Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот qbadabaduuu » 06 Юни 2022, 14:35

Въпроса е защо САЩ налагат ембарго на Венецуела xD

Мен не ме интересува Русия, интересува ме защо този "свободен свят" се държи с нас като с някаква колония...
Ние нищо не може да направим все трябва да питаме някого... Или в Брюксел или на Козяк 16
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 06 Юни 2022, 15:58

qbadabaduuu написа:Въпроса е защо САЩ налагат ембарго на Венецуела xD

Мен не ме интересува Русия, интересува ме защо този "свободен свят" се държи с нас като с някаква колония...
Ние нищо не може да направим все трябва да питаме някого... Или в Брюксел или на Козяк 16


Ако погледнеш назад в историята - ще разбереш защо им налагат ембарго.
Ще ти подскажа - идват едни хора на власт и национализират собствеността на американските фирми там.. и т.н. Не са биели негрите във Венецуела!
Бачкали са там частни фирми, направили са инсталациии за добив и преработка, плащали са си данъците (предполагам и рушветите), после идват едни момчета на власт и казват - айде, това всичко става наше!
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот qbadabaduuu » 06 Юни 2022, 16:50

Само че преди да дойдат тези хора на власт ти си направил преврат и си сложил удобните за теб хора там...
Чрез които си получил достъп до ресурсите на тази страна.

И след като са наритали марионетката ти почваш да ревеш за демокрация и правата на хората :lol:
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 06 Юни 2022, 21:10

qbadabaduuu написа:Само че преди да дойдат тези хора на власт ти си направил преврат и си сложил удобните за теб хора там...
Чрез които си получил достъп до ресурсите на тази страна.

И след като са наритали марионетката ти почваш да ревеш за демокрация и правата на хората :lol:


Не знам кой за какво е ревал, хората си защитават инвестициите.
Ако си направиш труда да провериш, американски фирми влизат там в края на 60-те години, по време на правителства, които идват на власт след избори, не по време на управлението на хунтата, така че, теорията ти, че са свалили правителството леко издиша.
Последна промяна guBaHe на 06 Юни 2022, 21:47, променена общо 2 пъти
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот futureworld » 06 Юни 2022, 21:35

guBaHe написа:
qbadabaduuu написа:Само че преди да дойдат тези хора на власт ти си направил преврат и си сложил удобните за теб хора там...
Чрез които си получил достъп до ресурсите на тази страна.

И след като са наритали марионетката ти почваш да ревеш за демокрация и правата на хората :lol:


Не знам кой за какво е ревал, хората си защитават инвестициите.
Ако си направиш труда да провериш, американски фирми влизат там в края на 60-те години, по правителства, които идват на власт след избори, не по време на управлението на хунтата, така че, теорията ти, че са свалили правителството леко издиша.


Нищо не оправдава национализациите, ама за майтап нищо не задължава който и да е да купува от когото и да е - та ембаргото как точно стана проблем не разбрах? :)
Вярно, че го начуква на недоразвитите държавици, дето са свикнали да продават ресурси за благото на царчето и царедворците му, ама какво точно ме ебе това? :lol: Който ги държи на власт там, да му мисли.
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот qbadabaduuu » 06 Юни 2022, 22:52

мммм да в разгара на студената война са дошли на власт с избори :lol:
и след като са частни интересите държавата какво се бърка там?
а чакай те частни, но на САЩ :lol:
същите които могат да конфискуват каквото си поискат по целия свят щото просто могат
и тези същите говорят за международно право :lol:


futureworld
че ние ако сме от развитите защо го начукват и на нас :lol:
qbadabaduuu
 
Мнения: 450
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот futureworld » 07 Юни 2022, 03:45

qbadabaduuu написа:мммм да в разгара на студената война са дошли на власт с избори :lol:
и след като са частни интересите държавата какво се бърка там?
а чакай те частни, но на САЩ :lol:
същите които могат да конфискуват каквото си поискат по целия свят щото просто могат
и тези същите говорят за международно право :lol:


futureworld
че ние ако сме от развитите защо го начукват и на нас :lol:


Ти съвсем почна с майтапите, какви точно ресурси имаме ние :)
Инак за начукването - проблема ни е друг, позата по навик ... как да пропусне човек?
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот jkminkov » 07 Юни 2022, 10:50

guBaHe написа:
qbadabaduuu написа:guBaHe
Русия и руснаците грабят в Украйна! Това е доказан многократно факт със снимкови и видеоматериали.


доказано е дръжки, тъпи наивници, войника на предна линия няма време да се изсере, камоли да граби перални...
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот futureworld » 07 Юни 2022, 13:41

jkminkov написа:
guBaHe написа:
qbadabaduuu написа:guBaHe
Русия и руснаците грабят в Украйна! Това е доказан многократно факт със снимкови и видеоматериали.


доказано е дръжки, тъпи наивници, войника на предна линия няма време да се изсере, камоли да граби перални...


О, насират се в движение даже :)
Но че има достатъчно записи от пощенските служби, има. Да, доказано е. Ако не бяха грозни нещата, щяха да са просто смешни.
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 07 Юни 2022, 14:51

jkminkov написа:
guBaHe написа:
qbadabaduuu написа:guBaHe
Русия и руснаците грабят в Украйна! Това е доказан многократно факт със снимкови и видеоматериали.


доказано е дръжки, тъпи наивници, войника на предна линия няма време да се изсере, камоли да граби перални...




Ето тези явно са се изакали, и после са отишли по магазините.. и не само. А за тъпите наивници кои са, ако ти обясня, рискувам да ми се разсърдиш. :lol:
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Google [Bot], ionicle, Pago85, Spenchoni, viniamin