Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Модератор: Moderators

Re: Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Мнениеот vdealer » 01 Фев 2018, 16:41

Ресторант Нива написа:Не мога да повярвам ,че има хора който са посветили огромна част от времето си да разясняват на разни други хорица как да изкарат некви пари. :shock: . Това сигурно има свойто обяснение , но да не задълбаваме. :lol:
Според мен не става въпрос за никви ябълки , книги и прочее магазинерски инвентар. :lol:
Аз мисля че крипто валутата е платежно средство с което някой ти плаща за това че ползва машината ти за конкретна цел. Каква точно , много малко хора знаят. Струва ми се нещо като от Area 51. Добре дошло за плебейте, който ако разберат как да навържат менците мое и да изкарат нещо. В повечето случай машините на плебейте само се ползват ,докато плебея се усети, че "нема сметка". Това е като на село - "Що не чуваш свинье"
- Отговора е "Щото нема сметка" , ама докато разбере че нема сметка е "чувал" една две години :lol:
Аз съм от плебейте и ще се впусна в това фарминг приключение. :lol: Пожелайте ми успех.


казано малко по селски маниер,но станаха много копачите на биткоѝн и така се печели все по-малко....
vdealer
 
Мнения: 2
Регистриран на: 31 Яну 2018, 21:32

Re: Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Мнениеот bradli » 22 Юни 2018, 20:02

bradli
 
Мнения: 239
Регистриран на: 21 Окт 2014, 10:29

Re: Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Мнениеот filchef » 11 Дек 2018, 23:18

Превод на български на Бялата книга на биткоин от Сатоши Накамото с благодарности на Стоян Пепеланов и Пламен Петров.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Мнениеот filchef » 14 Яну 2019, 23:24

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Мнениеот filchef » 08 Окт 2019, 23:14

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Какво е Биткойн, обяснение все едно съм на 5

Мнениеот Amir77 » 13 Ное 2019, 04:19

Биткойн, в най-простото си наблюдение, е цифрова и децентрализирана версия на парите, които отговарят. Никаква централна банка или логика, която да привлича биткойни, всяка транзакция се записва от блокчейн, която е цифрова книга, която може да бъде достъпна от всеки компютър по света.
Amir77
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Ное 2019, 04:32

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin