Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...

Модератор: Moderators

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот LT530 » 15 Сеп 2014, 10:59

ZAX написа:Пускам и второто копие, но зарежда на същото IP


Не, не! На второто копие забраняваш да стартира тора и го насочваш към друг порт конфигуриран в първото
А това става като в самия тор браузър в полето за адреса пишеш about:config намираш extensions.torlauncher.start или нещо такова беше и го променяш на false. После сменяш прокси настройките пак в браузъра SOCKS порта да е втория описан в първото копие
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот ZAX » 15 Сеп 2014, 15:58

Не разбирам... Аз искам да пусна два тора, какво ми помага ако забраня стартирането на втория?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот LT530 » 15 Сеп 2014, 17:06

ZAX написа:Не разбирам... Аз искам да пусна два тора, какво ми помага ако забраня стартирането на втория?


Хм! Под два тора се разбира два различни тунела през ониона с две различни IP на изхода, което може да се направи и с един тор. Както написах преди това. Нали това беше целта или греша?
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот ZAX » 15 Сеп 2014, 17:33

Не мисля че те разбирам...

Аз искам да си отворя едното копие на тора автономно от другото. А именно два автономни прозореца, единия към едното копие, другия от другото копие, все едно съм отворил различни програми. Но поради някаква причина са решили да направят този софтуер скапаняшката и това просто не се получава...

И което е най-странното, това уж е софтуер който не се инсталира, има си в него портабъл ФФ и си взима него за база и уж не трябва нищо друго да го интересува, къде и защо се оплитат обаче, какъв общ ресурс ползват, че се получава така че да си влияят?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот LT530 » 16 Сеп 2014, 09:21

ZAX написа:Не мисля че те разбирам...

Аз искам да си отворя едното копие на тора автономно от другото. А именно два автономни прозореца, единия към едното копие, другия от другото копие, все едно съм отворил различни програми. Но поради някаква причина са решили да направят този софтуер скапаняшката и това просто не се получава...


Сега пък аз не разбирам.
Единственната идея която ми хрумва в момента да се пуснат две копия на тора е идентичноста с която се представяш да е различна за двете копия. ( Поправи ме ако греша, но наистина не виждам друг смисъл на подобно упражнение ). Същия ефект обаче се постига и с едно копие на тор и два браузъра като всеки от тях има различна идентичност. Пак ме поправи.
Второто става по-лесно, за първото въпреки, че не виждам грам смисъл може и да стане, тъй като единственната пречка е биндването на порта на проксито.
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот ZAX » 16 Сеп 2014, 20:52

Да, точно това е целта. Но искам едновременно и постоянно да са пуснати и да не ги сменям. А това не става само с едно копие.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот LT530 » 17 Сеп 2014, 11:12

ZAX написа:Да, точно това е целта. Но искам едновременно и постоянно да са пуснати и да не ги сменям. А това не става само с едно копие.


Е да де! По начина по който ти описах ще имаш две работещи копия на браузъра с различни IP но един стартиран тор.
LT530
 
Мнения: 338
Регистриран на: 01 Авг 2014, 09:54

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот ZAX » 17 Сеп 2014, 21:24

НЕ става бе човек, всяко следващо копие си взема същия IP и не може да се промени без да се промени и в другите...

Та ти хубаво ми го казваш на теория, но пробва ли го?
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот marincho » 17 Сеп 2014, 23:45

Не е лошо, да се заключи темата. Интересуващите се, могат да намерят информация по въпроса в тийнпроблем форума.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Как да си сменям ип-то без брой пъти? заради момиче :D

Мнениеот 2GOOD » 17 Сеп 2014, 23:56

Да бе тази тема не съм я чел, голямо писане голямо нещо :)

Хайде малко почивка.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

ПредишнаСледваща

Назад към Компютри, Технологии и Програмиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, viniamin, yaro