Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Модератор: Moderators

Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот cryptojesus » 14 Май 2018, 18:55

Здравейте,

на скоро попаднах на няколко интересни сайта, които ти дават малък брой биткойни срещу това да цъкаш по един път на всеки час.

средно 25-50сатоши от сайт на час. Сайтовете са 3, като два от, които са за биткойни, а другият за dogecoins.

Като има същото вака вероятност на всеки час да вземете джактоп от 2$ до 200$ в биткойни, което е малко вероятно,
Но аз примерно веднъж взех 20,000 сатоши което е горе долу 1-2$

ЕТО ГИ ЛИНКОВЕТЕ:

https://tinyurl.com/BitcoinBulgaria

https://tinyurl.com/BitcoinBulgaria2

https://tinyurl.com/DogecoinBulgaria

общо взето всичко е много просто, влизате правите си акаунт и почвате да цъкате всеки час.
това са така наречените faucets сайтове.
Изплаща се когато съберете 30,000 сатоши, но това отнема средно 1-2 седмици в зависимост колко активен сте и дали се възползвате от
екстрата в сайта да залагате заработеното.
Вече веднъж са ми изплащали и за това съм сигурен, че са коректни.

Като цяло мисля, че това е много лесен начин за навлизане леко в биткойн средата ако сте млад като мен и сте в училище например и нямате много средства с, които да инвестирате.

Благодаря за вниманието и дано този пост ви е помогнал.

Ако имате въпроси пишете и ще отговоря до колкото съм компетентен и мога :)
Последна промяна cryptojesus на 02 Юли 2018, 18:30, променена общо 1 път
cryptojesus
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Май 2018, 18:46

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот stylius » 14 Май 2018, 19:48

Някой не е прочел правилата за ползване на форума.
stylius
 
Мнения: 202
Регистриран на: 08 Юни 2017, 19:52

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот cryptojesus » 14 Май 2018, 20:16

Ако нещо съм нарушил правилата ми го изтрийте поста. Извинявам се.
cryptojesus
 
Мнения: 2
Регистриран на: 14 Май 2018, 18:46

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот NAKATA » 14 Май 2018, 20:38

Прочети правилата на форума и сам ще знаеш какво да изтриеш.
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Mateev » 14 Май 2018, 20:44

Ето един ярък пример за некоректно отношение към колегата, отворил темата. Защо не му кажете директно какво си мислите, че е нарушил, а си играете с него на котка и мишка. Това ли е вашият дух за взаимопомощ?
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Herzog » 14 Май 2018, 20:55

Mateev написа:Ето един ярък пример за некоректно отношение към колегата, отворил темата. Защо не му кажете директно какво си мислите, че е нарушил, а си играете с него на котка и мишка. Това ли е вашият дух за взаимопомощ?


@Mateev иска да помогне или иска да "сочи" с пръст?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Mateev » 14 Май 2018, 21:00

Ами аз не знам какво правило е нарушил, но забелязах, че и вие не искате да му го кажете ..... :)
Забележете колко постига вече се изписаха, а човека все още не знае какво точно е нарушил. А трябваше още в първия постинг тактично да му се каже "Колега, нарушил си еди какво си правило .... ".
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот NAKATA » 14 Май 2018, 21:04

Mateev защото целта е да прочете правилата след като ще ползва форума (след като ще ползваш нещо то правилно е да прочетеш описанието му или инструкции за употреба)
П.П Преди малко се появи тема от новорегистрирал се потребител които бил ''чел'' но не намерил къде се търгува с крипто валути и пита за борси. Отговор;КРАКЕН,ПОЛОНЕКС,БИТФЕНИКС,БИТРЕИД.БИТРЕКС,БТЦ-Е и още десетки други . Следва въпрос а как да намеря инфо за тях ОТГОВОР; В раздел Борси, Цена и Спекулации във форума и след това още много въпроси защото е ''ЧЕЛ ''
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Herzog » 14 Май 2018, 21:06

NAKATA написа:Mateev защото целта е да прочете правилата след като ще ползва форума (след като ще ползваш нещо то правилно е да прочетеш описанието му или инструкции за употреба)
П.П Преди малко се появи тема от новорегистрирал се потребител които бил ''чел'' но не намерил къде се търгува с крипто валути и пита за борси. Отговор;КРАКЕН,ПОЛОНЕКС,БИТФЕНИКС,БИТРЕИД.БИТРЕКС,БТЦ-Е и още десетки други . Следва въпрос а как да намеря инфо за тях ОТГОВОР; В раздел Борси, Цена и Спекулации във форума и след това още много въпроси защото е ''ЧЕЛ ''



:clap: :clap: :clap:
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Лесен начин за добиване на малки количества биткойни

Мнениеот Mateev » 14 Май 2018, 21:10

Прекрасно ви разбирам - вие отдавна живеете в този форум и вероятно ви е писнало да отговаряте на едни и същи въпроси по 1000 пъти. И сте прави за себе си, но какво да кажем за новодошлите, които не го знаят това?

Между другото се замислете за един голям западен крипто-форум, в който има 1 милион теми с 10 милиона мнения в тях. Нима наистина са възможни толкова много въпроси и отговори в криптото, или просто всеки един въпрос е задаван по 1000 пъти и всеки път се е намирал по някой любезен колега, който да му отговори без раздразнение, загадки или игра на котка и мишка.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Следваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin

cron