Към кой лагер се причислявате ?

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Към кой лагер се причислявате ?

Проевропейски
2
40%
Прокремълски
0
Няма гласували
Не ми пука - аз съм безхарактерен плазмодии
0
Няма гласували
Български
3
60%

Общо гласове : 5

Re: Към кой лагер се причислявате ?

Мнениеот futureworld » 15 Яну 2024, 03:32

qbadabaduuu написа:В другата статия спорим по въпроса свързан с тази статия, но futureworld отказва да каже защо е съгласен с авторката..

Че аз ти предложих да поемеш спасението на нацията в своите ръце, ти се изсули като мокра връв :)
futureworld

Мнениеот futureworld » 15 Яну 2024, 03:33

filchef написа:
niki написа:
qbadabaduuu написа:В другата статия спорим по въпроса свързан с тази статия, но futureworld отказва да каже защо е съгласен с авторката..

Нека да си остане в другата тема, тази е проста - имате 3 възможни варианта - посочвате според това как го чувствате и какво искате да е бъдещето ви ... дали да сте европейци или съветски роби... знаете че историята има уникалното свойство да се повтаря... за радост не напълно.

Май, че напълно - Германия губи 2 световни войни и е на път да загуби и трета - лошото е, че ние за трети път сме със нея.....

Като гледам Рашастан, дето уж спечели - май най-добре да сме с губещите :)
futureworld

Мнениеот filchef » 16 Яну 2024, 00:27

@niki - каква дума само "лагер" все едно сме в Белене.Аз пък не искам да съм в "лагер" затова и не гласувах в тая анкета и съм сигурен че болшинството е направило като мен защото иска да бъде неутрално - само, че си се изгаврил с третата опция.
Ако трябва да съм в някакъв "лагер" избирам да е Български.

Затова вкарах 4 опция - Български и ще ви помоля пак да гласувате.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef

Мнениеот niki » 16 Яну 2024, 09:35

На тебе пък кой ти каза, че анкетата трябва да включва такава опция (въпроса е риторичен) ? Нали целта е да се разбере от българите каква част са европейци, каква част комунизмофили... анкетата е опорочена и моля шефа да я промени както си беше и с резултатите които си бяха, също така да вземе под предвид опасността ти да изродиш форума в чисто руско пропаганден (да се отчете и проруската ти свръхактивност в другите теми) ... срамота !
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki

Мнениеот filchef » 16 Яну 2024, 10:54

niki написа:На тебе пък кой ти каза, че анкетата трябва да включва такава опция (въпроса е риторичен) ? Нали целта е да се разбере от българите каква част са европейци, каква част комунизмофили... анкетата е опорочена и моля шефа да я промени както си беше и с резултатите които си бяха, също така да вземе под предвид опасността ти да изродиш форума в чисто руско пропаганден (да се отчете и проруската ти свръхактивност в другите теми) ... срамота !

Не си ти човека, който ще каже на шефа какво да прави и какво да не прави(той и да иска не може да върне резултатите от грасуването което беше до момента защото с всяка редакция на анкетата се прави ресет на самата анкета - затова ви помолих да гласувате отново) - такава опция трябва да съществува защото има хора, които не са съгласни нито с това да се подлагаме на Европа и САЩ нито със самодържеца Путин който е още по опасен за нас защото държи ядрено куфарче и ни е обявил за "вражеска" страна (затова е много важна и информацията която споделям зад желязната завеса защото пряко ни касае) - не можеш да наричаш тези хора безхарактерни плазмодии (между другото нарочно оставих тази опция да видят хората осрания ти задник).
Преди да добавя Българския "лагер" в анкетата бяха гласували всичко на всичко 10 човека което съвсем не е достатъчно да се получи представителна извадка за настроенията на хората така че ето отговора на "риторичния ти въпрос" - да не говорим че както поиска перлата https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=24&t=8001&start=10#p71249 просто трябваше да затрия анкетата и да те банна за 3 месеца.
Колкото за моята свръхактивност в другите теми която ти нарече проруска аз си мисля, че тя е пробългарска защото смятам че когато атовете се ритат каквато е ситуацията между Русия и НАТО ,магаретата го отнасят както ще се случи с нас.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef

Мнениеот niki » 16 Яну 2024, 12:41

Псевдозагрижеността ти за българския народ е типично за руската пропаганда - не мерси, не ни трябват такива "грижовници"...
Колкото до шефа - той си решава в каква посока ще поеме форума му, не ти ... Ако иска да бъде средище на проруска пропаганда и да отблъсква хората - ще те остави да си вееш байряка, ако иска да привлече повече потребители - ще ревизира избора си на модератори - просто кат боб.
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

niki

Мнениеот futureworld » 16 Яну 2024, 13:21

filchef написа:
niki написа:На тебе пък кой ти каза, че анкетата трябва да включва такава опция (въпроса е риторичен) ? Нали целта е да се разбере от българите каква част са европейци, каква част комунизмофили... анкетата е опорочена и моля шефа да я промени както си беше и с резултатите които си бяха, също така да вземе под предвид опасността ти да изродиш форума в чисто руско пропаганден (да се отчете и проруската ти свръхактивност в другите теми) ... срамота !

Не си ти човека, който ще каже на шефа какво да прави и какво да не прави(той и да иска не може да върне резултатите от грасуването което беше до момента защото с всяка редакция на анкетата се прави ресет на самата анкета - затова ви помолих да гласувате отново) - такава опция трябва да съществува защото има хора, които не са съгласни нито с това да се подлагаме на Европа и САЩ нито със самодържеца Путин който е още по опасен за нас защото държи ядрено куфарче и ни е обявил за "вражеска" страна (затова е много важна и информацията която споделям зад желязната завеса защото пряко ни касае) - не можеш да наричаш тези хора безхарактерни плазмодии (между другото нарочно оставих тази опция да видят хората осрания ти задник).
Преди да добавя Българския "лагер" в анкетата бяха гласували всичко на всичко 10 човека което съвсем не е достатъчно да се получи представителна извадка за настроенията на хората така че ето отговора на "риторичния ти въпрос" - да не говорим че както поиска перлата https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=24&t=8001&start=10#p71249 просто трябваше да затрия анкетата и да те банна за 3 месеца.
Колкото за моята свръхактивност в другите теми която ти нарече проруска аз си мисля, че тя е пробългарска защото смятам че когато атовете се ритат каквато е ситуацията между Русия и НАТО ,магаретата го отнасят както ще се случи с нас.

Аха ясно. Цар Путя в български вариант, царуващ деспотично зад клавиатурката :) Ясно е как точно ще го отнесеш ако имаш шанса, още 70 години назад и 20 у лево - както стана след ВСВ.
futureworld

Мнениеот filchef » 16 Яну 2024, 16:17

niki написа:Псевдозагрижеността ти за българския народ е типично за руската пропаганда - не мерси, не ни трябват такива "грижовници"...
Колкото до шефа - той си решава в каква посока ще поеме форума му, не ти ... Ако иска да бъде средище на проруска пропаганда и да отблъсква хората - ще те остави да си вееш байряка, ако иска да привлече повече потребители - ще ревизира избора си на модератори - просто кат боб.

Дали ще са повече потребителите ако има модератор цензор на "проруската пропаганда" - ще ти се да има такъв - да съм трил пост на някой, който е изказвал мнение различно от моето по политически причини - случвало се е да банна някого, който се е разгорещил и е излязъл от добрия тон както ти направи с тази анкета но никога по политически причини ти си тоя който си изпуска невите и съм те банвал не само аз но и шефа за невъздържания ти тон, който нарушава правилата на форума.
Макс Планк
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef

Мнениеот filchef » 16 Яну 2024, 17:24

futureworld написа:Аха ясно. Цар Путя в български вариант, царуващ деспотично зад клавиатурката :) Ясно е как точно ще го отнесеш ако имаш шанса, още 70 години назад и 20 у лево - както стана след ВСВ.

Бях решил с радиоточка да не споря но понеже поста се отнася персонално до мен ще кажа няколко думи.
Родът ми е пострадал не малко от идването на комунистите на власт след ВСВ.Дядо ми и брат му са държали единствените кръчма и магазин в селото но за да могат децата им да учат след девети септември са ги накарали "доброволно" да влязат в ТКЗС защото са искали от майка ми бележка от партийния секретар на селото, че е влязъл в ТКЗС - брата на дядо ми е бил няколко месеца на лагер докато намерят връзки чрез кръстника на дядо ми, който е бил партизанин и да дадат рушвет за да го освободят.От ТКЗС са им вземали всичко включително помещенията на кръчмата и магазина които са се намирали на първия етаж на къщата, както и лозята от които са поддържали кръчмата с вино и ракия, казаните и цялото оборудване както и всички едри животни като коне волове биволици и всичката стока в магазина - магазина не е бил само хранителен а смесен като са се продавали платове, бои и железария.
Така, че нямам много основание да обичам комунистите но не мога да си изкривя душата и да кажа, че всичко беше лошо през комунизма имаше за всички работа макар и нископлатена но и цените бяха съобразени донякъде със стандарта на живот и се живееше по спокойно- полицията държеше здраво и нямаше такава престъпност и произвол каквито има в момента особено в ромските гета - тогава и ромите бяха принудени да работят и да ходят на училище сега освен ромски има и арабски гета и това не е само в България където не можеш да влезеш без риск за живота.
За да се управлява добре една държава трябва или желязна ръка на диктатор или отлично работеща и ефективна съдебна система и министерство на вътрешните работи при демократичните системи - ние нямаме нито едното нито другото.
Така, че ето ти и отговора и на "Цар Путя в български вариант".
Макс Планк
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef

Мнениеот niki » 16 Яну 2024, 18:12

filchef написа:
niki написа:Псевдозагрижеността ти за българския народ е типично за руската пропаганда - не мерси, не ни трябват такива "грижовници"...

Дали ще са повече потребителите ако има модератор цензор на "проруската пропаганда" - ще ти се да има такъв - да съм трил пост на някой, който е изказвал мнение различно от моето по политически причини - случвало се е да банна някого, който се е разгорещил и е излязъл от добрия тон както ти направи с тази анкета но никога по политически причини ти си тоя който си изпуска невите и съм те банвал не само аз но и шефа за невъздържания ти тон, който нарушава правилата на форума.

Не прави мили очички за пред шефа, той има глава на раменете и може да реши дали му прецакваш форума или не ...
Niki 2023г

niki

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив