Data center - Къде?

Модератор: Moderators

Data center - Къде?

Мнениеот dekemvri » 05 Дек 2017, 13:20

Не успях да открия тема във форума. Може ли да ми препоръчате дата центрове, където да колокирам машините си за добив на криптовалути.
Има ли специализиран такъв дата център, ако може да ми дадете линк/контакти. Трябва ми нещо на разумна цена.
dekemvri
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Дек 2017, 13:00

Re: Data center - Къде?

Мнениеот filchef » 05 Дек 2017, 17:09

dekemvri написа:Не успях да открия тема във форума. Може ли да ми препоръчате дата центрове, където да колокирам машините си за добив на криптовалути.
Има ли специализиран такъв дата център, ако може да ми дадете линк/контакти. Трябва ми нещо на разумна цена.

Трябва повече да четете преди да пускате теми - виж тук viewtopic.php?f=4&t=4849
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2259
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Data center - Къде?

Мнениеот dekemvri » 05 Дек 2017, 22:29

Мерси за линка, но се надявах на повече информация/фирми които се занимават с това, затова пуснах темата. Иначе и тази тема не я бях видял, но там само 1 колега се занимава с това в София.
dekemvri
 
Мнения: 2
Регистриран на: 05 Дек 2017, 13:00

Re: Data center - Къде?

Мнениеот filchef » 05 Дек 2017, 23:46

dekemvri написа:Мерси за линка, но се надявах на повече информация/фирми които се занимават с това, затова пуснах темата. Иначе и тази тема не я бях видял, но там само 1 колега се занимава с това в София.

Повече от един е - най малко 2 ма са по спомен - прочети я отново внимателно.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2259
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Data center - Къде?

Мнениеот kkirilov » 06 Дек 2017, 09:53

Здравей колега,
може да се свържеш с мен на 0889433197 и да поговорим. Предлагам тази услуга в София.
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: Data center - Къде?

Мнениеот bullrager » 06 Дек 2017, 13:06

А в нормален дата център с ток/охрана/рестарт не бе ли било по-добре ?
bullrager
 
Мнения: 38
Регистриран на: 16 Ное 2017, 15:12


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, scorpy, tedik, UserX1XO, viniamin