Как мога да продам биткойн анонимно

Модератор: Moderators

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот marcoin » 19 Апр 2021, 16:52

Може да си извадиш VISA карта на Crypto.com, много е лесно и страшно удобно, така може да си харчиш на спокойствие, а там може и да ги оставиш да се олихвяват. Много търговци започнаха да приемат крипто за разплащане, дори и в БГ. Примерно Бова Кар, чух че и Софавто вече предлагат разплащане в крипто, но не намерих инфо на страницата им. В САЩ се продава недвижимо имущество както и коли TESLA :) , бях намерил и в Европа, но офертите бяха малко. Та варианти бол. Винаги когато ще правиш сделка си нагласяй предварителна бройка койни и никога не си показвай големите портфели. И на мен ми беше малко притеснено в началото като изригна биткойна, ама после ми мина 8) . Важното е да не се самозабравя човек и да обмисля добре действията си.
marcoin
 
Мнения: 174
Регистриран на: 08 Май 2015, 21:50

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот qbadabaduuu » 19 Апр 2021, 16:55

Това направо е нереално :D

След 10г продаваш историята си за да направят някой филм.
При подобна сума се замисли за напускане на БГ и ако може да направиш всичко в друга държава.

Примерно в Дубай ще ти е добре само трябва да инвестира няколко млн. и няма да те питат от къде имаш парите и кой си.
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот perla » 19 Апр 2021, 16:58

За кво да я продава. Той ще си продуцира филма.

Доста от съветите са на ниво скарида до октопод. Човека е син кит и трябва да мисли като кит.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот jkminkov » 19 Апр 2021, 17:32

срещу скромната сума от 1 биткойн ще те консултирам, за момента не прави нищо от идеите по-горе.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот knj » 19 Апр 2021, 17:32

Аз пък ще му предложа да наеме няколко от вас за съветници и да му пмогнете на човека.Като гледам как му давате идеи поне да спечелите нещо.Интересно ми е с този СТАР десет годишен компютър с какъв хард диск (гигабайта),че да успее да изтегли файла.Дано не здаде багажа.
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот aclass » 19 Апр 2021, 17:47

Естествено wallet.dat не може да се копира на друг ...
и един мърмот завива шоколаад
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот 2GOOD » 19 Апр 2021, 17:49

Да, първа и най важна стъпка - архив на wallet.dat :mrgreen:
Иначе Португалия е добър вариант или Германия и на двете места няма данък крипто в този случай
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот shocklover » 19 Апр 2021, 18:07

6iva4a написа:Поздравление и от мен.
Мисля. че подхода ти е сгрешен. Нямаш интерес от анонимност, анонимността в твоя случай работи срещу теб и те прави уязвим на всяко ниво от служби, мутри и т.н.


Аз пък мисля че анонимноста е най-добрата защита поне в началото.
shocklover
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Апр 2021, 13:12

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот knj » 19 Апр 2021, 18:23

Историята издиша от всякъде и се втурнахте да обяснявате какво да прави.Пича днес се е регистрирал и веднага си каза всичко,а много го било страх да не го пипнат.Горкия копал шест месеца от живота си и забравил за цели 10 години.Аз имам един лаптоп на повече от 12 години и като се замислих май на него написах кода на биткой и сега осъзна че трябва аз да съм Сатоши :idea: Обещавам като си ъпдейтна дата файла ще раздам на всички вас биткойните.Браво на пича за яката шега,но се учудих колко лесно се хванахте на хорото.
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот shocklover » 19 Апр 2021, 18:27

qbadabaduuu написа:Това направо е нереално :D

След 10г продаваш историята си за да направят някой филм.
При подобна сума се замисли за напускане на БГ и ако може да направиш всичко в друга държава.

Примерно в Дубай ще ти е добре само трябва да инвестира няколко млн. и няма да те питат от къде имаш парите и кой си.


Няма нужда да чакам 10 години. Живота ми до тук също е достоен за филм :D
Първата мисъл която ми мина е да напусна веднага България, първо мислех да отида във Великобритания( там имам и банкова сметка, но незнам дали не е закрита служебно)... но данъците там ме отказаха ... 40%. Мислех и за Испания или Австрия ... За Дубай... хм... Даже арабите бягат от там през лятото ... а идва лято
Но после размислих и реших да продам малка част от биткойните ... те са 33240 ... примерно 3240 да продам т.к. да не съм капо ако се окаже балон и цената рухне. А останалите да ги държа докато ценета стане поне $1 миллион. Което ме доведе до този форум :D :D
shocklover
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Апр 2021, 13:12

ПредишнаСледваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Sando_83, Spenchoni, viniamin