И Ace Ventura беше доста смешен, още помня как се смях като го гледах преди сумати години
Модератор: Moderators
chiko_o написа:Дайте някакви предложение, че ми се гледа добра комедия.
Регистрирани потребители: Baidu [Spider], Bing [Bot], newromancer, shulio