Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 08 Фев 2023, 19:28

Каква цензура бе, пич?
Забранено е разпространението само. Сложи си една сателитна чиния и гледай денонощно, какъв ти е проблема?
Начин има, нищо незаконно и по интернет може да се гледат без проблем.

Или направо се премести в Русия, ще те посрещнат с оркестър сигурно и по телевизията ще те покажат, да поживееш малко в любимата свободна държава, без цензура и ограничения дето се вика, като свободен човек.
Нали? :D
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот qbadabaduuu » 08 Фев 2023, 20:26

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Любимото ми, ако не си съгласен с неолиберализма отивай в Русия :lol: :lol: :lol: :lol:
И нещо много бъркаш аз съм в България и не искам да ходя никъде.

Представи си не съм съгласен, нито с ценностите които налагат, нито с политиката която водят.
Щото това тяхното е повече като комунизъм и планова икономика...

Забраната и заклеймяването на всеки несъгласен с теб не е демокрация...
Таван и регулиране на цените не е пазарна икономика...
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 08 Фев 2023, 23:20

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 09 Фев 2023, 15:58

qbadabaduuu написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Любимото ми, ако не си съгласен с неолиберализма отивай в Русия :lol: :lol: :lol: :lol:
И нещо много бъркаш аз съм в България и не искам да ходя никъде.

Представи си не съм съгласен, нито с ценностите които налагат, нито с политиката която водят.
Щото това тяхното е повече като комунизъм и планова икономика...

Забраната и заклеймяването на всеки несъгласен с теб не е демокрация...
Таван и регулиране на цените не е пазарна икономика...


Може ли някакъв факт, за нещо, което ти е "наложено" от "ценностите" за които говориш и променя по някакъв начин живота ти? Благодаря!
Не съм ти казал да отиваш никъде, това което написах е ПРЕДЛОЖЕНИЕ, естествено в рамките на шегата, което не очаквам да приемеш. :)

Кой ти е забранил нещо (извън закона разбира се) и как това се е отразило на живота ти, ако може с примери?

Кой слага таван и кой регулира, къде и на кое цените, ако може с примери? Благодаря отново! :)
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот qbadabaduuu » 09 Фев 2023, 21:08

guBaHe написа:
qbadabaduuu написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Любимото ми, ако не си съгласен с неолиберализма отивай в Русия :lol: :lol: :lol: :lol:
И нещо много бъркаш аз съм в България и не искам да ходя никъде.

Представи си не съм съгласен, нито с ценностите които налагат, нито с политиката която водят.
Щото това тяхното е повече като комунизъм и планова икономика...

Забраната и заклеймяването на всеки несъгласен с теб не е демокрация...
Таван и регулиране на цените не е пазарна икономика...


Може ли някакъв факт, за нещо, което ти е "наложено" от "ценностите" за които говориш и променя по някакъв начин живота ти? Благодаря!
Не съм ти казал да отиваш никъде, това което написах е ПРЕДЛОЖЕНИЕ, естествено в рамките на шегата, което не очаквам да приемеш. :)

Кой ти е забранил нещо (извън закона разбира се) и как това се е отразило на живота ти, ако може с примери?

Кой слага таван и кой регулира, къде и на кое цените, ако може с примери? Благодаря отново! :)


Явно не си запознат, какво пише в учебниците на учениците.
И за половонутралните и всякакви видове полове да си ги държат при тях.

За цените мисля, че е ясно... цената на енергията е висока и ще продължи да се покачва а това директно се отразява на всеки един от нас.

Искаш примери няма да купуваш газ от Русия, няма и петрол от там... аа ама от къде е пак от там, но чрез посредници и кой плаща цената?
Отивате на свободен пазар за ел. енегрия безумни цени... нищо ние ще ви субсидираме над Х цена няма проблем е от къде пари за подобно нещо?

"Най-сериозните забележки, които от Брюксел отправят към страната ни са свързани с т.нар. декарбонизация на икономиката. Целта е свързана с отказа от въглища и прехода към зелена енергия от възобновяеми източници.
От ЕК настояват България да представи по-ясен подход за спиране на производство на лигнитните въглища и да се ангажира с конкретни срокове за преустановяване на замърсяващите производства.
Европартньорите ни искат и да сме по-ясни в частта за "зеления транспорт", като обясним как ще ограничим автомобилите, използващи дизел и бензин."

Браво на нашите "партньори" трябва да ги слушаме и изпълняваме те за нас мислят...
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 09 Фев 2023, 21:21

Извинявам се, бях ученик преди 30 години. Не знам какво пише в сегашните учебници.
Ще ми разкажеш ли?

Да не се купува газ от Русия ПО НЕЙНИТЕ УСЛОВИЯ е споразумение между държавите от ЕС и други държави. Не е забрана специално за България! България е ПОДКРЕПИЛА тази мярка!
Отказът от руски газ е ДОБРОВОЛНО и СОЛИДАРНО ОБЩО решение, не е измислено, за да ни направят на нас българите мръсно! Както се видя - България може и без руски газ, а в момента цената на газа е по-ниска, отколкото преди Путин да нападне Украйна и без руски газ.

Не можах да намеря в това, което си отговорил какво ти забраняват, кой то го забранява, тавани, регулации и прочие?!?! ВСъщност ми пишеш за свободен пазар и премахване на регулации.
Може ли по-конкретно, без да разводняваш със странична литература и приказки от рода на как ни грабят, искат от нас невиждани неща и т.н.? Мерси!

Написал си обратното - че пазара на енергия е либерализиран и че от България се изискват неща, които и в другите цивилизовани държави. Партньорите ни не искат от нас нищо, което и те не правят, че и пари ни дават на всичкото отгоре.
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот Sando_83 » 09 Фев 2023, 21:34

guBaHe написа:Извинявам се, бях ученик преди 30 години. Не знам какво пише в сегашните учебници.
Ще ми разкажеш ли?

Да не се купува газ от Русия ПО НЕЙНИТЕ УСЛОВИЯ е споразумение между държавите от ЕС и други държави. Не е забрана специално за България! България е ПОДКРЕПИЛА тази мярка!
Отказът от руски газ е ДОБРОВОЛНО и СОЛИДАРНО ОБЩО решение, не е измислено, за да ни направят на нас българите мръсно! Както се видя - България може и без руски газ, а в момента цената на газа е по-ниска, отколкото преди Путин да нападне Украйна и без руски газ.

Не можах да намеря в това, което си отговорил какво ти забраняват, кой то го забранява, тавани, регулации и прочие?!?! ВСъщност ми пишеш за свободен пазар и премахване на регулации.
Може ли по-конкретно, без да разводняваш със странична литература и приказки от рода на как ни грабят, искат от нас невиждани неща и т.н.? Мерси!

Написал си обратното - че пазара на енергия е либерализиран и че от България се изискват неща, които и в другите цивилизовани държави. Партньорите ни не искат от нас нищо, което и те не правят, че и пари ни дават на всичкото отгоре.

свали моля ти се розовите очила
Sando_83
 
Мнения: 265
Регистриран на: 31 Май 2015, 22:57

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 10 Фев 2023, 08:22

Sando_83 написа:свали моля ти се розовите очила


Аргументи?
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот jkminkov » 10 Фев 2023, 21:37

guBaHe написа:Извинявам се, бях ученик преди 30 години. Не знам какво пише в сегашните учебници.
Ще ми разкажеш ли?

Да не се купува газ от Русия ПО НЕЙНИТЕ УСЛОВИЯ е споразумение между държавите от ЕС и други държави. Не е забрана специално за България! България е ПОДКРЕПИЛА тази мярка!
Отказът от руски газ е ДОБРОВОЛНО и СОЛИДАРНО ОБЩО решение, не е измислено, за да ни направят на нас българите мръсно! Както се видя - България може и без руски газ, а в момента цената на газа е по-ниска, отколкото преди Путин да нападне Украйна и без руски газ.

Не можах да намеря в това, което си отговорил какво ти забраняват, кой то го забранява, тавани, регулации и прочие?!?! ВСъщност ми пишеш за свободен пазар и премахване на регулации.
Може ли по-конкретно, без да разводняваш със странична литература и приказки от рода на как ни грабят, искат от нас невиждани неща и т.н.? Мерси!

Написал си обратното - че пазара на енергия е либерализиран и че от България се изискват неща, които и в другите цивилизовани държави. Партньорите ни не искат от нас нищо, което и те не правят, че и пари ни дават на всичкото отгоре.


какъв отказ бе, паляк, имаш договор, ползвай или плащай, няма форсмажор.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 11 Фев 2023, 22:48

jkminkov написа:какъв отказ бе, паляк, имаш договор, ползвай или плащай, няма форсмажор.

Ей, чекиджия, я по-спокойно!

Иначе по темата: В договора ясно пише как се плаща - в каква валута, в коя банка и каква цена. Когато промениш начина на плащане, това е промяна на договорните условия.
Там не пише нищо за рубли, панимаеш?
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin

cron