Печеливша система

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Re: Печеливша система

Мнениеот trader2 » 01 Апр 2021, 01:00

Но, това, че са 5% го каза ти, а не аз, въпросът беше, че е от капитала, а не от оборота.

А ти можеше ли да ми гарантираш кога точно да си купя биткойн, та да ми дойде такава печалба за годината? А можеш ли сега да кажеш точно какво да правя с биткойна, за да спечеля, и също така да не загубя?

А знаеш ли, че аз имах купен биткойн и на 19К миналия път преди 4-5 години, ама какво стана - толкова години се закучи и нищо, а първо пропадна изцяло, можеше ли така да си продължи още една петилетка - и аз какво - да чакам? Аз търся това решение, което не зависи от конюнктурата, а си работи постоянно.

550% за година би трябвало да е възможно и по моите схеми, просто още не съм го опитал.
trader2

Мнениеот Pothead » 01 Апр 2021, 08:37

Баце не те ли е срам :) Стига писа простотии по форума.
Има си хора за заеми бегай да ти дадат едни 20 - 30 бона, като си голяма работа бързо ще им ги върнеш, па ако неуспееш ... поне повече няма да чуеме за тебе и да ръсиш простотии по форума :D
Pothead

Мнениеот trader2 » 01 Апр 2021, 11:33

От тия с 60% лихва на месец ли?

Между другото, един познат си търси такъв заем, но без залог, и може да плати и по-висока лихва - ако знаеш кой може да му даде, може да ги свържа директно.
То, може и някой от вас да му даде при такива условия. Примерно взима 40К, връща 50К след две седмици. Даже може ако ви е висока сумата, да се комбинирате няколко човека и да си поделите риска. Личното ми мнение е, че си заслужава. Сделката е подкрепена с реална стока, която при това може да мине през ваши фирми за по-висока сигурност. Всичко е официално. Е, при желание може и да не е.
trader2

Мнениеот trader2 » 02 Апр 2021, 08:31

Гледам, че няма нужда да ми стои поста.
Последна промяна trader2 на 02 Апр 2021, 12:57, променена общо 1 път
trader2

Мнениеот filchef » 02 Апр 2021, 09:27

trader2 написа:Но, който вика дявола, както четем, или просто стои активно пасивен, мислейки си, че него това не го касае и живее в друга държава или свят, или че мутрите са победени и ги няма, и няма нови наемници, включително и най-вече от чужбина, защото това са сериозни поръчки, и че е застрахован, трябва да може и да си носи последствията. Мога ли аз сега да кажа на рекетьорите ми - знам кой има пари, а сега и ще ви заведа при тези хора?
Даже може и да ми върнат това, което са ми взели, в замяна на информацията. А то е доста, доста. Не, че не мога да го изкарам, но си трябва капитал. А никой не помага.
Щото, бива, бива...

https://youtu.be/PgSCQGwm6eQ

Най сетне изплю камъчето, че си взел заем от мутри и си профукал парите и това за супер ефективните системи за трейдинг и залагания е кьорфишек ами ти пари под задника и почна да заплашваш колегите от форума.
Аватар
filchef

Мнениеот trader2 » 02 Апр 2021, 10:06

Не. Имаше поръчки срещу мен. Никога не съм взимал никакви заеми за търговия. Още по-малко пък бих взимал от мутри. За щастие, поръчките нямат общо с финансовата ми дейност. Това може да се случи на всеки.
И няма как едно нещо да е кьорфишек, след като справката за търговията може да се види.
От справките се вижда, че парите са теглени, а не внасяни. Вижда се ясно, че са от продажба на имоти, а не от заеми. Продал съм си ги, защото съм много сигурен в трейдинга си. Единия. Другия си отиде за рекета. Случаят е приключил. Но, последствията сега се проявяват, нормално, очаквано, планирано. Щом толкова искате да знаете - ето, знаете.

Не го казах по-рано, за да не се плашат инвеститорите, но вие понеже не спирате да ги плашите повече с вашите клевети, ето сега - който е разумен, ще види, че нито едното, нито другото е опасност.
trader2

Мнениеот shulio » 02 Апр 2021, 15:41

Започвай да си публикуваш прогнозите тук. За кой ги пазиш?
shulio

Мнениеот trader2 » 02 Апр 2021, 17:18

Добре. Умно. Ще пускам като начало само с по-ниски коефициенти и като се убедите в ползата, да знаете, че имам и много по-добри:

02.04.2021

League: NETHERLANDS Eerste Divisie
Match: Graafschap – Dordrecht
Tip: Over 2.5 Goals
Odds: 1.50

Cardiff City vs Nottingham Forest
(Apr 2, 2021)
Venue - Cardiff City Stadium
England Championship
Prediction - Under 3.5 Goals
Odds - 1.20

Queens Park Rangers vs Coventry City
(Apr 2, 2021)
Venue - Kiyan Prince Foundation Stadium
England Championship
Prediction - Over 1.5 Goals
Odds - 1.33

Barnsley vs Reading
(Apr 2, 2021)
Venue - Oakwell Ground
England Championship
Prediction - Under 3.5 Goals
Odds - 1.22

Levante vs Huesca
(Apr 2, 2021)
Venue - Ciudad de Valencia
Spain la liga
Prediction - BTTS (Yes)
Odds - 1.80

Macarthur vs Perth Glory
(Apr 2, 2021)
Venue - Campbelltown Stadium
Australia A-League
Prediction - 12
Odds - 1.22

Системата на залагане е проста - без системи, залага се всеки поединично. Ако почваш с 10 000 лв, залагаш по 1000 лв на мач. Който иска, може и да си ги комбинира, както прецени.

Имате време да заложите днес.

Ако нещо не ви я ясно по съкращенията, ще ви обясня.

12 значи или единия, или другия отбор печели, но не и равен.
BTTS значи Both Teams To Score - всеки отбор да вкара поне един гол.
Odds е коефициент.
Tip/Prediction е прогноза.

Аз съм към bwin.com.

Имат бонус 222 лв при депозирани 222 лв. Почваш с 444, което не е лошо за начало.

Най-лесно се търсят мачовете с търсачката горе вдясно.

При наличието на бонус трябва да се комбинират мачовете с ниските коефициенти с MULTI по 3-4, защото минималният коефициент е 1.7.

Ако вкарвате по-голяма сума, по-добре е да не взимате бонуса, за да няма това ограничение.
trader2

Мнениеот trader2 » 02 Апр 2021, 18:28

Понеже няма данък върху печалбите, е най-изгодно да се играят в лева.

Според системата, следва горните мачове да се играят всичките, а не да си ги подбирате.
trader2

Мнениеот 2GOOD » 02 Апр 2021, 19:03

Изображение
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив