Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 30 Апр 2022, 09:10

qbadabaduuu написа:Значи никой не ни кара да си убиваме икономиката :roll:
Вероятно виждаш неща в енергетиката ни, които аз не мога да видя... силно се надявам ти да си прав.
Вероятно вярваш и в дядо коледа...
Също така се надявам и да ти плащат за това което пишеш, че ако е по убеждения... :shock:

Няма страшно, няма да ти се налага да ми обясняваш нищо - напускам си доброволно форума.

Живи и здрави, и дано България да я очакват само хубави дни.


Какви неща да виждам и какво общо има Дядо Коледа?
Питаш ме дали трябва да сме солидарни, обясних ти механизма, по който работят нещата. Не съм изразявал мнение дали трябва или не, нито пък какво виждам в енергетиката.. не вероятно ме обърка с някой.
Кой да ми плаща, може ли по-конкретно? Последните ми мнения са само факти, които не зависят от убежденията ми - просто нещата работят така и дали на мен и теб ми харесва - няма никакво значение. Те са просто такива!
Пак си написал безмислени неща, изсмукани от пръстите и вече съм 105% сигурен, че ме тролиш! :D

Успех!
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот jkminkov » 30 Апр 2022, 15:24

и "правилните" медии са шокирани...

https://nypost.com/2022/04/29/biden-dis ... er-tiktok/
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 30 Апр 2022, 23:50

Four European Gas Buyers Made Ruble Payments to Russia

А ние като най-големите гъзолизци ще си купуваме руския газ от посредници в ЕС.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот guBaHe » 01 Май 2022, 00:18

filchef написа:Four European Gas Buyers Made Ruble Payments to Russia

А ние като най-големите гъзолизци ще си купуваме руския газ от посредници в ЕС.



И всичко е толкова секретно, че никой не посмя да обяви кои са.. да не се разбере, че лъжат! :lol:
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 01 Май 2022, 00:57

guBaHe написа:
filchef написа:Four European Gas Buyers Made Ruble Payments to Russia

А ние като най-големите гъзолизци ще си купуваме руския газ от посредници в ЕС.



И всичко е толкова секретно, че никой не посмя да обяви кои са.. да не се разбере, че лъжат! :lol:

Не видя ли че това е любимата ти медия която неведнъж си цитирал - тя не лъже :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 01 Май 2022, 01:31

Според Ройтерс Италия и Германия със сигурност ще си плащат в рубли като попове
https://www.reuters.com/business/energy ... 022-04-28/
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот futureworld » 01 Май 2022, 01:34

шЪ шЪ :)
А сега вече в минало време - Рашастан взе, че си плати вноската по дълга в долари след големите локуми ама кое ама как ама рупли. Що тъй бе Миме? :)
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 01 Май 2022, 01:48

Самата европейска комисия е взела решение че фирмите могат да плащат в рубли без да се нарушават санкциите
https://www.reuters.com/business/energy ... 022-04-22/

То е ясно че са притиснати до стената - иначе нямаше да вземат това решение а щяха да продължават да замразяват сметките на Газпром.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 01 Май 2022, 01:54

futureworld написа:шЪ шЪ :)
А сега вече в минало време - Рашастан взе, че си плати вноската по дълга в долари след големите локуми ама кое ама как ама рупли. Що тъй бе Миме? :)


Къде ти е источника що тъй бе миме - платили са в в долари само частта която е към държавни институции - частните банки и инвеститори го духат в рубли - ще им ги обменят чак след отпадането на санкциите - но с тая политика на газпром могат да станат вносители на газ за България примерно.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Новата реалност 2022: Русия, Украйна, САЩ и Крипто

Мнениеот filchef » 01 Май 2022, 14:01

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2265
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, veznata, viniamin