Въпрос за портмоне и парола

Модератор: Moderators

Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот Spoon.Net » 13 Ное 2013, 13:05

здравейте. ако имаме wallet.dat от едно портмоне където сме имали парола 123456 и го заменим с wallet-a на друго току що инсталирано портмоне на което обаче паролата му е 12345678, какво ще се получи ? благодаря.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот 2GOOD » 13 Ное 2013, 13:15

Spoon.Net написа:здравейте. ако имаме wallet.dat от едно портмоне където сме имали парола 123456 и го заменим с wallet-a на друго току що инсталирано портмоне на което обаче паролата му е 12345678, какво ще се получи ? благодаря.


Ами ще имаме новото портмоне с парола 1-8 !?
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот Spoon.Net » 13 Ное 2013, 13:23

идеята ми е следната. имам мъник на почти 5 месеца на който искам да му прибера една флашка с някоя и друга криптовалута, но макар когато са приведени стотинките към портмоне което е имало парола, да стане така че той като си инсталира негово с негова парола и замени файла да може да разполага с койните в портмонето си. от написаното от 2GOOD съдя че няма да има проблем, но да питам аз още веднъж с по подробно обяснение че да не стане беля. все пак за сериозно начинание говорим. благодаря.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот Zmejsky » 13 Ное 2013, 13:41

Разкарай паролата и така си запиши фаила , и при въстановяането ще имаш портмоне без парола ,
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот Spoon.Net » 13 Ное 2013, 14:26

аз леко ще се отклоня от темата, но в такъв случаи всеки който е запознат с материята и се добере до компютъра ни където има инсталирано портмоне може да ни присвой койните !!!
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот ZAX » 13 Ное 2013, 14:37

Доста хора около мен са с малки деца и къде при раждане, къде при 1 годинка и т.н. На всеки подарявам по 1 флашка за детето, като съм им забранил да пипат изкараното преди да стане детенцето на 18 години или там когато си реши (един вид спестовен влог, пък да видим дали ще се получи). Още имам горчив спомен от моя спестовен влог, как в един момент имах пари за 2-3 гарсониери в София, а в следващия момент имах колкото за едно колело...

Предполагам че и твоята идея е същата.

Аз съм решил проблемът по следния начин: Всеки си копа в еди кой си пул, с акаунт и т.н. Който не му се занимава с това, аз го правя, който си спира компа вечер, при мен му седи флашката и т.н. След достатъчно много години дори изкараното от една флашка няма как да е малка сума. Дори чаках следващото оевтиняване на флашките, за да си поръчам направо от гилдията хъба за 49 броя, но след това покачване на BTC по-скоро ще се въздържа, освен ако не пуснат цена 0.01 и то до края на този месец :mrgreen:

Аз за съжаление вероятно няма да имам деца, иначе бих пуснал още от сега за неродените... И все пак идеята е чудесна, дано стане. Успех!

П.П. На кратко портфейл не ти е необходим, разбираш ли? Просто си избери читав и максимално сигурен пул. Освен това в Сан Франциско вече има банка за BTC и ако си толкова силно притеснен, можеш да сложиш автоматично да се превеждат по депозита ти там, който дори ще ти носи лихва!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот Zmejsky » 13 Ное 2013, 16:39

Spoon.Net написа:аз леко ще се отклоня от темата, но в такъв случаи всеки който е запознат с материята и се добере до компютъра ни където има инсталирано портмоне може да ни присвой койните !!!

E нали идеята е да седи на флашка , а не3 на комп .
После си направи ноф портфеил на мястото на стария , и си сложи парола .
Така не се налага да помниш паролата на фаила от флашката /защото е без парола :)/
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: Въпрос за портмоне и парола

Мнениеот Spoon.Net » 13 Ное 2013, 17:17

моля темата да бъде изтрита защото ще направя нова в която ще задам въпроса си така че да ме разберат всички. благодаря.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin