България загуби и други местни далавери

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот futureworld » 12 Мар 2024, 22:13

qbadabaduuu написа:И какво като са в НАТО?
НАТО е някаква митична армия която не се нуждае от хора ли?
И след като ти не си българин какво изобщо те интересува?

В записа на ПП се хвалят как имената са обсъдени с посолствата... Габриел излиза и казва че идва от среща с посланиците където е казала какво смята да прави :lol:

И като питаш защо вътрешната ни политика се определя от посланици, жълтопаветници като теб скачат с лозунга като не ти харесва отивай в Москва :lol:

ама вие и папата ще го обвините за агент на Путин :lol:


Те нямат твоя проблем с когнитивния дисонанс и са си наясно с реалността - живеят си в едната дето си ги кефи, направиха си НАТО и т.н.
Дали съм българин не решавате ни ти,ни турчето по-горе. Решава го паспорта ми. Точно затова и ме интересува, не ща да стане задунайска губерния :)
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот jkminkov » 12 Мар 2024, 23:00

futureworld написа:Моля админа да затрие турчето!


ще ти дам едно турче, курво миризлива!
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 12 Мар 2024, 23:34

@futureworld и @jkminkov получават ден почивка за охлаждане на страстите.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот qbadabaduuu » 13 Мар 2024, 00:57

futureworld написа:
qbadabaduuu написа:И какво като са в НАТО?
НАТО е някаква митична армия която не се нуждае от хора ли?
И след като ти не си българин какво изобщо те интересува?

В записа на ПП се хвалят как имената са обсъдени с посолствата... Габриел излиза и казва че идва от среща с посланиците където е казала какво смята да прави :lol:

И като питаш защо вътрешната ни политика се определя от посланици, жълтопаветници като теб скачат с лозунга като не ти харесва отивай в Москва :lol:

ама вие и папата ще го обвините за агент на Путин :lol:


Те нямат твоя проблем с когнитивния дисонанс и са си наясно с реалността - живеят си в едната дето си ги кефи, направиха си НАТО и т.н.
Дали съм българин не решавате ни ти,ни турчето по-горе. Решава го паспорта ми. Точно затова и ме интересува, не ща да стане задунайска губерния :)


Няколко пъти казваш "вие българите" явно ти не се смяташ за такъв... слуга на САЩ може да бъдеш и без да казваш на нас БЪЛГАРИТЕ как да живеем
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 13 Мар 2024, 01:33

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот jamesdavidso » 13 Мар 2024, 14:34

filchef написа:НАРОДЪТ НЕ ИСКА ДА СЕ БОРИ И ЗАТОВА ИЗХОДЪТ Е ОЩЕ ОТ СЪЩОТО, ДОКАТО НЕ ПОЧУВСТВА, ЧЕ ТРЯБВА ДА ВЪСТАНE


Права е, ама последният летаргията беше половин хилядолетие...
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 373
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 16 Мар 2024, 00:25

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 03 Апр 2024, 23:31

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот jamesdavidso » 16 Апр 2024, 19:34



В този контекст, днес една колежка ме попита съвсем искрено защо смятам, че Кокоро е измамник.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 373
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: България загуби и други местни далавери

Мнениеот filchef » 17 Апр 2024, 12:38

jamesdavidso написа:В този контекст, днес една колежка ме попита съвсем искрено защо смятам, че Кокоро е измамник.

Супер скандал! Асен Василев не зачита ВАС, решен е да затрие неудобните кметове
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, COINLESS, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, qbadabaduuu, UserX1XO, viniamin