как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Модератор: Moderators

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот filchef » 13 Дек 2017, 18:50

vilyo написа:Здравейте.За да не отварям нова тема реших да попитам тук.При опит да си купя крипто валута в coinbase транзакцията ми се проваля.Получавам мейл от coinbase,че транзакцията е отхвърлена от банката(клиент на Експресбанк съм).Някой с подобни проблеми?Да звъня в банката за съдействие или?

Виж темата за банките в раздела Борси цена и спекулации - и да им звъниш щом чуят че става въпрос за криптовалути ще те отрежат.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот vilyo » 13 Дек 2017, 19:27

filchef написа:
vilyo написа:Здравейте.За да не отварям нова тема реших да попитам тук.При опит да си купя крипто валута в coinbase транзакцията ми се проваля.Получавам мейл от coinbase,че транзакцията е отхвърлена от банката(клиент на Експресбанк съм).Някой с подобни проблеми?Да звъня в банката за съдействие или?

Виж темата за банките в раздела Борси цена и спекулации - и да им звъниш щом чуят че става въпрос за криптовалути ще те отрежат.

Доколкото разбирам варианти са ДСК и Прокредит?ПИБ нали затвори скоро сметките на български ексчейндж сайтове?
vilyo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Дек 2017, 18:43

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот filchef » 13 Дек 2017, 20:00

vilyo написа:Доколкото разбирам варианти са ДСК и Прокредит?ПИБ нали затвори скоро сметките на български ексчейндж сайтове?

За Прокредит не знам но ДСК не е вариант - на скоро в сайта им имаше обява ,че не работят с борси за криптовалути-иначе от Кракен преводите все още минават но не знам как стои въпроса с дебитните карти.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот vilyo » 13 Дек 2017, 22:06

filchef написа:
vilyo написа:Доколкото разбирам варианти са ДСК и Прокредит?ПИБ нали затвори скоро сметките на български ексчейндж сайтове?

За Прокредит не знам но ДСК не е вариант - на скоро в сайта им имаше обява ,че не работят с борси за криптовалути-иначе от Кракен преводите все още минават но не знам как стои въпроса с дебитните карти.

Хм,добре де колегите писали преди това в темата как депозират в Coinbase например?Какви са другите варианти за депозит на фиат валута тогава ?
vilyo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 07 Дек 2017, 18:43

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот filchef » 14 Дек 2017, 00:09

vilyo написа:
filchef написа:
vilyo написа:Доколкото разбирам варианти са ДСК и Прокредит?ПИБ нали затвори скоро сметките на български ексчейндж сайтове?

За Прокредит не знам но ДСК не е вариант - на скоро в сайта им имаше обява ,че не работят с борси за криптовалути-иначе от Кракен преводите все още минават но не знам как стои въпроса с дебитните карти.

Хм,добре де колегите писали преди това в темата как депозират в Coinbase например?Какви са другите варианти за депозит на фиат валута тогава ?

Coinbase дерат здраво рибите ,които пазаруват с дебитни и кредитни карти - едно с таксите друго с курса - някъде из форума или чата мярнах оплакване ,че разликата в курса като купуваш е 2000 $ над тази в борсата им GDAX ако мислиш сериозно да се занимаваш с търговия на криптовалути си избираш борса и пращаш парите по банков път а за да намалиш банковите такси виж тая тема - viewtopic.php?f=10&t=5154 и по специално Mastertango щото немската банка май не работи с българи щот сме много красиви.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот MuPowe » 14 Дек 2017, 01:51

А, има ли някоя борса, която не изисква да си кача личната карта за верификация?
MuPowe
 
Мнения: 109
Регистриран на: 14 Дек 2013, 00:58

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот filchef » 14 Дек 2017, 09:16

MuPowe написа:А, има ли някоя борса, която не изисква да си кача личната карта за верификация?

Не ако ще работиш с фиат - това е изискване на банките които правят преводите против прането на пари.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот dafy_83 » 18 Яну 2020, 22:23

Здравейте,
Имам нужда от помощ! Може ли някой да ми продаде биткойнс за 10$ и аз да му платя с дебитна карта или банков превод или по какъвто и друг нормален начин иска без да се налага да сегистрирам по сайтове? По тези сайтове, където се търгува с криптовалута регистрацията е твърде сложна. защото се търгува с големи суми пари а и искат да вкараш минимална сума поне 50$, а на мен ми трябват само 10$ и няма смисъл. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна!Благодаря предварително!
dafy_83
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Яну 2020, 22:13

Re: как мога да си купя биткойни с дебитна карта?

Мнениеот Herzog » 19 Яну 2020, 17:39

dafy_83 написа:Здравейте,
Имам нужда от помощ! Може ли някой да ми продаде биткойнс за 10$ и аз да му платя с дебитна карта или банков превод или по какъвто и друг нормален начин иска без да се налага да сегистрирам по сайтове? По тези сайтове, където се търгува с криптовалута регистрацията е твърде сложна. защото се търгува с големи суми пари а и искат да вкараш минимална сума поне 50$, а на мен ми трябват само 10$ и няма смисъл. Ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна!Благодаря предварително!


Само таксата за трансакцията ще бъде около $4,5.
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin