Крещялка 2

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 16:41

Откривам тая тема за тия които не могат да спазят условието да се придържат към основната тема на форума, който е за криптовалути и пълнят крещялката със всякакъв вид спам било то медицински който е най актуален в момента или някакъв друг, както и за разрешаване спорове между участниците които спорове трябва да спазват добрия тон и взаимно уважение.

Това се прави за да се освободи крещялката и отново да стане интересна за повечето от членовете на форума които са тук за да четат и обменят мнения за криптовалутите и да се даде възможност на тези, които не са точно за това във форума да обменят мнения по други въпроси.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 30 Ное 2021, 17:02

Хубаво де...
аз пак да питам тогава...
Колко пъти наказахте вал понеже не пише за крипто в крещялката?
qbadabaduuu
 
Мнения: 441
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Крещялка 2

Мнениеот perla » 30 Ное 2021, 17:28

Решения на администрация форум не се обсъждат.
Правило в нета откак има някакви виртуални общности. Няма демокрация тука.

Благодарим на шеф filchev. Тук ще си избиваме комплексите вече.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Крещялка 2

Мнениеот 2GOOD » 30 Ное 2021, 17:34

qbadabaduuu написа:Хубаво де...
аз пак да питам тогава...
Колко пъти наказахте вал понеже не пише за крипто в крещялката?


На Яба мисля да му дадем почивка от чата до коледа, какво ще кажеш Филчев :dance:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 30 Ное 2021, 17:35

2GOOD написа:
qbadabaduuu написа:Хубаво де...
аз пак да питам тогава...
Колко пъти наказахте вал понеже не пише за крипто в крещялката?


На Яба мисля да му дадем почивка от чата до коледа, какво ще кажеш Филчев :dance:



Ако ще ме наказваш, ще те помоля направо да ми триеш акаунта от тук.
qbadabaduuu
 
Мнения: 441
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 17:38

qbadabaduuu написа:Хубаво де...
аз пак да питам тогава...
Колко пъти наказахте вал понеже не пише за крипто в крещялката?

Има едно правило от казармата в, която явно не си бил "Не гледай в канчето на стария"
Вал винаги е говорил по теми свързани с криптото - даже апокалиптичните му писания за бункери войни и кризи имат връзка с криптото - разбира се понякога е отговарял на провокации на спамери един от които беше ти затова беше наказан с ограничение от крещялката и с няколко бана за различни срокове - нищо лично но мисля че трябва да преразгледаш поведението си към него и някой други членове на форума.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 17:42

2GOOD написа:
На Яба мисля да му дадем почивка от чата до коледа, какво ще кажеш Филчев :dance:

по добре недей направил съм му тая тема за изява надявам се че ще се придържа към обновените правила - позволих си да добавя към правилата за крещялката препоръка да се говори в нея основно за криптовалути.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 30 Ное 2021, 17:48

filchef написа:
qbadabaduuu написа:Хубаво де...
аз пак да питам тогава...
Колко пъти наказахте вал понеже не пише за крипто в крещялката?

Има едно правило от казармата в, която явно не си бил "Не гледай в канчето на стария"
Вал винаги е говорил по теми свързани с криптото - даже апокалиптичните му писания за бункери войни и кризи имат връзка с криптото - разбира се понякога е отговарял на провокации на спамери един от които беше ти затова беше наказан с ограничение от крещялката и с няколко бана за различни срокове - нищо лично но мисля че трябва да преразгледаш поведението си към него и някой други членове на форума.



хахахахахахах да да и един мармот...

Аз на Вал нищо не съм писал...
той почна, че съм платен трол и ми плащат на коментар, и ако и след 3 дни съм тук ще се извини.
Е минаха много повече дни, но той така и не се извини.
Разбира се аз излязох виновен :D
qbadabaduuu
 
Мнения: 441
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Крещялка 2

Мнениеот perla » 30 Ное 2021, 17:53

Ябо. Баси колко си злопаметен пич. Ще вземеш да си докараш някоя херния ве. :mrgreen:
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 17:54

qbadabaduuu написа:

хахахахахахах да да и един мармот...

Аз на Вал нищо не съм писал...
той почна, че съм платен трол и ми плащат на коментар, и ако и след 3 дни съм тук ще се извини.
Е минаха много повече дни, но той така и не се извини.
Разбира се аз излязох виновен :D


А замисли ли се защо той те нарече платен трол - не беше ли за това че наспами крещялката или гледаш само от твоята камбанария.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Следваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], guBaHe, ionicle, joretouzunov, Kris, Spenchoni, viniamin