Начинаещ в Биткойните...

Модератор: Moderators

Re: Начинаещ в Биткойните...

Мнениеот ZAX » 24 Окт 2013, 01:16

А ти забеляза ли че той точно това е правил до сега. Освен това няма с какво да копае и просто иска още такива сайтове и затова му ги давам. Ако аз не съм го разбрал, моля да ме извините.

Разбира се че е губене на време и са жълти стотинки за едни, но пари от нищото за други и това е което той е пожелал да прави.

Не съм съгласен че BTC не са реални пари и също така не съм съгласен че е напълно безсмислено да цъкаш реклами за пари. Да, те са пирамиди в 99% от случаите, това е факт. Но ако не инвестираш нищо, няма как да загубиш, нали така? Също така е факт че точно от тях, с по 5-10 минути ангажираност на ден, в правилното време, правилните сайтове и правилната стратегия си изкарах колкото за едно ново PC, е вярно че ми отне 2 години, но други са се справяли и много по-добре. Затова не казвай че няма смисъл, щом не си опитвал дори.

Все едно аз да кажа че копането е пълна глупост, понеже в момента имам няколко ASIC-а и няколко видеокарти и всички заедно копаят по-малко за 24 часа, отколкото мога да изкарвам играейки покер само по няколко часа вечер.

Нека да опита и сам да си прецени. Кои сме ние че да решаваме вместо него?!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin