Медицина

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Медицина

Мнениеот knj » 10 Юли 2023, 16:59

10 Юли 16:38 | niki Ко му стана на комуниста Радев Путюв, поеб@, така лекичко, Костя Късопишков
Пак за сексуалните си мераци пишеш,извратена работа,трябват ти хапчета да подтискаш либидото си.Гледам Брутер се е усетил как нахъсваш кучетата си,така прави е с мен с Юзера и Джордака.Не казвай че не е свързано с темата,все пак ти си пациента за лечение. :mrgreen:
https://www.dailywire.com/news/post-truth-world-man-wins-miss-netherlands-sparking-outrage-on-twitter :doh: :doh: :doh:
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Медицина

Мнениеот knj » 05 Яну 2024, 15:06

https://www.ocregister.com/2024/01/04/better-late-than-never-former-nih-director-francis-collins-admits-covid-mistakes/
https://www.nationalreview.com/2024/01/officials-now-admit-the-disaster-of-their-covid-policies/

:lol: :lol: :lol: :lol: От началото ги казвах тези неща и един тук все опонираше :shhh: Дори тема създаде да си чете глупавите разсъждения.
knj
 
Мнения: 118
Регистриран на: 17 Сеп 2017, 09:35

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 17 Яну 2024, 21:59

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 07 Фев 2024, 23:45

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 08 Фев 2024, 17:30

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот niki » 08 Фев 2024, 17:59

Тактиката ти да алтернираш чисто научни постове, с пропагандни такива, по никакъв начин не може да заблуди никой...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 08 Фев 2024, 18:28

niki написа:Тактиката ти да алтернираш чисто научни постове, с пропагандни такива, по никакъв начин не може да заблуди никой...

Въпросът е лафът да върви - като не искаш не чети нито научните нито "пропагандните" ми постове :D
Казионна информация постоянно ни залива от всички медии така, че гледам да има баланс с "пропагандни" постове :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот niki » 08 Фев 2024, 19:55

filchef написа:
niki написа:Тактиката ти да алтернираш чисто научни постове, с пропагандни такива, по никакъв начин не може да заблуди никой...

Въпросът е лафът да върви - като не искаш не чети нито научните нито "пропагандните" ми постове :D
Казионна информация постоянно ни залива от всички медии така, че гледам да има баланс с "пропагандни" постове :mrgreen:


Аха, значи когато ти пускаш рандом линкчета - лафа върви, когато аз пускам публикации и анкети - бивам баннат... това драги ми зелен модераторе, знаеш как се нарича.. хубавото е че и малкото останали потребители на форума също знаят ...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 08 Фев 2024, 23:29

niki написа:
Аха, значи когато ти пускаш рандом линкчета - лафа върви, когато аз пускам публикации и анкети - бивам баннат... това драги ми зелен модераторе, знаеш как се нарича.. хубавото е че и малкото останали потребители на форума също знаят ...


Много добре знаеш, че биваш баннат не за публикации и анкети, а заради обиди и невъздържано поведение -
.. хубавото е че и малкото останали потребители на форума също знаят ...
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот niki » 08 Фев 2024, 23:36

Хората не са нито слепи, нито глупави - виждат и си правят изводите ...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin