Някой знае ли ?

Модератор: Moderators

Някой знае ли ?

Мнениеот nikolai87 » 24 Юли 2018, 21:32

Здравейте,как можем да изкарваме криптовалути ей така за фънн, примерно някои легитимни сайтове,или облачни легитимнни мини,ако знае някой ще се радвам да сподели!
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот Mateev » 24 Юли 2018, 22:21

Ако под "изкарване" разбираш някой да ти подарява критповалути - няма такива глупаци по света. Чудно ми е, че въобще го вярваш.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот nikolai87 » 24 Юли 2018, 23:45

Mateev написа:Ако под "изкарване" разбираш някой да ти подарява критповалути - няма такива глупаци по света. Чудно ми е, че въобще го вярваш.

хах до някъде си прав аз изкарвам от някой и друг сайт по 3 долара за 10'/12 дни но е доста малко,за това и питам ,може и да има някои по платени .....
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот s0ngangel » 25 Юли 2018, 07:45

Тук-таме дават безплатни стотинки. Погледни тази тема:
viewtopic.php?f=13&t=4552&p=44224#p44224
Или пиши на потребителя greo, той е в час кои в момента са активните и атрактини faucets
s0ngangel
 
Мнения: 72
Регистриран на: 18 Мар 2017, 16:06

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот greo » 25 Юли 2018, 10:28

вече няма смисъл нито от кранчета нито от други пирамидки...
регистрираш се в най-яката социална мрежа Steemit.com и ще си раздаваме лайкове за стотинки...
ако си креативен можеш да изкарваш и доста повече
STEEM & SBD (steem dollar) се търгуват на Bittrex към момента най-добре....
ще ме намериш на потребителя долу от подписа 8)

и последно.... има много платформи в/у тоя блокчейн...
като напр. Dtube, Dlive, Steepshot, eSteem ииии явно ще има доста повече занапред..
милионерите се множат неочаквано :) хихи :mrgreen:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот Mateev » 25 Юли 2018, 10:42

Всички тези фосети и други форми на някакво уж "подаряване" на криптовалути имат една единствена цел - да КРАДАТ ОТ ВАШЕТО ВРЕМЕ, заплащайки жълти стотинки за всеки един загубен час. Ако наистина във форума има някой, готов да си продава времето за жълти стотинки, да дойде да ми стане работник. Обещавам да му давам "бели" стотинки или дори лев-два на час...... :D

Да, ама такива глупаци няма. В България който не е поискал, той не си е продал времето на цена поне 4-5 лева на час (700-900 лв. на месец). От тука вече става ясно, че всеки един фосет, който уж ви подарява пари, ако ви дава по-малко от 5 лева на час, значи ви лъже и на практика КРАДЕ ОТ ВРЕМЕТО ВИ.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот kkirilov » 25 Юли 2018, 10:53

Е друго си е някой да ти дава заплата и ти докато си на "работа" да цъкаш и да си губиш времето :-) Типично по български - " Никога немоат ми платат толко малко, колко малко моа работа аз"
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот nikolai87 » 25 Юли 2018, 17:10

greo написа:вече няма смисъл нито от кранчета нито от други пирамидки...
регистрираш се в най-яката социална мрежа Steemit.com и ще си раздаваме лайкове за стотинки...
ако си креативен можеш да изкарваш и доста повече
STEEM & SBD (steem dollar) се търгуват на Bittrex към момента най-добре....
ще ме намериш на потребителя долу от подписа 8)

и последно.... има много платформи в/у тоя блокчейн...
като напр. Dtube, Dlive, Steepshot, eSteem ииии явно ще има доста повече занапред..
милионерите се множат неочаквано :) хихи :mrgreen:

Регистрирах се , но трябва сега да чакам около седмица ,ще го пробвам ,мерси
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот nikolai87 » 25 Юли 2018, 17:11

s0ngangel написа:Тук-таме дават безплатни стотинки. Погледни тази тема:
viewtopic.php?f=13&t=4552&p=44224#p44224
Или пиши на потребителя greo, той е в час кои в момента са активните и атрактини faucets

Ще го пробвам и това ,мерси за вниманието :)
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Re: Някой знае ли ?

Мнениеот nikolai87 » 25 Юли 2018, 17:15

Mateev написа:Всички тези фосети и други форми на някакво уж "подаряване" на криптовалути имат една единствена цел - да КРАДАТ ОТ ВАШЕТО ВРЕМЕ, заплащайки жълти стотинки за всеки един загубен час. Ако наистина във форума има някой, готов да си продава времето за жълти стотинки, да дойде да ми стане работник. Обещавам да му давам "бели" стотинки или дори лев-два на час...... :D

Да, ама такива глупаци няма. В България който не е поискал, той не си е продал времето на цена поне 4-5 лева на час (700-900 лв. на месец). От тука вече става ясно, че всеки един фосет, който уж ви подарява пари, ако ви дава по-малко от 5 лева на час, значи ви лъже и на практика КРАДЕ ОТ ВРЕМЕТО ВИ.

е ти работник за1/2 лева ,ама трябва си физическа работа , виждаш ми се скамаджия :ддддд за 5 лева на час са други сайтовете :ддд
nikolai87
 
Мнения: 68
Регистриран на: 24 Юли 2018, 21:25

Следваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, Sando_83, viniamin