За какво служат алтернативките?

Модератор: Moderators

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот ZAX » 23 Апр 2014, 17:51

Е чак пък да копам юнашки...

1. Картите съм ги спрял

2. Ейсиците ги продавам

3. Но не защото не вярвам, а защото ми трябват пари : ]

4. Ако можех да си го позволя, бих си запазил наличните монетки за по-добри дни.

5. Бедата е че ужасно много ми писна да се преебавам все от мизерия.

6. Искам на какъвто курс купувам, на такъв и да продавам.

7. Споменах ли че продавам техника, за да не продавам монетки на този жалък курс :btc: Така че уж от вяра в бъдещето на криптовалутите го правя. Но не и в бъдещето на алтернативките!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот 13K » 23 Апр 2014, 17:58

ZAX написа:
2. Ейсиците ги продавам



Какви асици продаваш?
Кажи на лични или дай линк, че да не дофтаса странника
13K
 
Мнения: 153
Регистриран на: 28 Мар 2014, 12:23

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот ZAX » 24 Апр 2014, 13:30

Нищо не остана вече от мравуняка, разграбиха ги като топъл хляб!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот shulio » 24 Апр 2014, 16:13

Ако се наложи принципа на криптовалутите и виртуалното плащане, нали не мислите, че цял свят ще ползва една валута ( за момента бтц ) . Ще има още 100 валути сигурно. То хората по света не може да се разберат дали да се кара от ляво или от дясно на пътя, където има само 2 възможности, а какво остава за платежно средство
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот ZAX » 25 Апр 2014, 09:39

Всъщност убеден съм че ще се ползва предимно само една.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот izpravitel » 26 Апр 2014, 11:05

И коя по-точно, BTC ?
izpravitel
 
Мнения: 10
Регистриран на: 24 Апр 2014, 18:14

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот ZAX » 26 Апр 2014, 20:09

Кристалната топка не ми работи, не мога да кажа коя ще е или кои. Но адекватните монетки винаги ще се броят на пръсти.

Иначе ако искаш да гледаш сеир, финансирай ме и ще ти покажа каква монетка ще създам и как ще изместя всичко останало освен BTC само за няколко години. Ест. според началния капитал, годините могат да слязат и на месец ;)

Но за да изместиш BTC трябват милиарди инвестиции и не само. Кой и защо да го прави, след като е много по-лесно да си използва него, а и много по-сигурно.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот cnerd » 29 Апр 2014, 16:39

Младежи, малко образование по forex trading ви трябва.
currency-distribution.png
currency-distribution.png (27.69 KiB) Прегледано 2063 пъти

От тази диаграма ясно се вижда, че в света на Foreign Exchange, долара е цар. Спорете ако щете (щото много хора го правят) но най-близкия пример за търговията с криптовалути е именно форекса.
В момента няма никакъв изглед нещата да седят различно и с биткойна, който също е цар.
Защо се получава това ли? Ми, замислете се колко крипто-валути можете да си купите за фиат (какви типове фиат също така)... и колко можете да си купите за BTC (по друг начин казано - какви currency pairs има, в които от едната страна седи фиат валута). Замислете се също така, колко валутни двойки (така ли се превежда?) нямат BTC от едната страна.
Какво значи това? Че всичко се транжира през BTC.
Нещата могат евентуално да се променят, но с 91% маркетингово присъствие в света на криптовалутите, Биткойна ще си е цар докато свят светува.
Какво ще стане в бъдеще ли? Ми и аз като Закса не съм си взел кристалната топка, но шансовете са, че или нещата ще продължат да седят така или някоя друга валута ще вземе мястото на царя, но ако това стане, тежко ни на всички нас.
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот bobi 444 » 19 Май 2014, 23:23

винаги може да си помислиш колко дрога и оръжия може да се купят с биткоините

лесно може да се разбере при смяна на континенти и държави ползата от биткоини -няма банки, чендж бюра , просто какво имаш на едно място , същото го вземаш на друго място
bobi 444
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Май 2014, 22:31

Re: За какво служат алтернативките?

Мнениеот ZAX » 20 Май 2014, 12:34

Жалко че сме адски далеч от този момент за сега...

bobi 444 написа: ... просто какво имаш на едно място , същото го вземаш на друго място


Защото на едното място се копат или купуват от борса при цена X или от човек при цена Y, а на другото място не можеш да си купиш хляб с тези коини и се налага пак да ги обмениш за фиат при цена Z, а разликите между X, Y и Z все още са твърде големи. Затова за мен този проект ще стане успешен само тогава когато купувам на цената при която продавам или разбира се още по-добре ако покрие всички сфери така че да не съм принуден да ги обменям и да ползвам фиат.
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, veznata, viniamin