помощ

Модератор: Moderators

помощ

Мнениеот maksi_17 » 06 Дек 2017, 22:58

имам Unpaid Balance кога ще ми го платят. ако някои знае моля да ми помогне.
maksi_17
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Май 2017, 15:32

Re: помощ

Мнениеот upuHka » 06 Дек 2017, 23:40

В найсшеха ли?

Стъпка 1. Вземаш една чаша.
Стъпка 2. Отиваш до чешмата и наливаш студена догоре.
Стъпка 3. Отпиваш.

Това е.
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

Re: помощ

Мнениеот filchef » 06 Дек 2017, 23:44

maksi_17 написа:имам Unpaid Balance кога ще ми го платят. ако някои знае моля да ми помогне.


Как да ти се помогне като не даваш никаква информация - няма хеш на транзакцията нито адрес нито нищо и изобщо за какво става въпрос - за биткоин транзакция или за някоя друга монета - ти ли си я пуснал или на тебе са ти я изпратили с каква такса(fee) е пратена.Много сте интересни вие новобранците - таман щях да я трия темата но ми дожаля.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2271
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: помощ

Мнениеот maksi_17 » 07 Дек 2017, 13:20

копая zcash от poloniex си взех адреса и след като копах 2 дни няма нищо изкопано. във flypool гледах там ми пише че съм изкопал няколко долара но ми пише че са Unpaid Balance.Това ми е проблема.
maksi_17
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Май 2017, 15:32

Re: помощ

Мнениеот NAKATA » 07 Дек 2017, 14:03

:D filchef дожаля ти ама реши да питаш ? Сега ще му обесниш ли така както би обеснявал на внуците си след 4-6 години.
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: помощ

Мнениеот filchef » 07 Дек 2017, 16:17

maksi_17 написа:копая zcash от poloniex си взех адреса и след като копах 2 дни няма нищо изкопано. във flypool гледах там ми пише че съм изкопал няколко долара но ми пише че са Unpaid Balance.Това ми е проблема.

Ми дай да му обясним на момчето :mrgreen: - всеки пул си има минимален баланс при който не изпраща коини до адреса - трябва да си влезеш в профила си на пула и да видиш колко минимално можеш да пратиш до борсата и да го настроиш като се съберат колкото трябва да ти ги праща - мисля ,че полото също имаха минимално количество едва след преминаването на което ти се отразяват в баланса.
А Unpaid Balance може да означава, че изкопаните коини още не са минали необходимото количество конфирмейшън за да бъдат зачислени на копачите и когато го минат в мрежата пулът ще ги начисли.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2271
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: помощ

Мнениеот maksi_17 » 07 Дек 2017, 16:32

Благодаря.
maksi_17
 
Мнения: 10
Регистриран на: 06 Май 2017, 15:32


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin