Списък със телефони на форумците

Модератор: Moderators

Списък със телефони на форумците

Мнениеот kopacha » 01 Сеп 2013, 20:59

Предлагам всеки който има желание да oстави някакъв телефон за връзка тук :twisted: тъй като понякога, е доста изнервящо да чакаш някой да влезе във форума и т.н. :) Освен това с тези ударни поръчки тези дни на блейдовете ще е полезно :) Според мен като цяло ползите ще са повече от минусите (които не, че ги няма:) особено ако си с някоя хубава кака :) и тела неспира да звъни, но разбира се хората са измислили онази хубава опция Сайлънт :))) и така де стига празни приказки, ако искате пишете, ето аз давам моя номер който иска да ми звъни :) ако ще и да ме пита какво правя :)

0886 261 943
Последна промяна kopacha на 02 Сеп 2013, 19:58, променена общо 1 път
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: Списък със телефони на форумците

Мнениеот ggeorgiev » 01 Сеп 2013, 22:15

Според мен, не е добра идеята да си имаме публичен телефонен указател, и за това не мисля да си оставям телефона. Още повече, че 2GOOD , покрай поръчките ни има и телефоните и адресите (както и ние неговия) , и ако е много на зор работата, и ако поиска - може да окаже съдействие. Няма да е особенно морално, и не мисля че ще го направи, но ако е на живот и смърт - защо не.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Списък със телефони на форумците

Мнениеот 2GOOD » 01 Сеп 2013, 22:44

Съгласен съм,.. телефонните измами са бум,. няма нужда да им даваме повече информация. Евентуално може да се направи скрит раздел самоз а хора с над 20 поста да кажем, където да се намира тази тема. Но като цяло ми се струва, че няма нужда ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Списък със телефони на форумците

Мнениеот crab » 02 Сеп 2013, 09:39

Нямаме такива спешни неща че да трябва да си звъним според мен. По бих си дал пощата в гугъл където телефона ми би изквичал ако има нещо което някой иска да ми каже. Макар че лично във форума е аналог, защото се праща отново на пощата, от там телефона до 10 мин съобщава.

Вече ако някой купува нещо от някой нека на лично да си менкат по един телефон.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: Списък със телефони на форумците

Мнениеот ggeorgiev » 02 Сеп 2013, 10:12

crab написа:Нямаме такива спешни неща че да трябва да си звъним според мен. По бих си дал пощата в гугъл където телефона ми би изквичал ако има нещо което някой иска да ми каже. Макар че лично във форума е аналог, защото се праща отново на пощата, от там телефона до 10 мин съобщава.

Вече ако някой купува нещо от някой нека на лично да си менкат по един телефон.


И аз съм така с гугъл - препраща ми входящата поща..само че с СМС към телефона - вярно че само първите 120 знака, но адреса на подателя е достатъчен да знам дали да влизам и да проверявам за какво става въпрос. Номера става само за Ментел, и ми спестява постоянното синхронизиране, и точене на батерията с интернети и подобни простотии, а и е приложим дори за нокия3310 :)
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin