League of Legends въпрос

Дискусия за игри

Модератор: Moderators

Re: League of Legends въпрос

Мнениеот marincho » 22 Ное 2013, 21:48

Пък и те с 5830 фърчат на full HD, нищо че си якия геймър, да го имаш като инфо. :liar:
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: League of Legends въпрос

Мнениеот ZAX » 23 Ное 2013, 04:57

Е според теб за какво съм търсил и купил карти с които не е копано. Съвсем друг е въпросът че точно тези игри ще ми фърчат и на вграденото видео, проблемът е че не ме кефят и бих ги играл по-скоро от немай къде, ако наистина няма какво друго да правя... Освен това в момента играта на борсата е доста по-интересна, а картите си седят застраховка за когато забавлението там свърши ;)

П.П. Заглавие: KNC

marincho написа:Така се изказа, все едно ти трябва най-бързата карта за тия игри.
Пък и забравих, че твоите 5830-и, са единствените две карти от пета серия в държавата, които не са строшени от копане. :lol:

Смени дилъра бе батка, вече бъркаш и темите... Май това искаше да го постнеш в тази тема?

Или може би ти игрите си ги цъкаш с KNC-то... Нали всичко нижеш, предполагам си го измислил как да стане :mrgreen:

Все се надявам че ще излезе читава игра и искам да съм подготвен. Защото от дълги години не са пускали нищо което да конкурира поне малко старите класики и ще е срамота ако се пръкне да не мога да реагирам веднага!

И да, едва ли са единствените, но със сигурност са сред малкото в България които не са копали въобще. Другата седмица обаче може и да ги пусна, ако не друго поне да си направя кефа да ги сефтосам. И като видя разхода на ток и толкова ще им е копането, въпреки че ако топлят зимата, що пък да не покопаят малко наистина.

Също когато ги взимах се чудех дали ми е вярна сметката че с кросфайърче двете заедно ще са по-добре от 7870XT. Не че нея съм успявал да я натоваря, но ми се виждаше една идея по-бавна от необходимото там в най-тежките тестове на 3DMark за FireStrike например. Но на мен и проца ми е слабичък, пича на който я продадох беше с хубав проц и летеше абсолютно всичко, 2 часа и прави кви ли не тестове :)

Така че изборът ми определено е бил правилен поне за откъм игрите все още си е един от най-изгодните варианти. И както вече и други колеги ти казаха, не всички хора стават и лягат с мисълта за BTC. Макар че тази карта когато имаше смисъл и копаеше BTC изкара повече от 1 BTC, от там си прави сметката струвала ли си е или не.

А 5830 като ги взех да има нещо на нейно място, не знаех че LTC така ще живне, въобще нямах намерение да копая с тях. Разбира се вече съм намерил и къде да закопаят без да се плаща ток, но ме мързи да се занимавам само с 2 карти, все пак си имам и 2 от великите платки на Марто, това произведение на изкуството, дето копат еквивалента на цели 3 такива видеокарти, само дето струват колкото 8 :mrgreen:

П.П.П @IvJorell, Новият ти аватар ми харесва много повече от стария :wink:
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: League of Legends въпрос

Мнениеот TexHoTpoHuk » 22 Апр 2014, 10:27

къде я играете тази игра ?
Аватар
TexHoTpoHuk
 
Мнения: 37
Регистриран на: 31 Яну 2014, 09:50

Re: League of Legends въпрос

Мнениеот phenvargas » 13 Ное 2017, 15:36

Is League of Legends still famous? Thanks.
phenvargas
 
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Ное 2017, 15:23

Re: League of Legends въпрос

Мнениеот Aurea » 09 Яну 2020, 03:40

phenvargas написа:Is League of Legends still famous? Thanks.



League of Legends has been kind of the biggest MOBA game for years!!! The free-to-play aspect plus regular updates are factors. Needless to say, it’s also really fun to play. :dance:
Аватар
Aurea
 
Мнения: 7
Регистриран на: 25 Ное 2019, 03:44

Предишна

Назад към Игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Sando_83, Spenchoni, viniamin