Мнение ?

Модератор: Moderators

Re: Мнение ?

Мнениеот jamiemirror » 09 Апр 2019, 19:22

Абе какво залюляване хахахаха, при първата хрумка на тарикатите да щипнат с парите ти губиш всичко :lol:
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Мнение ?

Мнениеот filchef » 10 Апр 2019, 03:25

jamiemirror написа:Абе какво залюляване хахахаха, при първата хрумка на тарикатите да щипнат с парите ти губиш всичко :lol:

Аз говоря за ботове без бакдор от който могат да ти щипнат парите - даже и да си наемеш програмист който да ти напише бота пак съществува проблема че пазара непрестанно се мени и ако до вчера бота е печелил утре може да загуби цялата сума отраз.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Мнение ?

Мнениеот jamiemirror » 10 Апр 2019, 09:43

Аз пък говоря за безименни бизнеси като този, където няма никакво значение какъв е бота и има ли го изобщо. За бога, OneCoin го показа в гигантски мащаб - и все още има наивници xD
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Мнение ?

Мнениеот filchef » 10 Апр 2019, 12:52

jamiemirror написа:Аз пък говоря за безименни бизнеси като този, където няма никакво значение какъв е бота и има ли го изобщо. За бога, OneCoin го показа в гигантски мащаб - и все още има наивници xD


:text-goodpost:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], gorgar, ionicle, Kartoff, UserX1XO, viniamin