Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Модератор: Moderators

Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот existenz55 » 24 Ное 2014, 20:57

А бре аз ли изглеждам като идиот или наистина всеки който чуе за биткойни и си мисли, че имаш няколко милиона от нищото и не уважаваш парите...
На двама човека по време на разговор (ужким познати и приятели) при споменаването на биткойн и копаене и т.н. почват да ми вкарват 20 минути по късно оферти за "бизнеси" които са меко казано глупави и невъзможни за осъществяване...
Даже единия ме агитираше да се запиша за SaveWay и да вкарам 5 хилки вътре за бизнес нещо си...
Вярно е, че донякъде наистина от нищото може да си направил много пари с биткойн и крипто валутите, но това не означава, че си богат идиот....
Точно обратното е според мен и много повече ще уважаваш парите и ще внимаваш в какво ги инвестираш..

Та вас агитирали ли са ви с оферти тип "веднъж в живота ти се предлага тоя шанс" след като са разбрали, че имате/копаете биткойни ?
Аватар
existenz55
 
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Дек 2013, 11:36

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот Drakyla » 24 Ное 2014, 21:05

Здравей ,
Примера ти не е само за биткойни .. разберат ли хората ,че имаш малко пари и гледат да те вкарат в техните идеи за да инвестираш тъй като или не им се дават техните пари .. или просто ги нямат .
Иначе да , който чуе че се занимаваш с биткойни и мисли че имаш едни 10-50к там някаде да си седят и чакат по-светло бъдеще .
Не го приемай навътре :)
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот val1900 » 24 Ное 2014, 21:10

Че то си е верно... вий нямате ли 10-50к?
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 664
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот Drakyla » 24 Ное 2014, 21:14

val1900 написа:Че то си е верно... вий нямате ли 10-50к?


В техника да ... ама налични .. тц . Като ми свободни такива ..


:)
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот val1900 » 24 Ное 2014, 21:17

Стискай коинтите 5 месеца и ще имаш....
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 664
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот existenz55 » 24 Ное 2014, 21:26

Не е въпроса дали имаш или нямаш. Проблема е, че те мислят за въздух под налягане (виждаш ли все едно си купил едни 10 000 биткойна на цена 0.05 цента и сега си готов да спонсорираш всякакви техни "фантазии за бизнес"). Даже ми се убидиха като учтиво им казах, че савеуей е пирамида/бизнеса идеята им се прави от едно 90% от продавачите в олх и няма как да продават на по ниски цени от тях (все пак ще трябва да се плаща ддс, митниц, осигуровки и т.н. нешо което продавачите в олх го правят без фирми и не плащат).
Ако някой е толкова сигурен, че бизнес идеята му е уникална, банката дава заеми на почти всички (ако не сте някой тотално затънал и с много кредити).
П.С. Това са великите идеи на двамата мои "приятели" които искаха да ме включат в техните велики идеи...
Аватар
existenz55
 
Мнения: 31
Регистриран на: 07 Дек 2013, 11:36

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот bitcoini » 24 Ное 2014, 22:04

Това са хора, които са дочули за някакви отвъд океана, които са си купили Ламборджини с биткойни и автоматично си правят такива асоциации. Само, че не всички имат този късмет. Освен това разни инвеститори, венчър капиталисти и хора с излишни пари са надушили, че има хляб в криптовалутите и решават да инвестират и да шумят по въпроса. Обикновено такива прояви имат по-голямо медийно покритие и така се създава подобен имидж, който не непременно отговаря на реалността. Едва ли не Биткойн=лесни пари, да ама не.
Аватар
bitcoini
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Юни 2013, 21:24

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот Spoon.Net » 24 Ное 2014, 22:59

при мен освен че на моменти ме питат защо не карам ферари а истината е че съм просто любител се наблюдава и обратния ефект. опитват се да се шегуват няколко познати с това че съм земеделски пройзводител и "къде ти е ферарито бре, нали си копач" ..... = българина е тъп та дрънка. или завижда и злобее или само злобее. поздрави.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот guBaHe » 24 Ное 2014, 23:49

Аз карам Бентли, тия Ферари-та нещо не ме кефят, гледам че не ги и карат много... :)
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 528
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Защо ни мислят за идиоти с много пари ....

Мнениеот Foxtail » 25 Ное 2014, 08:17

рова е щото Фераритата са доста по евтини и са ни под нивото....!!!
Foxtail
 
Мнения: 143
Регистриран на: 27 Авг 2013, 11:12

Следваща

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Pago85, viniamin