Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Модератор: Moderators

Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот ianiovski » 09 Яну 2018, 15:50

Забравих си паролата,която бях слагал за шифроване на портфейла ,има ли някакъв начин да я преудолея тази стъпка като си преинсталирам порфейла и сложа .dat файла или пак ще ми бъде шифрован ??
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот filchef » 09 Яну 2018, 15:55

ianiovski написа:Забравих си паролата,която бях слагал за шифроване на портфейла ,има ли някакъв начин да я преудолея тази стъпка като си преинсталирам порфейла и сложа .dat файла или пак ще ми бъде шифрован ??

За съжаление ако нямаш частните ключове на адресите в които имаш лайткоини гориш - дат файла ти е шифрован със старата парола и може да се отключи само с нея.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот ianiovski » 09 Яну 2018, 16:09

Спомних си я ...................... през цялото време съм я имал пред очите си ,а съм писал тъпотии. Мерси ,ако може да изтриете темата .
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот jkminkov » 09 Яну 2018, 19:13

изтрий си паролата също, нали вече я знаеш!
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот filchef » 09 Яну 2018, 19:40

ianiovski написа:Спомних си я ...................... през цялото време съм я имал пред очите си ,а съм писал тъпотии. Мерси ,ако може да изтриете темата .

Ми сега е време да си дъмпнеш частните ключове за да ги имаш и тях че ако пак я забравиш да не те притеснява факта.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот ianiovski » 09 Яну 2018, 20:42

Как става номера ?
Аватар
ianiovski
 
Мнения: 112
Регистриран на: 30 Авг 2017, 20:37

Re: Забравена парола за шифроване на портфейла Litecoin Core

Мнениеот filchef » 09 Яну 2018, 21:57

ianiovski написа:Как става номера ?

Това става от конзолата от меню помощ -> прозорец за отстраняване на грешки -> конзола или както е там при теб на английски
Долу съм прикачил файл на времето като бях начинаещ и питах в толка прочети внимателно че не ми се превежда и обяснява
Прикачени файлове
How to dump all private keys.pdf
(391.34 KiB) 287 пъти
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2272
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: ionicle, Spenchoni, viniamin