Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптоборса)

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот jamesdavidso » 06 Май 2021, 00:03

poltrow74 написа:Здравейте.Мога ли да изтегля от спортен сайт,който работи само с биткойни към борсата Бинансе.И ако може от там мога ли да ги изтегля по карта или по банков път?


Би трябвало да нямаш проблем за първото. А също и за второто, но след верификация.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 06 Май 2021, 22:50

Здравейте!
Ако си създавам Евро сметка в Уникредит или ДСК задължително ли е да си направя и онлайн банкиране за да минават средствата от борсата към банката?Мерси!
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот perla » 06 Май 2021, 22:54

Sheremon-e
Нали ти написахме май 2-3 пъти. Чети поне две страници назад де.
Пълно онлайн банкиране щот има нива на достъп.
Алтернативата е да ходиш на гише и да пишеш платежни.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Ivan1991 » 10 Май 2021, 14:47

Здравейте , днес 10.05.2021 пуснах 200 евро от ДСК към Бинанс , чрез SEPA . Таксуваха ме 1 лв. В Бинанс пише , че парите ще се появят от 1 до 2 дни. Така , че чакаме. Звънях в банката , казаха , че преводът е успешен. Поздрави !
Ivan1991
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Май 2021, 14:42

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот thefish » 11 Май 2021, 17:43

xecutable написа:Бинанс -> СЕПА ЦКБ блокиран на 8ми Април за сумата от 656 Евро. В същият ден Бинанс -> ЦКБ инстант дебит премина за по малко от 10 мин за същата сума. Вчера Бинанс -> инстант дебит ЦКБ за 1800 Евро, вече 2ри ден го няма (над 29 часа). Не се е върнал, но не е и получен. Задействах iCard завбъдеще.

Акаунтите ми в ЦКБ не са нови, близо 14 годишни са.



В крайна сметка получи ли тези 1800 евро в ЦКБ. Благодаря.
thefish
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Окт 2013, 00:19

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 16 Май 2021, 16:54

Здравейте,
имате ли някакви съвети ако чеовек тегли по-голяма сума примерно 150-200к(сумата е примерна) от борса към банка?На колко и какви по размер транзакции е добре да се правят?Предполагам всички наведнъж ще върнат транзакцията.
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 16 Май 2021, 23:28

Sheremon написа:Здравейте,
имате ли някакви съвети ако чеовек тегли по-голяма сума примерно 150-200к(сумата е примерна) от борса към банка?На колко и какви по размер транзакции е добре да се правят?Предполагам всички наведнъж ще върнат транзакцията.


Колеги са споделяли за успешни преводи n*(10000E - малко)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот johny_sss » 18 Май 2021, 23:46

Здравейте, SEPA преводът I Card - Binance, все още ли е 0,50 Euro,след като Великобритания излезе от EС.Останаха ли в SEPA зоната?Понеже гледам, че банката им е с Great Britain IBAN?
Благодаря!
johny_sss
 
Мнения: 3
Регистриран на: 05 Апр 2021, 02:55

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 18 Май 2021, 23:57

johny_sss написа:Здравейте, SEPA преводът I Card - Binance, все още ли е 0,50 Euro,след като Великобритания излезе от EС.Останаха ли в SEPA зоната?Понеже гледам, че банката им е с Great Britain IBAN?
Благодаря!

От около месец Бинанс имат друга банкова сметка в ЕИП - ползвайте нея.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот evil_kn » 19 Май 2021, 14:25

Здравейте хора, радвам се че намерих доста интересна и полезна информация във форума. Искам да попитам нещо - продадох "догита" преди около месец и след неуспешен опит да си изтегля парите от Кракен ===>> ОББ (ОББ reject-наха транзакцията защото според техните Общи условия банката не позволява входящи/изходящи транзакции към платформи за търговия с крипто), съм на път да си отворя сметка в ДСК която да ползвам за тази цел (и не само за тази цел ами и за евентуална бъдеща търговия с крипто). Та въпросът ми е, дали левова сметка ще ми свърши работа или трябва да е доларова? Казвам доларова защото не знам с кой акъл когато продадох криптото вместо да избера EUR, аз реших валутата в Кракен акаунта ми да е долари (USD). Та моля за някакъв съвет дали само левова сметка е достатъчно (превалутирането мисля че трябва да стане автоматично USD --> BGN) или пък е хубаво да имам доларова сметка??

Благодаря предварително!
evil_kn
 
Мнения: 2
Регистриран на: 19 Май 2021, 14:03

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Spenchoni, svetlim, viniamin