Крещялка 2

дъра-бъра

Модератор: Moderators

Re: Крещялка 2

Мнениеот 2GOOD » 30 Ное 2021, 21:31

gorgar написа:
qbadabaduuu написа:https://prnt.sc/214srse


нещо не се говори само за крипто :D

Заяждаш се и ще ти сложа БАН до Коледа!


Нека аз, Нека аз :whistle:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 30 Ное 2021, 21:35

И не, не се заяждам.
Ако съм разбрал правилно проблема за крещялката е че там се пише за различни неща от крипто.

"Откривам тая тема за тия които не могат да спазят условието да се придържат към основната тема на форума, който е за криптовалути и пълнят крещялката със всякакъв вид спам било то медицински който е най актуален в момента или някакъв друг"

Отбелязах неспазване на правилата за крещялката, но сега излиза че се заяждам :D


ПС: вече помолих, ако ще ме наказвате то нека регистрацията ми бъде изтрита от този форум.
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 21:58

futureworld написа:
filchef написа:
qbadabaduuu написа:Хубаво де...
аз пак да питам тогава...
Колко пъти наказахте вал понеже не пише за крипто в крещялката?

Има едно правило от казармата в, която явно не си бил "Не гледай в канчето на стария"
Вал винаги е говорил по теми свързани с криптото - даже апокалиптичните му писания за бункери войни и кризи имат връзка с криптото - разбира се понякога е отговарял на провокации на спамери един от които беше ти затова беше наказан с ограничение от крещялката и с няколко бана за различни срокове - нищо лично но мисля че трябва да преразгледаш поведението си към него и някой други членове на форума.



Точно там един стар го наритах насаме, после не посмя да се оплаче никъде по правилата...

Разликата от тогава и сега е че шутовете ги раздавам аз :mrgreen: :twisted:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 22:07

qbadabaduuu написа:https://prnt.sc/214srse


нещо не се говори само за крипто :D


Говори се за цените на имотите и коя инвестиция е по добра в имот или крипто - прочети пак правилата на форума :mrgreen:
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 30 Ное 2021, 22:10

четох ги, четох и коментарите... е не са по правилата :D
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Крещялка 2

Мнениеот filchef » 30 Ное 2021, 22:14

qbadabaduuu написа:И не, не се заяждам.
Ако съм разбрал правилно проблема за крещялката е че там се пише за различни неща от крипто.

"Откривам тая тема за тия които не могат да спазят условието да се придържат към основната тема на форума, който е за криптовалути и пълнят крещялката със всякакъв вид спам било то медицински който е най актуален в момента или някакъв друг"

Отбелязах неспазване на правилата за крещялката, но сега излиза че се заяждам :D


ПС: вече помолих, ако ще ме наказвате то нека регистрацията ми бъде изтрита от този форум.


Удобно забравяш, че помолих за взаимно уважение като откривах темата но не виждам ти да уважаваш колегите защото непрекъснато се заяждаш ако не за едно то за друго.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 30 Ное 2021, 22:26

Кое точно е неуважението към хората?
Само отбелязах неспазване на правилата за крещялката.
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

Re: Крещялка 2

Мнениеот cnerd » 01 Дек 2021, 09:31

qbadabaduuu написа:Кое точно е неуважението към хората?
Само отбелязах неспазване на правилата за крещялката.

Имам странното чувство, че си объркал форума. Изглежда като да ти липсват драма и социални контакти в живота и търсиш отдушник тук
https://ibb.co/VjyWkfY
cnerd
 
Мнения: 734
Регистриран на: 05 Юли 2013, 12:48

Re: Крещялка 2

Мнениеот perla » 01 Дек 2021, 11:10

Той ябата трябва да повтори първите 7 години. Тогава ще почне да разбира. :mrgreen:
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Крещялка 2

Мнениеот qbadabaduuu » 01 Дек 2021, 19:42

Тук не спирате да давате оценки и квалифицирате хората, но виждаш ли аз се заяждам :clap:
Странното в случая е че ако аз го направя аз ще има наказание, но за вас разбира се няма да има :D


cnerd
аз пък имам чувството, че нещо ми търсиш вниманието :think:
ако нещо съм те засегнал излей си мъката
qbadabaduuu
 
Мнения: 442
Регистриран на: 18 Сеп 2020, 01:16

ПредишнаСледваща

Назад към Лафеджийница

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin