как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Модератор: Moderators

как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот thenew » 06 Фев 2017, 18:44

Здравейте нов съм в тези неща и никак не съм запознат :) Искам да си купя биткойни с дебитна карта, можете ли да ми кажете сайтове където е възможно това с по-големи дневни лимити. Търсих много начини като например първо да купя PerfectMoney или Okpay които след това да превърна в биткойни,но всичките сайтове които разгледах приемат само украински или руски дебитни карти и все още не са пуснали VISA/Mastercard EUR/USD. Другия ми въпрос е да речем съм намерил дадена страница и искат да кача лична карта добре ще кача,но това означава ли, че ще мога да ползвам единствено дебитна карта на мое име? Намерих virwox.com но там имам лимит за депозит от 270$/месец. не знам дали успях да обясня какво точно искам да науча,и се надявам да ме разберете :)
thenew
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Фев 2017, 17:46

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот 2GOOD » 06 Фев 2017, 19:48

Това се прави с цел защита, да не се източват крадени дебитни/кредитни карти през биткойн.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот thenew » 06 Фев 2017, 21:47

и за другите валути ли е по-същия начин? защото доста търсих и за РМ и Окпей чрез дебитна карта,но както казах намерих само за украински и руски карти. А ако използвам моя лична карта и моя дебитна карта къде дневния лимит е по-висок? Имам blockchain wallet там ми показва 300$ лимит ,ако купя биткойни(пробвах вчера с минимума 11.11$ и стана) после ако се реша да ги продам как мога да направя withdraw?
thenew
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Фев 2017, 17:46

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот 2GOOD » 07 Фев 2017, 00:46

А защо въобще се опитваш да купиш биткойн с КК, при всички случаи таксите няма да са малки. В България и не само има много други по-изгодни и лесни методи за покупка на койни.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот eLeonor » 17 Юли 2017, 11:13

Темата е малко стара но и аз съм на това мнение. Купи си Биткойн от някой от българските дилъри. Става супер бързо и не е скъпо, особено, ако е по банков път. Ползвала съм www.xchange.bg и www.crypto.bg и съм доволна и от двата сайта и не са измамници. Xchange.bg имат по-добри курсове, но пък крипто са по-отдавна.

- eLeonor
eLeonor
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Юли 2017, 11:06

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот knj » 26 Окт 2017, 21:19

Никоя ли борса не работи с дебитни карти,ако има кои са?
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот zumbaio » 08 Дек 2017, 17:02

Някой запознат може ли да каже колко би струвало закупуването на биткойн например от coinbase? Например с банков превод или кредитна карта?
И има ли значение дали ще купиш 1 или 0.1 биткоин?
И има ли разлика дали ще е през бг сайт или директно през coinbase?

Благодаря!
zumbaio
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Дек 2017, 16:56

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот drakts » 08 Дек 2017, 20:53

Точно от coinbase ( беше ми препоръчан ) си купих преди два дни за 200 евро BTC , ETH и LTC в различни количества та равносметка BTC ми го продадоха за 14 000$ при стойност на пазара малко над 12000 плюс комисионни в крайна сметка в портфейла имах 170 евро .
drakts
 
Мнения: 5
Регистриран на: 25 Ное 2017, 08:53

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот nomore » 13 Дек 2017, 12:03

Ами като сравних и аз курсовете, наистина в Coinbase е най-скъпо от към цена и такси взето от тук Взимал съм и от койнбейс, но вече само от битпанда. На Cex.io не съм ползвал услугите досега. Ако някой е взимал от там моля да сподели мнение.
nomore
 
Мнения: 12
Регистриран на: 13 Дек 2017, 11:48

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот vilyo » 13 Дек 2017, 18:46

Здравейте.За да не отварям нова тема реших да попитам тук.При опит да си купя крипто валута в coinbase транзакцията ми се проваля.Получавам мейл от coinbase,че транзакцията е отхвърлена от банката(клиент на Експресбанк съм).Някой с подобни проблеми?Да звъня в банката за съдействие или?
vilyo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Дек 2017, 18:43

Следваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin