България загуби и други местни далавери

Ето го и боклука

Модератор: Moderators

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 14 Яну 2024, 01:47

qbadabaduuu написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ти ли пишеш опорките на служителите в НПО-та финансирани от САЩ?

отдавна не бях чел подобни глупости :lol:
ще ги видим юни на европейските избори тези евроатпантици с колко са увеличили гласовете си :lol:

явно според теб трябва да сме благодарни че сме американски слуги и да сме благодари и да възхваляваме тези които ни направиха такива...
а проблемите които има да си ги решаваме сами... ние трябва само да плащаме данъци и да слушаме нямаме право да имаме никакви желания
щото ако искаме нещо от божествата значни сме русофили и искаме да сме слуги на Москва :lol:

умопомрачителна логика :lol: :lol: :lol:

и от всичките глупости така и не каза какъв ти е проблема с "Аз съм българче" и защо трябва да отпадне от учебния план :think:


Който си е свикнал да е слуга, това му се привижда навсякъде :) Кой да ви решава проблемите, ако не вие? Вие овце ли сте, верно слуги ли сте, какво сте тогава?
Ясно, значи си бездетен и не те е грижа за демографията, страх те е и не ти се занимава да отглеждаш деца ... какво ли питам, да дойде някой да ви оправя жените май верно е по-добре :mrgreen:
futureworld
 
Мнения: 780
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 14 Яну 2024, 02:14

futureworld написа:
Който си е свикнал да е слуга, това му се привижда навсякъде :) Кой да ви решава проблемите, ако не вие? Вие овце ли сте, верно слуги ли сте, какво сте тогава?
Ясно, значи си бездетен и не те е грижа за демографията, страх те е и не ти се занимава да отглеждаш деца ... какво ли питам, да дойде някой да ви оправя жените май верно е по-добре :mrgreen:


И кой трябва да реши проблемите на образованието, здравеопазването, инфраструктурата, демографията?
Значи аз трябва само да плащам данъци и толкова да се кланям на Киро и Асен щото са се съгласили да ни бранят от лошата Русия :lol:
Нямам право да искам качествено здравеопазван или пък инфраструктура :lol: щото направя ли го то това е руска пропаганда :lol:

В Германия фермери и машинисти... тези путинофили как не ги е срам да протестират, ако не е Шолц и неговата веща политика вече да под руско влияние :lol:

И ще отговориш ли какъв ти е проблема с "Аз съм българче? че го искаш вън от образователната система?
Какво предлагаш да учат децата?
Тагарев в САЩ: Учебниците по история трябва да се изчистят от факти, пораждащи признателност към Русия - това ли?
Тагарев ти ли си :lol:
qbadabaduuu
 
Мнения: 552
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 14 Яну 2024, 03:39

qbadabaduuu написа:
futureworld написа:
Който си е свикнал да е слуга, това му се привижда навсякъде :) Кой да ви решава проблемите, ако не вие? Вие овце ли сте, верно слуги ли сте, какво сте тогава?
Ясно, значи си бездетен и не те е грижа за демографията, страх те е и не ти се занимава да отглеждаш деца ... какво ли питам, да дойде някой да ви оправя жените май верно е по-добре :mrgreen:


И кой трябва да реши проблемите на образованието, здравеопазването, инфраструктурата, демографията?
Значи аз трябва само да плащам данъци и толкова да се кланям на Киро и Асен щото са се съгласили да ни бранят от лошата Русия :lol:
Нямам право да искам качествено здравеопазван или пък инфраструктура :lol: щото направя ли го то това е руска пропаганда :lol:

В Германия фермери и машинисти... тези путинофили как не ги е срам да протестират, ако не е Шолц и неговата веща политика вече да под руско влияние :lol:

И ще отговориш ли какъв ти е проблема с "Аз съм българче? че го искаш вън от образователната система?
Какво предлагаш да учат децата?
Тагарев в САЩ: Учебниците по история трябва да се изчистят от факти, пораждащи признателност към Русия - това ли?
Тагарев ти ли си :lol:


Ми кат на малоумен ти пиша за 5ти път - ти трябва, прави деца и ги гледай :) Ама то трудно, а ...
futureworld
 
Мнения: 780
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 14 Яну 2024, 08:56

ясно... типичен трол
qbadabaduuu
 
Мнения: 552
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 14 Яну 2024, 13:29

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2357
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 15 Яну 2024, 12:26

България прави инфраструктура за НАТО за 6 млрд. евро

Пак ще ни нахлузят да ги изплащат внуците.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2357
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 15 Яну 2024, 12:33

https://www.youtube.com/watch?v=zYt247k ... ticCouncil

ти виж в САЩ какво е говорил...
-този казва че сме давали от военновременните запаси на Украйна...
-ще прави тръбопровод от нефтохима към Варна
-железопътни линии
и тези неща за да подсигури бригадата на НАТО която ще е в България

ще участваме в противоракетна отбрана пак на НАТО

трябва да пренапишем историята...
трябва да ограничим контрола на социалните медии щото според него там имало много дезинформация...

1 към 1 с украйнския сценарии...
qbadabaduuu
 
Мнения: 552
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 15 Яну 2024, 15:52

qbadabaduuu написа:https://www.youtube.com/watch?v=zYt247kbdcE&ab_channel=AtlanticCouncil

ти виж в САЩ какво е говорил...
-този казва че сме давали от военновременните запаси на Украйна...
-ще прави тръбопровод от нефтохима към Варна
-железопътни линии
и тези неща за да подсигури бригадата на НАТО която ще е в България

ще участваме в противоракетна отбрана пак на НАТО

трябва да пренапишем историята...
трябва да ограничим контрола на социалните медии щото според него там имало много дезинформация...

1 към 1 с украйнския сценарии...


А ти в какво искаш да участваме? Варшавския договор беше кофти с нахлуванията в Полша и Украйна.
Или сами - да ни вземе кой как си иска? Е, в НАТО можем да се опазим дори от Рашастан, да припомним пак че не са ни приятели - с бомбардировките на Балчик и Варна от корабите им!
futureworld
 
Мнения: 780
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 15 Яну 2024, 15:58

а София и Враца кой бомбандира? Нима не бяха сегашните ни "приятели"?
Кога в България е имало 5000 военни от варшавския договор?
qbadabaduuu
 
Мнения: 552
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 15 Яну 2024, 16:18

qbadabaduuu написа:а София и Враца кой бомбандира? Нима не бяха сегашните ни "приятели"?
Кога в България е имало 5000 военни от варшавския договор?


Баш след ВСВ е имала 600 000 ... едни 130млрд лева ни дължат тия помияри издръжка. Или братя бяха викаш а, да се наведем пак и да дадем? Опа, ама НАТО не искат да ги издържаме, те си плащат хората... 5000 ли каза, таман 0.8% от ония 600 000 пияни рушняка от деревните им, не виждали цивилизация дотогава.

https://www.168chasa.bg/article/4146877
futureworld
 
Мнения: 780
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

ПредишнаСледваща

Назад към Кошче / Архив

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, UserX1XO, viniamin

cron