Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Всичко свързано с компютрите, новини, хардуер, софтуер, проблеми, съвети ...

Модератор: Moderators

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот simeon1900 » 08 Май 2014, 01:19

Не използвам такива работи за копане :) Тая грешка ми я дава при чисто преинсталиран линдолс.... Ати драйвера го инсталирам напълно нормално, незнам защо крашва и поради каква причина :doh: Ако имах вирус нямаше ли да се реска по често ? а то го прави само 1 път... лол
simeon1900
 
Мнения: 17
Регистриран на: 22 Апр 2014, 18:31

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот cnerd » 08 Май 2014, 13:54

За тея 3 дена до сега да си направил 3 формата и 5 реинстала.
След като е прясно копие на windows и след като проблема е софтуерен, няма какво да те спира да махнеш всичко - format, reinstall, rinse and repeat.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот simeon1900 » 08 Май 2014, 19:53

Пак се рестартира :doh: Докато бях във фейсбука.... син екран и се рестартира.... :doh:
simeon1900
 
Мнения: 17
Регистриран на: 22 Апр 2014, 18:31

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот ivajlozah » 08 Май 2014, 21:04

Драйвери, упдейт на уина, флаш на биос, смяна на RAM, смяна на батерия на биоса и последно, но може би първо преинсталиране. Последен вариянт - сервиз :)
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот simeon1900 » 08 Май 2014, 23:30

ivajlozah написа:Драйвери, упдейт на уина, флаш на биос, смяна на RAM, смяна на батерия на биоса и последно, но може би първо преинсталиране. Последен вариянт - сервиз :)



Флаш на биос какво ще рече ?
simeon1900
 
Мнения: 17
Регистриран на: 22 Апр 2014, 18:31

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот ivajlozah » 09 Май 2014, 00:55

Пич, занеси си компютъра на някой специалист. Нека той ти го оправи. Явно не си достатъчно наясно с компютрите. Не се обиждай. Казвам го с приятелски тон. Не е лошо да си потребител. Аз като имам проблем с нещо от което не разбирам, викам специалист. Ще ти отнеме много по-малко време ако го занесеш някъде да ти го оправят. Парите които би дал да си избил до сега. Лошо няма да се учиш, но тук едва ли е мястото.
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот marincho » 09 Май 2014, 07:06

simeon1900 написа:Не използвам такива работи за копане :)

А какви работи използваш?
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот simeon1900 » 10 Май 2014, 08:07

marincho написа:
simeon1900 написа:Не използвам такива работи за копане :)

А какви работи използваш?



Никви.
simeon1900
 
Мнения: 17
Регистриран на: 22 Апр 2014, 18:31

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот simeon1900 » 10 Май 2014, 08:10

ivajlozah написа:Пич, занеси си компютъра на някой специалист. Нека той ти го оправи. Явно не си достатъчно наясно с компютрите. Не се обиждай. Казвам го с приятелски тон. Не е лошо да си потребител. Аз като имам проблем с нещо от което не разбирам, викам специалист. Ще ти отнеме много по-малко време ако го занесеш някъде да ти го оправят. Парите които би дал да си избил до сега. Лошо няма да се учиш, но тук едва ли е мястото.



Лошото е че проблема, рядко се показва и не се знае да ли ще го хванат... Трябва постоянно да го наблюдават а тва няма как да стане.
simeon1900
 
Мнения: 17
Регистриран на: 22 Апр 2014, 18:31

Re: Рестарт докато не се прави нищо на компютъра...

Мнениеот Странник » 10 Май 2014, 08:27

С тези сини екрани ми прилича или на бъгава версия на WIN пипана от не знам кой си в замунда или на
новоизгряващ хардуерен проблем който скоро може да даде пълен ход и компа да не иска да запали въобще.
Малко идиотски въпрос но все пак да попитам - активиран ли ти е WIN?
Имаш ли неразпознат хардуер в Hardware menager?
Възможни насоки по хардуера- по термодатчик от процесор,обороти на вентилатора му ( има защита в BIOS още ако паднат под определени стойности)
-възможен проблем от датчика на Хол за оборотите на вентилаторчето,RAM памет,видеокарта,захранване пред пълен фал( дефектен термодатчик ,токова защита - възможни токови удари в мрежата) и съвсем слаби подозрения но все пак възможни към HDD.
Аватар
Странник
 
Мнения: 678
Регистриран на: 01 Юни 2013, 11:16
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Компютри, Технологии и Програмиране

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, qbadabaduuu, UserX1XO, viniamin