Как мога да продам биткойн анонимно

Модератор: Moderators

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот knj » 23 Апр 2021, 18:58

shocklover написа:
knj написа:
r22 написа:Някой получи ли койнче-почерпка ? :)


Аз получих,за да си мълча.
Бил съм много нападателен. :liar:


От кой ги получи бре? :o
Много щедър съм станал щом не помня да съм давал :mrgreen:


Явно някой друг ще да е,щом ти отричаш. :liar:
Обърни внимание на емотикона и ще загрееш че лъжа като теб.
Мисля че се намери кой да помогне,trader2 е твоя човек.Свържи се с него,остави ги другите те са несериозни.
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот shocklover » 23 Апр 2021, 19:18

knj написа:
shocklover написа:
knj написа:
r22 написа:Някой получи ли койнче-почерпка ? :)


Аз получих,за да си мълча.
Бил съм много нападателен. :liar:


От кой ги получи бре? :o
Много щедър съм станал щом не помня да съм давал :mrgreen:


Явно някой друг ще да е,щом ти отричаш. :liar:
Обърни внимание на емотикона и ще загрееш че лъжа като теб.
Мисля че се намери кой да помогне,trader2 е твоя човек.Свържи се с него,остави ги другите те са несериозни.



Еееей сега видях емотикона. На тела не се вижда ясно.

Относно темата която ме интересуваше- Намерих решение на проблема.

пп: Някой има ли идея какво става с биткойна? :shock: xD :shock:
shocklover
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Апр 2021, 13:12

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот qbadabaduuu » 23 Апр 2021, 20:52

пуснал си голямо количество да се продава и прецака цената :D
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот jamesdavidso » 24 Апр 2021, 19:28

2GOOD написа:Един приятел (няма да казвам кой) ми е споделял, че е вадил по блок през ден - с видеокарти - соло - директно към портфейла - GetWork, 2011-а пролетта.


Именно, и аз не познавам никого, копал преди 2011 година.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот drakts » 15 Май 2021, 09:59

Тъй аз генерално не пиша във форума защото нито съм миньор нито съм трейдар и като няма какво да добавя предпочитам да не спамя , чета ви и се образовам .
По темата , ако искате невероятна история 2018 декември румънски измамник дойде при мен да му направя форковете носеше в едно телефонче 600 btc ( имал да му дава някакъв авер 1000€ и нямал пари , та му изпратил тоя телефон преди време ) като разбра че трябва да ги местим се спече и отказа , имаше интернет ниво уатсап и снимки във фейса , образова се с времето качи се на доста добри влакове и 500 от тях даде на едни младежи и направиха борса в Испания , купи си един палат колите смеява всеки месец и тъй , тя моята история е по-странна от неговата :) , в интерес на истината познавам няколко човека , които през годините са имали над 500btc и съм сигурен че във форума са много .
2017 без финансово и икономическо образование без предварителна подготовка между Англия и Испания прехвърлих над 50К £ само през банкови сметки без да платя никакъв данък , данъчното по цял свят ако кажеш че искаш да плащаш споко ще те оправят узаконяването не е проблем .
Сега повечето съвети са от гледна точка на тоя , който дава съвета не от гледна точка на този , който търси . Поставям се на негово място , влизам и търся съвет никога няма да кажа истинския номер . Да кажем , че парите са толко тоя човек е институция във финансовия сектор за теб няма мутри, нагли и тем подобни , много малко са хората в световен мащаб които могат да извадят такава цифра , трябва да се притесняваш от държавите не от хората , теб на държавно ниво ще те цакат , тъй че налягай си парцалите .
5000-10 000 на месец са много пари за спокоен живот и е много лесно да се разкешват .

п.п. На всички във форума юли месец ще се прави някакъв cyber poligon , ще пробват какво ще стане ако в глобален план изчезне нета , проверете какво е event201 проведен 2019 и правете съпоставки !!!
drakts
 
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2017, 08:53

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот trader6 » 28 Май 2021, 08:11

Минахте се, че му отговаряхте. Той се оказа не по-различен от вас. Не даде и една стотинка, особено на нуждаещи се. Щял да даде, ама друг път. Все едно на болен човек да му обещаеш лекарство, ама друг път.

Пробвахте се да получите, но получи той. Малко или много му дадохте акъл. Вашето мнение му трябваше. И как беше скромен, когато питаше, пък после, като получи това, което искаше, вие сте никои.
Ако не му отговаряхте, можеше и да си затрие имането, ама то, за какво му е, след като на вас не даде, нали?
trader6
 
Мнения: 1
Регистриран на: 28 Май 2021, 08:00

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот filchef » 28 Май 2021, 09:45

trader6 написа:Минахте се, че му отговаряхте. Той се оказа не по-различен от вас. Не даде и една стотинка, особено на нуждаещи се. Щял да даде, ама друг път. Все едно на болен човек да му обещаеш лекарство, ама друг път.

Пробвахте се да получите, но получи той. Малко или много му дадохте акъл. Вашето мнение му трябваше. И как беше скромен, когато питаше, пък после, като получи това, което искаше, вие сте никои.
Ако не му отговаряхте, можеше и да си затрие имането, ама то, за какво му е, след като на вас не даде, нали?


Ти не разбра ли че човека се пошегува с тая зле скалъпена история за намерени на стар комп хиляди биткоини :lol:
И престани да просиш във форума вече 6 ник регистрираш - не ти ли стана ясно че тук няма балъци и няма да те огрее.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот jkminkov » 28 Май 2021, 19:06

разбрахме, че си ти, ни съ хаби.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот shocklover » 07 Юни 2021, 21:09

trader6 написа:Минахте се, че му отговаряхте. Той се оказа не по-различен от вас. Не даде и една стотинка, особено на нуждаещи се. Щял да даде, ама друг път. Все едно на болен човек да му обещаеш лекарство, ама друг път.

Пробвахте се да получите, но получи той. Малко или много му дадохте акъл. Вашето мнение му трябваше. И как беше скромен, когато питаше, пък после, като получи това, което искаше, вие сте никои.
Ако не му отговаряхте, можеше и да си затрие имането, ама то, за какво му е, след като на вас не даде, нали?


trader Нещо си се объркал.
1.Аз не съм Майка Тереза че да си раздавам парите.
2. Бях писал че ще предлагам Работа, а не безвъзмездна помощ! И това ще бъде след септември!
shocklover
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Апр 2021, 13:12

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот ActionMode » 19 Окт 2021, 23:32

Стана Октомври
ActionMode
 
Мнения: 103
Регистриран на: 13 Юни 2019, 23:30

ПредишнаСледваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Sando_83, Spenchoni, viniamin