
Модератор: Moderators
MadDog написа:Как ще реагирате ако си генерирате нов биткойн адрес и изведнъж откриете близо 1000 монетки в него?
crab написа:по същият начин по който ако си издам нова дебитна карта да намеря 1 милиона вътре![]()
За текущият случай -> обменям парите в BGN и спирам да се занимавам с криптовалути докато разбера на какво се дължи. Ако може нов генериран адрес да вземе наличност на някой стар => не искам да си държа парите в нещо с дупки от където могат да изпаднат. Ако е бъг в който е от БТЦ също, защото това значи утре да паднат на друг 10 000 и цената да се срине, защото е базирана основно на доверие.
man0l написа:Генерирам нов, празен и прехвърлям монетите, след което реинвестирам в 50-100 терахеша миньори. Simple as pie.
MadDog написа:Беше шега, шанса да се случи е 1 : 2 на 126 степен. Аз бих се поинтересувал все пак на кой са монетките възможно е да бих върнал половината.
Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], Google [Bot]