Едно питане

Модератор: Moderators

Едно питане

Мнениеот Wannsong » 05 Юни 2020, 15:10

Здравейте банда, първо искам да се извиня, но съм доста невеж що се отнася до крипотвалути. Наскоро ми се наложи да използвам биткойн портфейл (Coinbase - там си направих регистрацията) стигнах до момента, в който бих искал да изтегля някакви средства до банковата си сметка, но тук се и обърках доста. Четох някои от темите тук във форума свързани с това и открих http://banki.link/ , но се оказа, че сайтът не е актуализиран отдавна и се чудех дали някои от начините там все още функционират правилно?
Банковата ми сметка е в ДСК, а портфейлът - Coinbase. Ще съм изключително благодарен, ако можете да "ударите едно рамо" на един доста невеж в тази сфера.

Благодаря предварително!
Wannsong
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Юни 2020, 15:06

Re: Едно питане

Мнениеот 2GOOD » 05 Юни 2020, 16:25

Wannsong написа:Здравейте банда, първо искам да се извиня, но съм доста невеж що се отнася до крипотвалути. Наскоро ми се наложи да използвам биткойн портфейл (Coinbase - там си направих регистрацията) стигнах до момента, в който бих искал да изтегля някакви средства до банковата си сметка, но тук се и обърках доста. Четох някои от темите тук във форума свързани с това и открих http://banki.link/ , но се оказа, че сайтът не е актуализиран отдавна и се чудех дали някои от начините там все още функционират правилно?
Банковата ми сметка е в ДСК, а портфейлът - Coinbase. Ще съм изключително благодарен, ако можете да "ударите едно рамо" на един доста невеж в тази сфера.

Благодаря предварително!


Здравей и Добре Дошъл :)

Да - банки.линк не е актуализарано, затова ние си направихме тема, в която потребителите дават отзиви за успешни преводи от и към криптоборси: viewtopic.php?f=3&t=7040
Информацията в първия пост се актуализира постоянно!

Накратко мисля, че няма да имаш проблеми с проводи от койнбейс към ДСК, все пак ще се радваме ако оставите отзив в гореспоменатата тема, за да е полезна информацията и за други потребители ;)

Усмихнат следобед :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Едно питане

Мнениеот Wannsong » 06 Юни 2020, 01:44

Благодаря много за "топлия" пирем и бързия отговор! Разглеждах опции като Revolut и Wireapp, след отзив от приятел се спрях на второто и реших да опитам. Утре след верификацията ще пусна и request за картата и да видим какво ще излезе. Ще държа в течение за случващото се направо там - в темата, след като имам някакви успехи/неуспехи.
Wannsong
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Юни 2020, 15:06


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, marcoin, newromancer, qwertyA5, Spenchoni, svetlim, viniamin