Крещялка 2

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Крещялка 2

Мнениеот futureworld » 01 Фев 2024, 16:16

filchef написа:За всички баннати от чата - не забравяйте да следите тази тема viewtopic.php?f=31&t=7193#p63491 и като ви изтече наказанието да изпратите на лични до 2GOOD писмо, че наказанието ви е изтекло за да може да ви възтанови ръчно достъпа до чата.



Ич ми не е :mrgreen: Получавал съм бан и без причина, щото недогледал - така че отдааавна не гледам кое справедливо и кое не :dance:

futureworld написа:
2GOOD написа:
Следващите предупреждения са направени от администратор или модератор на форума.
предупреждение: държание в чата


Ъхм, то добре, ама мен днес ме нямаше цял ден почти в чата, за какво държание става дума?


Не помня, днес ви хванах наред с предупрежденията, ама май само ти си ограничен до края на седмицата, пиши ми после да го махна...
futureworld
 
Мнения: 682
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 03 Фев 2024, 13:31

"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 03 Фев 2024, 18:00



Чудесен източник на новини :lol: :lol: :lol:
Volunteer Info
25 януари в 12:24 ч. написа:
·

Сурова реалност: Защо Индия увеличи вноса на руски петрол
Въпреки че Индия е била свидетел на значителни промени в търговията с петрол с Русия през последните 18 месеца, предимно предизвикани от войната в Украйна, Ню Делхи е управлявал търговията си с Москва, без да отчуждават други партньори или да ком Капитализирайки се от намален руски петрол на фона на налагането от G7 на таван от 60 долара за барел върху морския руски суров, Индия значително увеличи вноса си на петрол от държавата-измамник.
Икономическото въздействие беше забележително, като Индия спести приблизително 5 милиарда долара, което представлява 20% от годишния внос на суров суров, което е категоричен контраст с едва 2% Тази вълна доведе до увеличаване на двустранната търговия с Русия до 50 милиарда долара през 2023 г., значително повишаване на енергийната сигурност на Индия.
Русия затвърди позицията си като основен доставчик на суров суров суров Индия през 2023 г., допринасяйки над 35% от общия внос на петрол, използвайки значителните отстъпки Въпреки значителния спад на вноса през декември, възникнаха опасения относно потенциалните проблеми с плащанията между Ню Делхи и Москва. Докладите сочат нулев внос на клас Сокол, произведен в Далечния изток на Русия през декември, което предизвиква опасения относно затруд Съобщава се, че правителствената Индийска петролна корпорация (МОК) е изправена пред предизвикателства, уреждащи плащанията за клас Сокол, което води до контейнери,
Геополитическите предизвикателства и санкции допълнително усложняват търговията. Механизмът рупия-рубъл, създаден след прекъсването на Русия от международната платежна система SWIFT, се провали заради санкции и обезценяване на рублата. Зависимостта на Индия от руските плавателни съдове за превозване на нефт повиши разходите за товарни и застраховки, намалявайки отстъпките за петрол от Русия от 30 долара/бар на $4/бар
Министърът на петрола и природния газ на Индия Шри Хардип Сингх Пури поясни през декември, че спадът на вноса се дължи на проблеми с цените, а не на проблеми с плащанията. Сложността на търговията с петрол на Индия обаче представлява пречки при плащанията, транспорта и глобалните санкции сред геополитическите предизвикателства.
Докато предизвикателствата продължават, търсенето на руски суров суров в Индия остава устойчиво, като прогнозите сочат, че силен внос представлява 35-45% от общия внос на суров суров Бъдещата траектория на това критично двустранно сътрудничество зависи от дипломатическия финес, справянето с търговските пречки и навигацията на динамиката на световния петролен пазар в рамките на развиващия се Възможните сценарии включват поддържане или леко намаляване на настоящите търговски нива, разширяване на връзките с атрактивни отстъпки или намаляване на търговията, когато Ето защо е от решаващо значение западният свят да окаже натиск върху Индия, за да ѝ попречи да финансира руските въоръжени сили чрез внос на руски петрол
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 03 Фев 2024, 18:05

Гугъл транслейта не ти се отдава :lol:
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 03 Фев 2024, 18:34

niki написа:Гугъл транслейта не ти се отдава :lol:

Гугъл транслейта е от самия фейсбук сайт :mrgreen: - всеки може да скролне надолу да намери публикацията и да види, че всичко е прекопирано copy-paste.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 03 Фев 2024, 18:47

Знам бе Филчев, не съм паднал от Марс... не ти се отдава да го използваш ... правилно.
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 03 Фев 2024, 18:57

niki написа:Знам бе Филчев, не съм паднал от Марс... не ти се отдава да го използваш ... правилно.


Ми ето го поста - тоя път правилно ли го използвам :mrgreen:

Ето го поста https://www.facebook.com/volunteerinfo1/posts/pfbid0H3md4RUff2sRcYtvaLCeLoy6tdr25mXSD8DM8hHTQxXNC4QNhbPVMS216Smx7Drkl
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 03 Фев 2024, 19:19

Естествено че не - за да го използваш правилно, трябва след като го преведе да го прочетеш и да му коригираш бъговете. За това обаче се изискват минимални знания по съответния език - изхарчи една -две заплати от рассия за курсче по английски език (или изискай от мутрофанова - на другите заплаща обучението, защо не и на теб )...
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 03 Фев 2024, 19:59

niki написа:Естествено че не - за да го използваш правилно, трябва след като го преведе да го прочетеш и да му коригираш бъговете. За това обаче се изискват минимални знания по съответния език - изхарчи една -две заплати от рассия за курсче по английски език (или изискай от мутрофанова - на другите заплаща обучението, защо не и на теб )...


Там е работата, че поста не е на английски а на развален с гугъл преведен от украински български - ти даже не се потруди да отвориш линка, който пуснах да видиш, че поста на въпросния "източник" е на развален български и аз нищо не съм превеждал така, че нека не обсъждаме моя английски защото приближаваш опасни води, а и заплащането не е, като при "евроатлантиците" - това, че търся източници и от едната и от другата страна трябва да ти говори нещо, както на мене ми говори ограниченото ти до официоза мислене, което сигурно е "мотивирано" чрез съответното заплащане .
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2270
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот niki » 03 Фев 2024, 20:11

В патова ситуация сме - и двамата се обвиняваме взаимно, че сме платени тролове, но никой нищо не може да докаже... следователно на един нормално мислещ човек му остава само да следи какво върши единия и какво другия... до тук везните се наклонени към теб.
"Единственото по-вълнуващо от това да забиеш кирката у нещо комунистическо, е да добавиш нова нула в банковите си сметки :D"
Niki 2023г

BTC - 1FgGVKimexvyBJKYZuXsUrk1fYF8fKZbb2
niki
 
Мнения: 798
Регистриран на: 07 Авг 2020, 01:43

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Kartoff, Spenchoni, viniamin