На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Модератор: Moderators

На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Мнениеот iana_crs » 23 Фев 2021, 14:24

След челен сблъсък с действителността ми се наложи да сменя валутата и реших да споделя с колегите тук малко информация , тъй като и аз съм разчитал на такава .Стария проект с който работех се оказа труден за разбиране от мен но това не значи че не става ! Новия проект с който работя е SPRINT PAY - SPRX , този проект е сравнително нов и аз сега се заемам с него по-сериозно , до сега пусках малко там машината да копае периодично но нещата се поразмърдаха и сега копая там . Събирам за мастърнод с копаене и на борса . Проекта има нужда от нови фенове , раздава и награди ! Ако някой търси какво да копае както аз доскоро-отново може да погледне . Това не е карго проекта Sprintpay !
https://sprintpay.net/
https://www.youtube.com/watch?v=1AopS6h ... e=youtu.be
Поздрави !
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Мнениеот kmetax » 24 Фев 2021, 02:40

Интересно.Някакъв профит калк? Мога да раздвижа малко рейта,но ако не избива парата за тока....Нямате фб. страница, втората борса не работи.Махнете я от сайта, че се излагате.
Ако ме удари селянин важи ли ми гражданската отговорност?
Аватар
kmetax
 
Мнения: 335
Регистриран на: 13 Яну 2014, 23:50
Местоположение: София

Re: На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Мнениеот iana_crs » 24 Фев 2021, 08:21

Здравейте ! Колега , аз съм ентусиаст и нямам нищо общо с проекта ! Имам малко компютри и ги пускам да смятат . Смея да си мисля даже че на разработчиците им става лошо като коментирам и видят ника ми - вероятни причини за това няма да споделям .Има си трески за дялане проектчето но забелязах че се опитват да направят нещо . Видях преди време тука , случайно в крещялката че някой пита какво да копае с процесор , отговорих набързо - не знам дали съм успял да насоча човека но опитах . Мисля си че помагам , колега , и на едните и на другите , полагам усилия в чест на непознати защото поддържам идеята за единна общност , аз така разбирам нещата - общност значи заедно , всички , от разработчика до някой който има само 50хеша - да речем . Много съм са объркал колега , аз помагам - на мен никой ! И не стига че за мен все няма мед , ами и отново Сам Съм Си Виновен !!! - хахахахаха... Направо изпращях , човече ! Имам сериозна база данни - събирана и обработена от мен дълги години , разработвам ключ за правилно разбиране на техническия метод за убиване на младежта и поколенията със забиване на словесен гвоздей в мозъка със код - сам си си виновен ! Ще докажа на приказки едни неща които са много интересни , но за съжаление са болна тема ! - ще ме намрази цялото човечество , или половината - айде , хахаха... Ще докажа връзките - неврон - уайфи - ентер - клекни - стани - завий - пръдни........ или май това няма да е безплатно , не знам . Мноо са отнесоуме май тука - в частност аз ! хахаха... Пробвайте го тоя Спринт ако искате , за тока не знам , най - вероятно ще трябва да го чакаш на борса като мен , хаха.. Аз съм никой , просто предлагам . Внимавайте с Алтмаркетс ако я използвате , от 03.2021 версия едно затваря и остава само версия две . Скъпа е , трудно се излиза от там на печалба ако не търгуваш там за да имаш малко избор . Просто е най- децентрализе от всичките които знам и тези цепеута там се търгуват отдавна . Благодаря ти че си погледнал само за какво иде реч , нататък в решенията си сам шеф !
Поздрави ! ПП - Ако има за сипване /гледам има/ , сипвай на майсторите на валутата . Аз не сипвам щото спира комуникацията хахаха...
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Мнениеот Spoon.Net » 27 Фев 2021, 08:03

както колегата написа ще е хубаво да се представи някакъв ориентировъчен профит към сегашния момент за да може хората да си направят сметка има ли смисъл да пускат цпу-тата да копат там. дали поне тока плаща си е тънак и важен момент. ако не се случва си е чиста проба спонсор и не виждам смисъл да тъпчиш гушите на енергото при положение че вярвайки във въпросната монета е много по удачно да си я купиш директно от борса. ако ли не ... темата е чиста проба 'здравейте какво правите'
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Мнениеот iana_crs » 27 Фев 2021, 10:50

Ситуацията е следната ! Аз имам 7 машини , компютри които използвам за всичко докато копаят с ЦПУ . Всяка от тях изключвам от копан ако ми потрябва целия ресурс . Спирам ги всичките често напоследък заради ресурса , в момента копаят 3 , едната топли малките в тяхната стая , другите са при мене щото ги бутам постоянно . Копат не копат , аз си ги напъвам , сега в момента този от който пиша държи само сайта тука и борсата без да съм в акаунта на борсата , чувам перките на 30 процента +/– , другия пее и приема транзакции от планта + още един портфейл който чака транзакция от Бог - тези дни ще дойде ! Аз нямам 30-40 компа , колеги , даже плановете ми са за нови два само ако борса даде , за мене не е страшно да чопля тука и там , нищо че ми взеха 6 месеца работа с едно тъпо обяснение цитирам : - Аз не искам валутата ми да скача ! - тя е супер фъни и тва не е валута за изкарване на пари .......... КО? ...КО ? КО? Още ми е жал за човека , ама мога да го накажа още , ама няма щото накрая ме разбра ! Аз тъй и не разбрах него щото трябваше да се съглася с това че един проект е просто измамка , перфектно направена - е не , проекта е перфектен ! - не може да е измама , ама и не може да плащам 2 кинта долари за мастърнод - шернат на месец с пълен колатерал и роя да стои на 80-100% цяла година /май и повече/ , и всичко това при положение че в последните няколко месеца до и след хака на Алтили цената на валутата която помръдваше между 1 и 5 сатоши беше изцяло мое дело ! - хахахахааа... имам транзакциите и в пощата и в портфейлите ! Направих чудо ! Сам ! И тъй си и остана . Откачих ! Пуснах се да помагам на проекта щото исках , мислех си че ще поразбудя нещата като поизхарча малко от моите .Жал ми беше за пичовете дето го копаят с по 50-100 хеша въпреки че е с малка мрежа - те изкарват по 20-30 на ден в който аз пукам 8-900 .Е кво като раздам малко наградки ей тъй , няма обеднея , аз със едно нещо съм богат и то не струва нищо пък те се надяват както всички да изкарат някой ден . няма да доразказвам сега . Спринт е нещото за което се хванах след това , и не изпускам най-хубавата валута от цепеутата - ха познайте коя е ! Спринт ми харесва щото хората се пораздвижиха , направиха нещо , опитват се в сравнение с едни други за които още заради корона нито един самолет не лети на Земя ! - може да са другаде и за тва да не можем да се разберем . Прочетох в Дискорд че трябва да рейтна валутата , Спринт , в нейния канал - призив към всички фенове там . Не можах ! Борса централизе - за мене гоона , исках да направя нещо просто и аз за тях . Помислих и реших да пусна темата , аз знам че тука четат всякакви хора , има със по 100+ цепеута има и с едно минус цепеута /атом Н450 хахаха/ - 15 хеша !!! - има да , на Планта се виждат тука и там . Това беше жеста ми към Спринт и копачите тука , аз показах - не съм писал за здравейте , за здравейте пиша здравейте ! Ако някой иска да пробва - за сега никой не се е закачал , или ако е било докато съм спял - и сега няма копачи от БГ -следя пула /най вероятно щото копая там хахахаха/ . Аи сега за поздрави няма да пускам тема ами ще напиша : Поздрави !
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09

Re: На вниманието на миньори с малко и много CPU мощ !

Мнениеот iana_crs » 01 Мар 2021, 09:40

Здравейте , колеги , Честита баба Марта ! Пиша тука защото съм в почивка от крещялката , пожелавам на всички 247 хиляди долара за БТЦ - на есен ! Имам проблеми със СПРИНТ - много странни и не е изключено да са само за мен - специално - хахаха , мога да обясня всичко но това няма да е добре за един сайт който се ползва с добро име което предполага липсата на шуробаджанащина там - международна , която обаче аз констатирах и за която имам логове . Писах това защото е истина и за да се придържа малко към темата . Поздрави ! ПП. - сайта за който намеквам не е сайта на СПРИНТ - друг сайт е , дето работи с тях , не мисля да споделям повече по въпроса от чисто човешка гледна точка , нищо че всички сме в нещата за пари а те с пари ме цакат .
iana_crs
 
Мнения: 47
Регистриран на: 18 Сеп 2013, 10:09


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin