Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Модератор: Moderators

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Herzog » 14 Май 2018, 21:21

Mateev написа:Прекрасно ви разбирам - вие отдавна живеете в този форум и вероятно ви е писнало да отговаряте на едни и същи въпроси по 1000 пъти. И сте прави за себе си, но какво да кажем за новодошлите, които не го знаят това?

Между другото се замислете за един голям западен крипто-форум, в който има 1 милион теми с 10 милиона мнения в тях. Нима наистина са възможни толкова много въпроси и отговори в криптото, или просто всеки един въпрос е задаван по 1000 пъти и всеки път се е намирал по някой любезен колега, който да му отговори без раздразнение, загадки или игра на котка и мишка.



@Mateev - всеки форум има или поне БИ трябвало да има адекватна "търсачка"! Нали се сещаш, че ако всеки новодошъл(дай боже да са повече) започне да задава въпроси, чиито отговори ги има в "архива", какво ще стане?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот NAKATA » 14 Май 2018, 21:37

Mateev ти как би реагирал ако в темата''Копане на BURST - под лупа'' се появи новорегистрирал се потребител с въпрос към теб ;Прочетох темата ама ще ми кажеш ли с какво се копае този BURST?. Тоест как да научиш някой да чете след като отказва да научи буквите ами иска ти не да го научиш ами да му ги налееш в главата
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Mateev » 14 Май 2018, 21:40

Опитвал съм се да търся във форума разни неща, но търсачката му е доста първобитна и трудно с нея може да се свърши някаква полезна работа. Опитвал съм се да търся подредени теми в йерархията на форума, и наистина съм откривал такива. Не са много, но ги има. Мъчението обаче започва с четенето им - изчиташ 1000 постинга, за да намериш 4-5 наистина полезни, които да дават информация по въпросите, които те интересуват.

Така че не ми се сърди, но много добре ги разбирам начинаещите защо задават такива елементарни въпроси. Разбирам ги и старите защо не искат да отговарят на тях. Не разбирам обаче защо някой вместо да отговори с две думи, изписва серия от постинги със загадки, намеци и всичко друго, но не и отговора, от който се нуждае човека.

Пак повтарям - забележи колко постинга вече се изписаха по тази тема, но човека все още няма отговор какво правило е нарушил. Аз също не знам какво е то, въпреки че си направих труда да ги изчета за кой ли път. Вече дори си задавам въпроса дали наистина е нарушил някакво правило, или пак говорим за някаква форма на демонстрация на превъзходство от страна на старите към новобранците.
Последна промяна Mateev на 14 Май 2018, 21:46, променена общо 3 пъти
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Mateev » 14 Май 2018, 21:43

NAKATA написа:Mateev ти как би реагирал ако в темата''Копане на BURST - под лупа'' се появи новорегистрирал се потребител с въпрос към теб ;Прочетох темата ама ще ми кажеш ли с какво се копае този BURST?. Тоест как да научиш някой да чете след като отказва да научи буквите ами иска ти не да го научиш ами да му ги налееш в главата


Няма да повярваш, но на лични съобщения са ми задавани много въпроси за BURST-а, включая и такива, отговора на които може да се намери в темата. Ами отговарял съм им на хората. Може би не толкова подробно, колкото в темата, но да - отговарял съм им.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот NAKATA » 14 Май 2018, 22:09

2.6. рефералните линкове в подписите на новорегистрираните потребители са забранени - ограничението отпада след 1 година от регистрацията.
Първоначално мислех да му кажа за рефералните линкове ,но си прецених , че е по добре да прочете правилата на форума.Причината е ,че модератаорите в такива случай трият темата без обеснения и той нямаше да знае защо, а темата му не е за триене а само рефералите .По темата на другия колега той споменава ,че няма доверие на БГ борсите ,но ако си беше направил труда да прочете щеше да види ,че всички по големи борси имат собствена тема и една от БГ борсите има много суперлативи и хвалебствия от различни колеги през годините който съществува
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Herzog » 14 Май 2018, 22:50

Mateev написа:Опитвал съм се да търся във форума разни неща, но търсачката му е доста първобитна и трудно с нея може да се свърши някаква полезна работа. Опитвал съм се да търся подредени теми в йерархията на форума, и наистина съм откривал такива. Не са много, но ги има. Мъчението обаче започва с четенето им - изчиташ 1000 постинга, за да намериш 4-5 наистина полезни, които да дават информация по въпросите, които те интересуват.

Така че не ми се сърди, но много добре ги разбирам начинаещите защо задават такива елементарни въпроси. Разбирам ги и старите защо не искат да отговарят на тях. Не разбирам обаче защо някой вместо да отговори с две думи, изписва серия от постинги със загадки, намеци и всичко друго, но не и отговора, от който се нуждае човека.

Пак повтарям - забележи колко постинга вече се изписаха по тази тема, но човека все още няма отговор какво правило е нарушил. Аз също не знам какво е то, въпреки че си направих труда да ги изчета за кой ли път. Вече дори си задавам въпроса дали наистина е нарушил някакво правило, или пак говорим за някаква форма на демонстрация на превъзходство от страна на старите към новобранците.


@Mateev нали правиш разлика между ПОМОЩ и СПАСЯВАНЕ ?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот jkminkov » 15 Май 2018, 18:39

Herzog написа:@Mateev нали правиш разлика между ПОМОЩ и СПАСЯВАНЕ ?


той му завижда за ник-а, как не се е сетил да го вземе по-рано...
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Herzog » 15 Май 2018, 21:22

jkminkov написа:той му завижда за ник-а, как не се е сетил да го вземе по-рано...



Хахах...........не се бях сетил! :)
"cryptojesus" визираш, нали?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin