началото ама като взеха да крашат и забиват чак тогава се усъмних. От тогава - Москва не вярва на сълзи, че и аз на писания в нета.
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот jamiemirror » 23 Мар 2018, 19:08

:arrow:
Последна промяна jamiemirror на 21 Май 2018, 00:26, променена общо 1 път
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот NAKATA » 23 Мар 2018, 19:38

johnkill e прав имаше токова нещо преди 20-тина дена.Най ефективно за сега остава да не се спира ъпдейта а да се зададе да те пита всеки път дали да го приложи, така от майкрософт са доволни че са ти доставили поредния си бъг а ти естествено не си го инсталираш.
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот Mateev » 24 Мар 2018, 09:09

Според мене не е желателно да се спират всички видове ъпдейти. Достатъчно е само да се спрат ъпдейтите на драйверите. Това може да се направи по 3 различни начина:
http://www.thewindowsclub.com/stop-wind ... omatically

Най-лесния начин е през Control panel:
Control panel > System > Advanced System settings > Hardware tab > Device Installation settings > No

Ригове, на които съм направил тази настройка, нямат никакви проблеми. Работят си спокойно и безпроблемно, въпреки непрекъснато пристигащите нови ъпдейти.

Всъщност проблемът не е във Windows 10, а в това, че "специалистите" от форума се правят на велики и не желаят да споделят знанията си с останалите хора. Изглежда им прави кеф и се наслаждават, като ги гледат как се мъчат. А някой от тях дори злобеят и не пропускат да намекнат колко са велики, но в същото време до момента не са дали капчица полезна информация.

Затова аз предлагам начинаещите да си споделяме един друг какво сме научили, и да ингнорираме подигравателните постинги на дежурните злобари-комплексари.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот s0ngangel » 24 Мар 2018, 11:09

johnkill написа:
Herzog написа:
Само да вметна, че по мое скромно мнение би трябвало да ви стана ясно на повечето, че на win 10 не можеш спреш всичките ъпдейти !!!


Пробвай с това:

https://www.oo-software.com/en/shutup10

Няма какво да пробвам фрий тулчета. Аз съм убеден, че за сега не може да се спре напълно ъпдейта ако не се пипа от хакер на ниво тея дет ги кракват ... :). На всичките ми ригове са спрени ъпдейтите през регистри и т.н. и преди 2 седмици си се ъпдейтнаха като пичове всички ригове. Че и не повярвах в началото ама като взеха да крашат и забиват чак тогава се усъмних. От тогава - Москва не вярва на сълзи, че и аз на писания в нета.


Ами аз не съм хакер, но Windows-a на риговете не се е ъпдейтвал откакто са инсталирани през м.Ноември 2016. Освен с готови тулчета спрях тук-там ръчно. Дори преди 20 дни, когато приятели изреваха, че след рестарт Windows Update service от Disabled e станал Manual и им се ъпдейтнали драйверите, при мен си продължиха да работят с Beta драйвера за amd и сървиса си стои Disabled.
s0ngangel
 
Мнения: 72
Регистриран на: 18 Мар 2017, 16:06

Re: Спиране на ъпдейтите на Windows 10

Мнениеот Sando_83 » 24 Мар 2018, 11:37

s0ngangel написа:
johnkill написа:
Herzog написа:
Само да вметна, че по мое скромно мнение би трябвало да ви стана ясно на повечето, че на win 10 не можеш спреш всичките ъпдейти !!!


Пробвай с това:

https://www.oo-software.com/en/shutup10

Няма какво да пробвам фрий тулчета. Аз съм убеден, че за сега не може да се спре напълно ъпдейта ако не се пипа от хакер на ниво тея дет ги кракват ... :). На всичките ми ригове са спрени ъпдейтите през регистри и т.н. и преди 2 седмици си се ъпдейтнаха като пичове всички ригове. Че и не повярвах в началото ама като взеха да крашат и забиват чак тогава се усъмних. От тогава - Москва не вярва на сълзи, че и аз на писания в нета.


Ами аз не съм хакер, но Windows-a на риговете не се е ъпдейтвал откакто са инсталирани през м.Ноември 2016. Освен с готови тулчета спрях тук-там ръчно. Дори преди 20 дни, когато приятели изреваха, че след рестарт Windows Update service от Disabled e станал Manual и им се ъпдейтнали драйверите, при мен си продължиха да работят с Beta драйвера за amd и сървиса си стои Disabled.

аз съм от тия където изреваха до сега само неуспешни опити да ги спра и след всеки ъпдейт преинсталирам драйвери
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

ПредишнаСледваща

Назад към Компютри, Технологии и Програмиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin