Съвети за начинаещ

Модератор: Moderators

Съвети за начинаещ

Мнениеот newuser00 » 17 Май 2023, 13:27

Здравейте, доколкото разбрах ако се търгува с криптовалути трябва освен банковата която имам трябва да си отворя друга като Vivid Money, и от банковата ми сметка да прехвърля пари към тази и от тази към борсата да речем Кракен гледах цените са малко по-високи от тези в altcoins.bg А, и за УниКредит Булбанк някой може ли да ми каже има ли смисъл пак да си отваря виртуална сметка във vivid?Тъй като мога да прехвърля от банковата си сметка до борсата и обратно но не знам какви са лимитите им за дневна и месечна.
На вас проблеми за преводи от тази банка правили ли са ви, за какви суми? А вярно ли е че Vivid са спрели новите регистрации от България, има ли хора във форума които да я използват?
newuser00
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Май 2023, 11:53

Re: Съвети за начинаещ

Мнениеот jamesdavidso » 18 Май 2023, 00:19

За пръв път ги чувам.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Съвети за начинаещ

Мнениеот niki » 18 Май 2023, 00:41

Не се занимавай с глупости - има си цяла тема с отработени методи за преводи м/у борси и банки https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=10&t=7040
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin