Към кой лагер се причислявате ?

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Към кой лагер се причислявате ?

Проевропейски
2
40%
Прокремълски
0
Няма гласували
Не ми пука - аз съм безхарактерен плазмодии
0
Няма гласували
Български
3
60%

Общо гласове : 5

Re: Към кой лагер се причислявате ?

Мнениеот perla » 14 Яну 2024, 08:36

Явен фашизъм във форума.
"Анкетата" в този вид. Предния път беше изтрита, помня. Този път би трябвало и поне 3 месеца да получи.
perla

Мнениеот jkminkov » 14 Яну 2024, 12:27

photo_2024-01-13_21-38-24.jpg
photo_2024-01-13_21-38-24.jpg (36.35 KiB) Прегледано 302 пъти

мрете, утайки!
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov

Мнениеот qbadabaduuu » 14 Яну 2024, 13:39

В другата статия спорим по въпроса свързан с тази статия, но futureworld отказва да каже защо е съгласен с авторката..
qbadabaduuu

Мнениеот niki » 14 Яну 2024, 13:48

qbadabaduuu написа:В другата статия спорим по въпроса свързан с тази статия, но futureworld отказва да каже защо е съгласен с авторката..

Нека да си остане в другата тема, тази е проста - имате 3 възможни варианта - посочвате според това как го чувствате и какво искате да е бъдещето ви ... дали да сте европейци или съветски роби... знаете че историята има уникалното свойство да се повтаря... за радост не напълно.
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki

Мнениеот qbadabaduuu » 14 Яну 2024, 14:14

Аз не съм съгласен, че трябва сляпо да сме в единия лагер и тотално да изолираме другия.
qbadabaduuu

Мнениеот niki » 14 Яну 2024, 14:24

Коренно различни са идеологиите, което е хубаво.. все пак трябва да има разнообразие, но просто практиката показва, че е невъзможно съществуването на двете на едно място...
Много хубава е идеята да се създаде хибрид м/у двете, като се вземе най-доброто и се отстранят недостатъците.. но и тези опити се провалиха главоломно...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

niki

Мнениеот qbadabaduuu » 14 Яну 2024, 16:52

Аз не виждам идеология от времената на студената война. Според мен е сблъсък на два капиталистически модела.
Виждам и мисленето че сегашна Русия е СССР и че те са готови да ни помагат безвъзмездно... това е доста голяма заблуда.
Но големите империи са големи защото не се съобразяват с малките, а малките като нес не виждам смисъл да демонстрират подобна враждебност срещу ответната страна.
Не съм оптимист за бъдещето и се надявам да не съм прав...
qbadabaduuu

Мнениеот filchef » 14 Яну 2024, 17:17

niki написа:
qbadabaduuu написа:В другата статия спорим по въпроса свързан с тази статия, но futureworld отказва да каже защо е съгласен с авторката..

Нека да си остане в другата тема, тази е проста - имате 3 възможни варианта - посочвате според това как го чувствате и какво искате да е бъдещето ви ... дали да сте европейци или съветски роби... знаете че историята има уникалното свойство да се повтаря... за радост не напълно.

Май, че напълно - Германия губи 2 световни войни и е на път да загуби и трета - лошото е, че ние за трети път сме със нея.....
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef

Мнениеот niki » 14 Яну 2024, 17:38

Има нещо, което е на път да стане... ама не е това ...
Niki 2023г

niki

Мнениеот filchef » 15 Яну 2024, 02:16

niki написа:Има нещо, което е на път да стане... ама не е това ...

Да "Големия брат те наблюдава" по оруелски -това е на път да стане. :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив