Отново във филма...

Модератор: Moderators

Отново във филма...

Мнениеот z_i_p_o » 07 Дек 2017, 02:08

Преди 3 години далечната 2014 един приятел ми пусна филма за bitcoin копането.Втоя момент тои копаше с някакви видео карти ако не се лъжа,понеже сам доста скаран с комповете и с англиския :D на кратко ми обясни и аз се доста се запалих по тези виртуални пари спомних си за патока чичо скруч :lol: така да го нарека.Понеже аз се занимавам с други вид търговия вид бизнес кадето важи правилото око да види ръка да пипне бях много скиптично настроен :? речено сторено.По неговите думи не било дохудоносно стези карти а трябвало някакви специални машини които били само за копане.Показа ми в някакъв саит в америка нчколко производитела, спрехме се на един спямо ниго цена и производителност беше наи добре,по спомен преведохме 2500$.След като преведохме парите фирмата каза че има някакъв срок за сглабчнето на машината и доставка мясля че беше 30-40 дена.И започнаха едни сметки :D викам забогатяхме,докато един ден моя приятел ми звани вика фирмата фалирала и машина няма,и всичките надежди се испариха.После разбрах че ме е метнал и решил сам да деиства и те така до преди 2–3 месеца пак се навих да пробвам.Идеята ми е следната:От мен инвестицията
1-помещение с нужното обурудване разполагам с доста помещения да речем завод с няколко сгради и с неораничена консумация на електроенергия до 20 киловолта толкова е травопостакоито е на завода.
2 -финаси за закупуване машини на така наречени копачки.
Търся човек не фирма фирми има доста,които да е доста в час тези виртуални валути и порфеиили,които да е поне малко честен което ще е доста трудно но не невъсможно, за съвместни бизнес отношени така да го нарека.С други думи ако е възможно да изкараме някои лев :)
С предимство ще е човек с регистрация и активност тук във форума,понеже аз сам член в друг форум и некорекните членове бързо излизат наяве и бъдат бамнати, та затова предпочитам да е от тук.
Оставям си имеила и тел за връзка които има интерес. ПОЗДРАВИ
[email protected]
тел:0879 86 85 87 Мирослав Иванов наи добре вечер след 6 часа че през деня ми е доста натоварено и може да не вдигна от първия път.
z_i_p_o
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Дек 2017, 00:26

Re: Отново във филма...

Мнениеот jamiemirror » 07 Дек 2017, 02:10

Какво все пак стана с твоя приятел - измамника?
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Отново във филма...

Мнениеот z_i_p_o » 07 Дек 2017, 09:33

Налегнала го е злоба и завист...Най вероятно си копа просто му изтрих тел номер.
z_i_p_o
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Дек 2017, 00:26

Re: Отново във филма...

Мнениеот olele » 07 Дек 2017, 10:44

За кой град става въпрос?
olele
 
Мнения: 211
Регистриран на: 15 Окт 2016, 15:28

Re: Отново във филма...

Мнениеот jkminkov » 07 Дек 2017, 20:42

единствения американски "производител" май беше butterfly labs - https://bitcointalk.org/index.php?topic=1775554.0 не си само ти измамения.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], gorgar, guBaHe, ionicle, Sando_83, viniamin