Форумът е руско-говорящите хора?

Модератор: Moderators

Re: Форумът е руско-говорящите хора?

Мнениеот marincho » 18 Апр 2014, 05:32

zakc написа:А пачему не попробуйте научите немножко Болгарский? Сколько время въй будите в Болгарии? А как думайте если въй бъли в Берлине и хочете какойто немецкий сайт/форум что бъй начинал писат на руски а? После форума что будете хочет на руски? Или думайте как всех англичани, что мъй должни все надо знать и технего езиька? Если будет референдум, ето другое дело тагда все будем писат на руски. (И извините меня за правописа я научил руски толька за то, что бъло время какда вся тех. литература била на руски. Ета било давним давно. После бил английски... Сейчас я начинаю с китайски....)
И так сериозно:
-въй увидили как я "знаЮ" руски. Имейте в виду что я никогда не бил в Россия (А я имиею такое болшое желание...)
Моя просба -начинайте как меня попробуйте, писат на "Болгарски". Запишите себя на курс. Никто не родился въучен. С время будет менше ошибки.
Желаю вам успеха и весьолье пребивание в солнечна Болгария!!!!!

РуснЯците са гадно племе. Смятат, че с нещо сме им длъжни, и дори след 30-40 годишен престой в България, говорят с нас на ужасен руско-български. Нарочно. Щото в щатите не говорят на руско-английски, даже и акцент нямат тия с подобен престой. Майката!
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Форумът е руско-говорящите хора?

Мнениеот BaDaZzz » 19 Апр 2014, 13:16

marincho написа:РуснЯците са гадно племе. Смятат, че с нещо сме им длъжни, и дори след 30-40 годишен престой в България, говорят с нас на ужасен руско-български. Нарочно. Щото в щатите не говорят на руско-английски, даже и акцент нямат тия с подобен престой. Майката!


За гадното племе и за кой на кого е длъжен си е твое мнение - не коментирам. Не съм съгласен изобщо с теб, че нарочно говорят с акцент и развалено. Познавам много хора, руснаци, които в даден момент от живота си са се преместили в България и на местно ниво, без училища са започнали да учат езика. Колкото по-късно са дошли тук, толкова по-трудно им става да научат езика добре, затова и 100 години да минат, вече няма да го научат както трябва. Да не говорим, че двата езика са доста близки, което допринася за разваления български, който говорят. Личен пример е майка ми, която от 30 години е в България, но заради възрастта ѝ, научаването му както трябва вече е непосилно.
BaDaZzz
 
Мнения: 54
Регистриран на: 06 Мар 2014, 12:53

Re: Форумът е руско-говорящите хора?

Мнениеот ZAX » 19 Апр 2014, 14:01

Хората просто са глупави... Всъщност по това най-лесно се познава за интелекта на един човек!

Ако той няма желае или дори е неспособен да се научи и да се адаптира към средата, значи просто е идиот.

И не знам за руснаците, ама и нашите селяци не говорят по-добре родния си език... Което на мен лично ми бърка в... Защото много по-малко могат да имат оправдание за това!
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Предишна

Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin