Windows 10

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...

Модератор: Moderators

Re: Windows 10 Preview

Мнениеот Mr.Mighty » 01 Авг 2015, 15:59

ето го и батко...
ама нещо не иска да update-ва името на машината дори и след рестарт. Машината е с 8 рам и едно от най-бързите ССД-та на пазара. направо излита като цената на биткойн през 2014 :) :whistle:
Прикачени файлове
W10.png
W10.png (57.58 KiB) Прегледано 3066 пъти
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: Windows 10 Preview

Мнениеот marincho » 02 Авг 2015, 23:19

Не знам до колко е вярно - http://gatakka.eu/?p=1635
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Windows 10 Preview

Мнениеот filchef » 03 Авг 2015, 00:14

marincho написа:Не знам до колко е вярно - http://gatakka.eu/?p=1635


Мдаа Биг Брадър не спи сега вече знам ,че ще си остана на седмицата.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2245
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Windows 10 Preview

Мнениеот kopacha » 03 Авг 2015, 09:13

Като изключим първо шпионската кортана :) И наистина наглия лиценз който четох 1 час, Искам да кажа, че това е най най най най ама най бързия Винбоз който съм използвал до момента ( като изключим 3.11, но той пък беше по грозноват:)Същи искам да кажа че браузъра им се е получил този път и даже не съм си инсталирал Хром и смятам да си използвам вградения браузър!
Първо да обесня моите премеждия с ъпдейта :) После всеки да си помисли сам защо е станало така, аз имам известни догадки, но наистина НЕ СЪМ СИГУРЕН! Започнах ъпдейта през Нелегална седмица, и някъде почти към края на инсталцията лаптопа потъмня на ниво Биос. Трябваше да му махам батерията за да тръгне и после пак същатата работа. Само да кажа, че УЕФИ и Секиур Буут беше изключен (възможно е да е заради това) Но след като го включих резултата беше пак същия. Как да е изтеглих си от замунда торента който е 3,8гб Инсталирах и воала тръгна. И тук пак неволи, оставам лаптопа на батерия и изгасва целия монитор. Включвам кабела, оправя се ?! Как да е отидох на режимите на батерията, и от Баланс Сейвър го дадах на Хай Перформанс и се управи. Сега си цъкам с уиндоуса и искам да кажа, че съм много приятно изненадан. Много бърз, браузъра зарежда много добре, не бави от вградената антивирусна на Майкрософт. Тук остава момента само с активацията. Излиза че Уиндоуса е активиран, а по време на инсталацията ме пита 3 пъти за клиуч и аз се му давах Скип. Сега инсталиран ли е или не. Пуснах някакав Крак който дават в замунда, но нямаше никаква промяна преди и след ? Ако някой знае да пише.
Иначе от 1 до 10 моята оценка е 11 за майкрософтски продукт това е много добро поне на бързина.
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Windows 10 Preview

Мнениеот 2GOOD » 03 Авг 2015, 13:11

Относно активацията, ако си имал 7-ца която минава Ginuwine проверката и направиш upgrade до windows 10, той се активира автоматично. Веднъж активиран, информацията се пази в сървърите на Micrososft, което ти дава възможност на по-късен етап да инсталираш и чиста 10-ка, която ще се активира автоматично.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4955
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Windows 10

Мнениеот taf4o » 30 Ное 2015, 08:37

Според мен е доста добър Windows 10. Ако питате мен първият читав след 7-цата. По активацията има от доста места от където може да се вземе активатор, но винаги е по-добре да си го купите... с риск някой сега да ме нахрани :)
taf4o
 
Мнения: 20
Регистриран на: 29 Ное 2015, 11:54

Re: Windows 10

Мнениеот johnkill » 09 Дек 2015, 17:19

Само да вметна, че детектва и деинсталира пиратски игри и някои софтуери автоматично. Заради това няма да ъпдейтна от сайта им за сега аз. Видях премахнати игри много ефектно и останали единствено като иконки в контрол панела, а тези които са оригиналните нямат проблеми. И с програмките беше същото. Не знам по какъв критерий ги разпознава кое какво е но за сега ги уцелва.
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Windows 10

Мнениеот Sowik » 26 Дек 2015, 17:52

За сега още съм със 7, ще видя в бъдеще дали ще сменя.
Аватар
Sowik
 
Мнения: 91
Регистриран на: 05 Дек 2015, 14:06

Re: Windows 10

Мнениеот taf4o » 27 Дек 2015, 09:52

Аз минах от 7-ца на 10 и съм много доволен за момента. Ползвам я вече около 2 седмици.
taf4o
 
Мнения: 20
Регистриран на: 29 Ное 2015, 11:54

Re: Windows 10

Мнениеот davidorento » 30 Дек 2015, 07:05

johnkill написа: Не знам по какъв критерий ги разпознава кое какво е но за сега ги уцелва.

Спокойно,някой хора ще му орежат тея "екстри" в бъдеще :)
davidorento
 
Мнения: 144
Регистриран на: 03 Ное 2013, 14:50

ПредишнаСледваща

Назад към Компютри, Технологии и Програмиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, gorgar, ionicle, Spenchoni, svetlim, viniamin