Как мога да продам биткойн анонимно

Модератор: Moderators

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот 2GOOD » 20 Апр 2021, 12:46

Интересна тема станала :)
Не мисля, че по какъвто и да е начин е длъжен, но автора на темата винаги може да подпише съобщение с някой адрес от онова време и всичко става ясно. Това е красотата на биткойн!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот perla » 20 Апр 2021, 12:53

2GOOD написа:Интересна тема станала :)
Не мисля, че по какъвто и да е начин е длъжен, но автора на темата винаги може да подпише съобщение с някой адрес от онова време и всичко става ясно. Това е красотата на биткойн!


Ех, шефе.
С подписи ще занимаваш човека.
Да даваме адресите и да ни пуска направо коин. 100тина раздал, бълха минала (не ухапала) покрай него. Точно почерпка след като е спечелил от тотото. Може ли без да се почерпи ве?
Аз, ако помните в деня в който удари 700К, давам 1 на форума.

Edit:
Той влезе тука да се похвали (подсъзнателно), значи трябва да почерпи.
Не е лакомия.
Последна промяна perla на 20 Апр 2021, 12:59, променена общо 1 път
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот qbadabaduuu » 20 Апр 2021, 12:58

ЕХ... че сте лакоми :D

Нека човека дари за благотворителност има много нуждаещи се хора.
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот Equinox » 20 Апр 2021, 13:29

shocklover написа:До началото на 2009 се занимавах с форекс търговия. Януари 2009 за около седмица загубих всичко... 7 цифрена сума в долари! Имах 150 квадрата апартамент в центъра на София взет с ипотека, кредитни карти. След като вече не можех да си плащам кредитите, съдия изпълнител продаде жилището за 1/4 от тогавашната му стойност и останах на улицата и с дългове. Около месец не смеех да се върна да живея при родителите ми, те си мислеха че всичко е наред. Вече след като се прибрах в родния си град започна историята с биткойн. А лаптопа го купих краят на май 2010, с пари от родителите ми! А относно тока... Компютъра харчи не повече от 20-30 лева на месец даже да е включен денонощно.

пп. Относно Сатоши: по онова време си разменихме около 20 имейла. Ако ги намеря, може да пусна скрийн, но има някои пикантни неща и не съм сигурен че трябва да го правя.


:lol: :lol: :lol:
Equinox
 
Мнения: 11
Регистриран на: 20 Яну 2019, 15:09

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот r22 » 20 Апр 2021, 13:36

qbadabaduuu написа:ЕХ... че сте лакоми :D

Нека човека дари за благотворителност има много нуждаещи се хора.


Аз и на половин съм съгласен :)
Между другото ако е тръгнал да ги раздава, наистина може да помогне на много хора да си оправят живота, но не вярвам да е истина или да го направи. Възможна е тази история, до колкото знам много от добитите монети са неактивни от години и забравени по разни портфейли, така че няма нещо толкова невероятно.
П.с. само не ги пускай на веднъж на пазара, че цялата работа с криптовалутите ще утече.
r22
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Апр 2021, 13:22

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот filchef » 20 Апр 2021, 15:45

Equinox написа:
shocklover написа:До началото на 2009 се занимавах с форекс търговия. Януари 2009 за около седмица загубих всичко... 7 цифрена сума в долари! Имах 150 квадрата апартамент в центъра на София взет с ипотека, кредитни карти. След като вече не можех да си плащам кредитите, съдия изпълнител продаде жилището за 1/4 от тогавашната му стойност и останах на улицата и с дългове. Около месец не смеех да се върна да живея при родителите ми, те си мислеха че всичко е наред. Вече след като се прибрах в родния си град започна историята с биткойн. А лаптопа го купих краят на май 2010, с пари от родителите ми! А относно тока... Компютъра харчи не повече от 20-30 лева на месец даже да е включен денонощно.

пп. Относно Сатоши: по онова време си разменихме около 20 имейла. Ако ги намеря, може да пусна скрийн, но има някои пикантни неща и не съм сигурен че трябва да го правя.


:lol: :lol: :lol:

Погледнете името на автора на темата - ясно е защо ви провокира ми се струва - даже със Сатоши си е разменял имейли :lol: :lol: :lol: .Сега ако каже кой му е бил брокера, при който е загубил 7 цифрена сума на форекс за седмица ще бъде интересно.Също е интересно как тоя лаптоп който си е взел 2010 година е изкарал 11 години и от къде е взел монитор за стария си компютър след като му е изгорял лаптопа.
Шарани колкото искаш по нашите ширини :mrgreen:

2GOOD написа:Интересна тема станала :)
Не мисля, че по какъвто и да е начин е длъжен, но автора на темата винаги може да подпише съобщение с някой адрес от онова време и всичко става ясно. Това е красотата на биткойн!

Как да стане като няма достъп до частните ключове на Сатоши :lol: :lol: :lol:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот shocklover » 20 Апр 2021, 16:23

1.Значи в момента няма начин да пусна адрес. При една проверка на адреса, води право до портфейла който в момента няма даже парола.
2. Действително си писах с човек който поне се представяше за основателя на биткойн. Той първи ми писа. Но не мога да знам дали действително е бил Сатоши.
3. Не смятам да раздавам биткойни наляво-надясно! Поне не и за момента.
4. Повече лични теми за себе си няма да обсъждам, даже се страхувам че ако някой от града ми е прочел всичко, вече ме е разпознал.
shocklover
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Апр 2021, 13:12

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот 2GOOD » 20 Апр 2021, 16:49

shocklover написа:1.Значи в момента няма начин да пусна адрес. При една проверка на адреса, води право до портфейла който в момента няма даже парола.
2. Действително си писах с човек който поне се представяше за основателя на биткойн. Той първи ми писа. Но не мога да знам дали действително е бил Сатоши.
3. Не смятам да раздавам биткойни наляво-надясно! Поне не и за момента.
4. Повече лични теми за себе си няма да обсъждам, даже се страхувам че ако някой от града ми е прочел всичко, вече ме е разпознал.


Точно така, пази се, а относно т.4 форума позволява да си редактираш съобщенията ;)
1. Като ги прехвърлиш ще се радваме на едно подписано съобщение с вече празният адрес, мисля, че много хора ще бъдат шокирани :mrgreen:
2. Това ще е много интересно на по-късен етап, ако можеш да споделиш част от кореспонденцията
3. Като видях колко хора се наредиха тука на опашката, направо не знам. Не си длъжен на никого!

Ако всичко, което казваш е вярно просто не обръщай внимание на приказките, пази се и не се притеснявай за глупости.

П.С.
+===+
Не виждам кой би предпочел да държи подобна сума в банкова сметка вместо в биткойн или друго крипто, което е много по-лесно за съхранение, пренасяне и т.н. ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот greo » 20 Апр 2021, 16:58

Сатоши е българин!
..и не е човек.. :D
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот ekrem » 20 Апр 2021, 18:25

shocklover написа:. Компютъра харчи не повече от 20-30 лева на месец даже да е включен денонощно.

Или не разбираш какво имам предвид или се опитваш да се правиш че не разбираш говорим за копачка която работи 7/24 в продължение на 6 месеца а не комп който е вкючен на стенд бай но може би ти си копал с процесор а не с 5830/5850/5870 както си му бе реда по време оно
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

ПредишнаСледваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, qwertyA5, Spenchoni, svetlim, viniamin