Помощ относно LITECOIN !

Модератор: Moderators

Помощ относно LITECOIN !

Мнениеот morcito » 03 Апр 2014, 21:20

От скоро чета за Litecoin , много ми е интересна темата, но съм новак и повечето работи не са ми ясни. Много информация четох в интернет и долу-горе разбрах каквото ме интересуваше, но все още имам няколко въпроса и ще съм Ви много благодарен, ако ме посъветвате и ми отговорите на тях.

Какво е нужно да направя , ако искам да закупя Litecoin от платформа (т.е. не си ги взимам от човек) и препоръчително ли е това ?

Нужен ли ми е така наречения Портфейл , ако ги взимам от платформа ?

Кои са най-добрите платформи и какви са таксите им ?


Извинявам се за глупавите въпроси , но ще се радвам да ми отговорите :)
morcito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Апр 2014, 20:55

Re: Помощ относно LITECOIN !

Мнениеот dharma » 03 Апр 2014, 21:55

Аз не съм си купувал лайткойни, но най-бързият вариант за fiat->litecoin май е btc-e.com. Там не е много оферта зареждането на каквито и да е конвенционални валути, удържат се доста комисионни.
Като цяло най-изгодно би ти било да си купиш биткойни и после да ги обмениш за лайткойни в btc-e.com примерно.


Портфейл ти е нужен ако искаш да си ги държиш локално. Няма проблем да ти стоят и на платформата, въпреки че това си носи своите рискове.
Изображение
Аватар
dharma
 
Мнения: 7
Регистриран на: 02 Апр 2014, 13:23
Местоположение: София

Re: Помощ относно LITECOIN !

Мнениеот Spoon.Net » 03 Апр 2014, 22:02

възможно най лесния вариант е да пуснеш обява че купуваш /тук/ и да чакаш някой колега да трябва да си плаща тока, защото няма друга причина поради която някой ще продава в момента. относно портфейла .... все едно да искаш да си прибереш паричките някъде а да нямаш джоб. може да си ги пъхнеш от зад, но ... това е само за екстремисти :). поздрави.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Помощ относно LITECOIN !

Мнениеот morcito » 04 Апр 2014, 09:46

Благодаря ви за отговорите :)
morcito
 
Мнения: 2
Регистриран на: 03 Апр 2014, 20:55


Назад към Общи Дискусии

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, veznata, viniamin

cron