Как мога да продам биткойн анонимно

Модератор: Moderators

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот knj » 19 Апр 2021, 18:32

shocklover написа:
6iva4a написа:Поздравление и от мен.
Мисля. че подхода ти е сгрешен. Нямаш интерес от анонимност, анонимността в твоя случай работи срещу теб и те прави уязвим на всяко ниво от служби, мутри и т.н.


Аз пък мисля че анонимноста е най-добрата защита поне в началото.


Кажи ни кога ще почнеш да ги харчиш,че почнах да се притеснявам че ще занулиш биткойна.Дай ни шанс да продадем преди теб,че иначе и ние от форума ще почнем да те търсим :mrgreen:
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот shocklover » 19 Апр 2021, 18:36

knj написа:Историята издиша от всякъде и се втурнахте да обяснявате какво да прави.Пича днес се е регистрирал и веднага си каза всичко,а много го било страх да не го пипнат.Горкия копал шест месеца от живота си и забравил за цели 10 години.Аз имам един лаптоп на повече от 12 години и като се замислих май на него написах кода на биткой и сега осъзна че трябва аз да съм Сатоши :idea: Обещавам като си ъпдейтна дата файла ще раздам на всички вас биткойните.Браво на пича за яката шега,но се учудих колко лесно се хванахте на хорото.


Компа е с процесор пентиум 4 има два харда 500 и 250 гигабайта...кутия, видеокарта, процесор, дъно ... всички части съм ги купувал отделно и сам си го сгобих и за времето си беше доста мощен. Навремето го зарязах защото ми изгоря монитора и опциите бяха да си купя нов монитор за 300-400 лева или да дам направо 600 лева за лаптоп на промоция... избрах лаптопа... а щайгата отиде в килера.
shocklover
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Апр 2021, 13:12

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот MadDog » 19 Апр 2021, 18:49

Хубаво, нали разбра какво да правиш, прехвърляш оригиналния wallet.dat на флашка , ъпдейтваш блокчейна така че, уолета с милиардите ти да няма съприкосновение с мрежата, докато не защитиш портфейла с парола. :D
“In the new world, you have to accept total transparency. It will become part of your personality”
“Everything will be transparent. If you have nothing to hide you have no reason to be afraid.”

ВТС bc1q8mr7s0k9qga5fuwrhst2n84d0f2gdhtvd38fcp
Аватар
MadDog
 
Мнения: 243
Регистриран на: 31 Яну 2014, 18:08
Местоположение: София -град

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот knj » 19 Апр 2021, 18:52

shocklover написа:
knj написа:Историята издиша от всякъде и се втурнахте да обяснявате какво да прави.Пича днес се е регистрирал и веднага си каза всичко,а много го било страх да не го пипнат.Горкия копал шест месеца от живота си и забравил за цели 10 години.Аз имам един лаптоп на повече от 12 години и като се замислих май на него написах кода на биткой и сега осъзна че трябва аз да съм Сатоши :idea: Обещавам като си ъпдейтна дата файла ще раздам на всички вас биткойните.Браво на пича за яката шега,но се учудих колко лесно се хванахте на хорото.


Компа е с процесор пентиум 4 има два харда 500 и 250 гигабайта...кутия, видеокарта, процесор, дъно ... всички части съм ги купувал отделно и сам си го сгобих и за времето си беше доста мощен. Навремето го зарязах защото ми изгоря монитора и опциите бяха да си купя нов монитор за 300-400 лева или да дам направо 600 лева за лаптоп на промоция... избрах лаптопа... а щайгата отиде в килера.


Еееее сега като ми обясни ти повярвах :shifty: .И аз да ти дам съвет защото видях по горе че няма да продадеш всичко,но аз ти казвам продавай всичко и бягай.Благодарен съм ти че сподели с нас тази сензационна новина която от утре ще четем навсякъде за нея.Аз току що разпродадох всичко що имах и ще чакам да започнеш и ти че да си ги купя по ефтико.Като гледам всичко почна да пада в този момент и сигурно е заради моите койни.За днес написах повече мнения от колкото за четири години,благодаря ти беше забавно :shhh: :dance: :snooty:
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот mprimov » 19 Апр 2021, 19:12

Ако не друго поне темата пораздвижи Форума :)
А иначе за компютъра историята е достоверна и аз 2008 бях сглобил на синО един геймърски компютър с който 2014 започнах да копая и до ден днешен си го пазя за тестове. Още си е актуален :violin:
mprimov
 
Мнения: 102
Регистриран на: 08 Май 2014, 14:55

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот gecata » 19 Апр 2021, 19:17

Е, наистина, поне филма в главите ви тръгна.
Това поне пораздвижи човека.
А иначе ако беше се поразровил поне малко повече щеше да промени
бройките. Няма такъв уалет в блокчейна.
gecata
 
Мнения: 50
Регистриран на: 13 Сеп 2017, 12:02

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот perla » 19 Апр 2021, 19:26

Аз вярвам. Това е първият български честно забогатял милиардер.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот knj » 19 Апр 2021, 19:37

gecata написа:Е, наистина, поне филма в главите ви тръгна.
Това поне пораздвижи човека.
А иначе ако беше се поразровил поне малко повече щеше да промени
бройките. Няма такъв уалет в блокчейна.


Дано е за шоу,а не да лови риби
Наивно е да твъди че го е страх и да обяви колко е бройката и да мисли че няма да го намерят.Да се моли да не се е вързал някой мутра че като го намери вари обеснявай че шега
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот perla » 19 Апр 2021, 19:40

Че кви риби ще лови и как?
ОП пращаш ми 10 бтц и ти нося 50хиляди евро в брой където кажеш. Подавам ти ги от прозореца на колата, не ме интересува кой си. Абсолютно сериозно предложение. Не съм мутра, редови гражданин с 2 деца, скучна професия и т.н.
На лично да се договорим?

Едит:
Че май сме и близо източните Родопи.
Още тази вечер?
Последна промяна perla на 19 Апр 2021, 19:46, променена общо 1 път
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Как мога да продам биткойн анонимно

Мнениеот urger » 19 Апр 2021, 19:43

gecata написа:Е, наистина, поне филма в главите ви тръгна.
Това поне пораздвижи човека.
А иначе ако беше се поразровил поне малко повече щеше да промени
бройките. Няма такъв уалет в блокчейна.


Аз съм от невярващите... НО няма такъв АДРЕС с тази бройка коини, това не значи че няма такъв портфейл.

В такава хипотетична ситуация аз първо ще ликвидирам монети от форкове като BCH, BSV, BTG за начално финансиране, релокация и т.н. То средствата само от тях са няколко десетки милиона :XD
urger
 
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Фев 2019, 15:24

ПредишнаСледваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin