Дебитна карта с биткойни

Модератор: Moderators

Дебитна карта с биткойни

Мнениеот balist66 » 17 Дек 2015, 20:15

Може да си откриете дебитна карта в биткойни.
Всъщност се предлага комбинация от портфейл, дебитна карта (3 карти в долари, евро и лири)
Зарежда се акаунта с биткойни, а картите се зареждат от BTC акаунта по курса за деня.
Два вида карте - виртуална и пластик, с която може да се тегли от АТМ - България е легитимна

https://www.e-coin.io/?ref=5a74088845d9 ... 9517#.dpuf

Пробвах - вкарах и изкарах
balist66
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Дек 2015, 19:51

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот ggeorgiev » 17 Дек 2015, 20:36

И каква е целта на copy/paste тамън 3 пъти - че си го вкарал и изкарал ли ? И защо трябва да вярвам на уж базирана в UK фирма, но основателите, според About, са от нашия регион (Русия) Към коя банка се издава едната карта?
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот balist66 » 17 Дек 2015, 21:00

Уважаеми, не сте във секс форум все пак. Вкарах биткойни за 10 долара, поръчах си първоначално виртуална карта за 3 долара
и изкарах обратно седем долара в биткойни. Сега си поръчах пластик за 17 долара. В момента се провежда мащабна кампания
във всички социални мрежи - силно се надявам услугата да е ОК.
Колкото до вярването - това е информационно съобщение и никого не зедължава да вярва или не - щото това не е и църковен форум, нали.
balist66
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Дек 2015, 19:51

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот ggeorgiev » 17 Дек 2015, 21:16

Ами ние не сме тъпи, за да ни "информираш" 3 пъти. Иначе то и една колежка тук започнала с едни $10, като всичко било уж точно, ама като наляла едни $4800 - познай. И така и не разбрах към коя банка е дебитната карта. Айде разясни на тъпите като мен кой има право, и как се издава дебитна карта.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот balist66 » 17 Дек 2015, 21:30

Само не мога да разбера защо ми "тикате". Не сте ли чували, че с непознати се общува на "Ви" - нарича се учтива форма,
а тук във форума всички трябва да се стараем да бъдем учтиви. Публикуването 3 пъти на материал не е против правилата на форума, още повече че е в различни теми, но пък защо ви е раздразнило толкоз, нямам идея.
Освен това, намам намерение да разяснявам каквото и да било, нито да убеждавам когото и да било, още повече хора с определени отклонения от начините за нормално общуване.
Освен това не можах да го разбера този вашия регион, дет съ вика Рисия ли е в Сандански... или Сандански в Русия... ама нейсе... Толкоз. Достатъчно време ви отделих.
Последна промяна balist66 на 17 Дек 2015, 22:53, променена общо 1 път
balist66
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Дек 2015, 19:51

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот filchef » 17 Дек 2015, 21:43

а Вие уважаеми balist66 знаете ли че можете да получите бан за реклама и оспамване на форума.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2294
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот ggeorgiev » 17 Дек 2015, 21:47

Уважаеми господине (така по-добре ли е? ), мисля, че като ни набивате в 3 теми реферален линк, имаме правото да задаваме въпроси, и спрямо отговорите, да преценим дали да дадем едни пари на хора които не познаваме, препоръчани от човек, който не познаваме - елементарна логика. И ако не Ви е станало ясно - под регион имам в предвид географски, но естествено, като няма какво друго да се каже - човек се хваща за незначителните неща. Кажете на какъв процент сте за рекламата на тази вдъхваща доверие финансова институция, и да приключваме темата.

Е, след като си направих труда да Ви пиша учтиво - очаквам и точни отговори, не увъртане.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот larry12 » 17 Дек 2015, 21:51

balist66 написа:Освен това, намам намерение да разяснявам каквото и да било, нито да убеждавам когото и да било, още повече хора с определини отклонения от начините за нормално общуване.


Изключително много Ви благодарим че отделихте от безценното си време за да ни информирате/наспамите с ref. си линк, като за персона на която “не и се занимава” удобно сте го поставили на доста места из форума, явно с цел дребна печалба ако евентуално някой друг се регистрира в този абсурд наречен “услуга”.

Денят ми нямаше да е същият без тази безценна информация. Благодарим Ви отново.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот balist66 » 17 Дек 2015, 22:15

Току що се регистрирах във форума. Исках да бъда полезен и да предоставя информация, която решава
доста праблеми с операциите с биткойни и друга виртуална валута, било то изкопана или закупена.
Не съм предполагал, че рефералните линкове са нежелани. Бонусите за реферали са обяснени в сайта и всеки може сам да си я прочете.
Ще напомня, че макар да съм да реферален линк, никого не агитирам, нито убеждавам -всеки сам трябва да си прецени как да постъпи.
АЗ прецених, че мога да опитам, но предпазливо. Това е.
Услугата не е абсуурд. Ще ви дам линк към статия, която всъщност представя обзор на съществуващите днес дебитни карти с BTC
https://btcmanager.com/news/commentary/ ... -spending/
надявам са тази връзка да не се таксува като спам. Въпросната компания е на 3 място.
При добро желание всеки може да попита чичо Гугъл за зопълнителна информация.
Извинявам се, че ви праздразних, но е неволно.
На всички всичко добро.
balist66
 
Мнения: 11
Регистриран на: 17 Дек 2015, 19:51

Re: Дебитна карта с биткойни

Мнениеот larry12 » 17 Дек 2015, 22:22

Съвсем добронамерено ама не ти се връзва цялата история. Искаш да ни кажеш че реши да се регистрираш във форума само за да ни споделиш колко си впечатлен от тази услуга (за мен лично абсолютно безполезна при положение че СЕПА превод отнема по-малко от ден) и ей така между другото реши да го направиш на 3 места ? Реф. линкове не са забранени но си има специален раздел за тях, в доста форуми е задължително след като постнеш такъв линк изрично да упоменеш че е такъв. Не виждам си го направил.

Не съм длъжен да влизам в сайта да чета за бонусите, нямам и желание.

пс : въпросната карта не решава абсолютно нищо а е още един участник между мен и моите стотинки, тоест си доверявам парите на трети човек от който нямам нужда само за да имам пластика..... много добра оферта.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Следваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Sando_83, Sevo, silversurfer, Spenchoni, viniamin