Медицина

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Медицина

Мнениеот niki » 30 Мар 2022, 15:31

Да си го имате как изглежда и да си спомняте че дистанцията и високата личната хигиена винаги са нещо здравословно и трябва да станат навик :)
Изображение
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 30 Мар 2022, 23:04

„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот niki » 31 Мар 2022, 22:56

Не съм я почнал още, но хвърлих бърз поглед и се оказва че половината "референции" фактически не са референции а линкове към сайта от който се предполага че е взета "информацията", без такава да съществува...
От другата половина повечето съм към някакви сайтове чиято достоверност трябва да проверявам, а от останалите попаднах на истинско проучване в което се установява че 20 души живеещи непосредствено под 5G антена са имали проблеми със слюнката, замайване и главоболие :lol:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 01 Апр 2022, 00:15

niki написа:Не съм я почнал още, но хвърлих бърз поглед и се оказва че половината "референции" фактически не са референции а линкове към сайта от който се предполага че е взета "информацията", без такава да съществува...
От другата половина повечето съм към някакви сайтове чиято достоверност трябва да проверявам, а от останалите попаднах на истинско проучване в което се установява че 20 души живеещи непосредствено под 5G антена са имали проблеми със слюнката, замайване и главоболие :lol:


Не знам аз за всеки случай си взех по старичък модел GSM без 5G който му се правят експерименти със собственото здраве си е негов избор.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот qbadabaduuu » 01 Апр 2022, 00:18

Клетките са по опасни от самите апарати, а от тях няма как да се предпазиш.
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Медицина

Мнениеот filchef » 01 Апр 2022, 00:31

qbadabaduuu написа:Клетките са по опасни от самите апарати, а от тях няма как да се предпазиш.


Да де но това е свръх висока честота и интензитета намалява с разтоянието доста повече отколкото 4G мрежата и и трябва пряка видимост много се влияе от прегради - това прави по голяма необходимостта от повече излъчватели и от там повече хора на последния етаж са изложени на лъчение - то е както с цигарите знае се, че е вредно но никой не може да го спре щото са замесени големи интереси.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Медицина

Мнениеот niki » 01 Апр 2022, 00:37

При цигарите имаш избор...
Като цяло няма сериозни източници със сериозни проучвания, които да са доказали каквато и да е връзка на 5G-то със заболяванията, за които го спрягат да причинява...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Медицина

Мнениеот qbadabaduuu » 01 Апр 2022, 00:39

Да де :)
Повече клетки от операторите и повече облъчване на хората.
Сега колко е вредно нямам представа.

Лично аз не виждам никакъв смисъл от 5G при телефоните.
qbadabaduuu
 
Мнения: 446
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Медицина

Мнениеот futureworld » 01 Апр 2022, 01:09

niki написа:а от останалите попаднах на истинско проучване в което се установява че 20 души живеещи непосредствено под 5G антена са имали проблеми със слюнката, замайване и главоболие :lol:

Точно след бране на гъби в гората и консумацията им дружно, съвпадък :)
futureworld
 
Мнения: 681
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Медицина

Мнениеот niki » 01 Апр 2022, 01:39

futureworld написа:
niki написа:а от останалите попаднах на истинско проучване в което се установява че 20 души живеещи непосредствено под 5G антена са имали проблеми със слюнката, замайване и главоболие :lol:

Точно след бране на гъби в гората и консумацията им дружно, съвпадък :)

Абсолютен :lol:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin