Има ли дизайнери наоколо?

Модератор: Moderators

Има ли дизайнери наоколо?

Мнениеот MadMan » 25 Ное 2019, 22:03

Здравейте,

Имам нужда от човек, запознат с крипто валутите, който е ѝ дизайнер.

За повече информация предпочитам да се чуя с тези, които проявят интерес или най-добре ако има възможност да се срещнем.

Аз съм от Бургас, но пътувам доста често из страната, за това няма да е проблем да се видя с желаещите, дори да сте от друг град.
MadMan
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Сеп 2014, 13:49

Re: Има ли дизайнери наоколо?

Мнениеот 2GOOD » 25 Ное 2019, 23:48

MadMan написа:Здравейте,

Имам нужда от човек, запознат с крипто валутите, който е ѝ дизайнер.

За повече информация предпочитам да се чуя с тези, които проявят интерес или най-добре ако има възможност да се срещнем.

Аз съм от Бургас, но пътувам доста често из страната, за това няма да е проблем да се видя с желаещите, дори да сте от друг град.


Привет,

Мога да те свържа с момчето, което спечели конкурса за Лого на форума, той също е от Бургас.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Има ли дизайнери наоколо?

Мнениеот MadMan » 26 Ное 2019, 00:43

2GOOD написа:
MadMan написа:Здравейте,

Имам нужда от човек, запознат с крипто валутите, който е ѝ дизайнер.

За повече информация предпочитам да се чуя с тези, които проявят интерес или най-добре ако има възможност да се срещнем.

Аз съм от Бургас, но пътувам доста често из страната, за това няма да е проблем да се видя с желаещите, дори да сте от друг град.


Привет,

Мога да те свържа с момчето, което спечели конкурса за Лого на форума, той също е от Бургас.


Супер, ще звънна утре да се разберем нещо, че вече мисля да започвам организацията и искам да е от хора, които имат интерес и то не само финансов :) Без него не може, но не той да е на първо място :)
MadMan
 
Мнения: 18
Регистриран на: 07 Сеп 2014, 13:49


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], Hristo, ionicle, scorpy, tedik, viniamin